powrótPowrót do strony głównej forum

Dom Maklerski mBanku dla inwestorów - newsowy serwis makroekonomiczny mNews już dostępny

Zgodnie z poniższą informacją która znalazłem w internecie.

Posiadam rachunek maklerski inwestycyjny założony około 10lat w DM BRE który rozumiem został zmigrowany do DM Mbanku.

Czy mam możliwość zalogowania do poniższego portalu informacyjnego jako posiadacz rachunku standard?

===============

Dom Maklerski mBanku daje swoim klientom dostęp do najważniejszych informacji rynkowych z całego świata wraz z ich analizą i komentarzami ekspertów.
Serwis mNews zapewnia inwestorom łatwy i szybki przegląd kluczowych informacji i ich analiz.

Dane w serwisie mNews prezentowane są w podziale na kategorie i precyzyjnie otagowane, co pozwala szybko i bez problemu znaleźć nie tylko aktualne, ale także historyczne informacje na temat danej waluty, analizy technicznej polskiej giełdy, decyzji FED czy RPP. Poza komentarzami rynkowymi portal zawiera: sekcję zawierającą raporty ekspertów Domu Maklerskiego mBanku, listę szkoleń i webinariów z tego zakresu organizowanych w całej Polsce, kalendarium makroekonomiczne, a także aktualny sentyment dla głównych par walutowych, towarów i surowców.

- Ogromny zakres i różnorodność danych dotyczących światowych giełd, wskaźników makroekonomicznych czy kursów walut publikowanych codziennie w różnych serwisach utrudnia inwestorom korzystanie z tych informacji. Serwis mNews nie tylko błyskawicznie udostępnia najważniejsze z nich, ale także - co najważniejsze - w ciągu zaledwie kilku minut od opublikowania dostarcza profesjonalną analizę oraz komentarz. Dzięki temu wszyscy klienci inwestujący na rynkach walutowych i akcyjnych mają dostęp do informacji mogących wpływać na wartość ich portfeli. - mówi Maksymilian Skolik, Dyrektor Departamentu Rynków Nieregulowanych w DM mBanku.

Dostęp i zakres danych

Dostęp do portalu mNews możliwy jest za pośrednictwem portalu www.mforex.pl lub bezpośrednio pod adresem www.mforex.pl/mnews.>

Ilość i zakres treści widocznych dla inwestorów zależy od poziomu dostępu. Ogólny ogląd serwisu jest możliwy bez logowania, część informacji wraz z ich analizą i komentarzami analityków dostępna jest dla użytkowników konta typu demo.

Natomiast klienci, którzy posiadają lub założą pełen rachunek w Domu Maklerskim mBanku otrzymują pakiet dostępowy Standard, z wglądem między innymi do przedsesyjnych analiz technicznych, porannych komentarzy giełdowych czy podsumowań sesji na największych parkietach świata - od Tokio po Nowy Jork. Mogą też zapoznawać się z komentarzami ekspertów DM mBanku na temat najważniejszych danych i wydarzeń makroekonomicznych, niemal natychmiast po ich ogłoszeniu na rynku.

Najwyższy poziom dostępu, czyli rachunek VIP, powstał z myślą o najbardziej aktywnych klientach domu maklerskiego - gwarantuje on dostęp do pełnego zakresu informacji w najkrótszym czasie.

=================

Ch..j d...pa i kamieni kupa i tyle w temacie ...
Odkąd wyemigrowałem do db Maklera w Deutsche Banku mam sporo lepsze wyniki inwestycyjne ,prowizja mnie nie ogranicza i mogę zarabiać nawet na niedużych ruchach cen akcji ( prowizja w DB makler 0,19% ) prowizja DM Mbanku 0,39% + dodatkowo częste problemy z działaniem notowań ,co można sprawdzić na forum ile to razy obsluga przepraszała za różne błedy i brak dostępu do serwisu.

Generalnie to takim profesjonalistom dziękuję , a informacji wolę poszukać sam w internecie są szeroko dostępne .

Mogę tylko potwierdzic, że db makler funkcjonuje bez zarzutu, a tabelę prowizji każdy sobie może sam przeczytać. Nie migrowałem do db tylko od razu założyłem tam rachunek, nauczony złymi doświadczeniami m.in. forumowiczów.

Pozdr
k

Ja bym polecał skorzystać z oferty brokerów typowo powiązanych z rynkiem FX. Jest ich sporo, ale jeśli grasz w Polsce, polecałbym jakichś rodzimych brokerów, np. TMS. Zreszta najlepiej zapoznać się z aktualnymi ofertami i informacjami o brokerach, np. http://www.najlepszybroke...

Nie rozśmieszaj mnie.
90% ludzi traci na forexie.
To są oficjalne i powszechnie znane statystyki.

Wszelkie lewarowane instrumenty pochodne to zabawki dla nałogowych hazardzistów.
A często brokerzy grają przeciwko swoim klientom.

A Ty wiesz w ogóle na czym polega ta gra przeciwko klientowi? Bo wydaje mi się, że chyba nie za bardzo. Prawdopodobnie masz na myśli model "Market Maker", który jednak nie ma kompletnie nic do osiąganych zysków czy strat przez osoby grające na Forexie.

Piszesz o tym ile % wygrywa? A ile % Polaków jest bogatych? To normalne - jedni tracą, a inni wygrywają.

Dźwignia finansowa - no i co w tym złego? Jeśli chcesz zainwestować 100 000 zł w złoto bez dźwigni, to na to samo Ci wyjdzie jak zainwestujesz 1000 zł tylko z dźwignią 1:100. To, że niektórzy z tego korzystają w niewłaściwy sposób to osobna sprawa.