Z menedżerem finansów wiesz, na co wydajesz

Menedżer finansów, to zestawienie Twoich wydatków i wpływów z ostatnich miesięcy,  z podziałem na różne kategorie. Dzięki temu widzisz, na co przeznaczasz najwięcej pieniędzy i łatwiej możesz zarządzać domowym budżetem.

Jak korzystać z menadżera finansów w aplikacji mobilnej?

 

Zaloguj się do aplikacji i kliknij w menu Finanse

 

Zobaczysz zestawienie i wydatków z bieżącego miesiąca

 

Każdą z kategorii możesz rozwinąć i dokładnie przejrzeć na co wydajesz swoje pieniądze

Nie masz jeszcze naszej aplikacji? Pobierz ją za darmo

 

 

Sprawdź jak połączyć aplikację ze swoim rachunkiem

Rozwijaj z nami analizę historii

Twój głos jest dla nas ważny. Jeśli chcesz nam pomóc w rozwoju analizy Menedżera finansów zostaw na swoją sugestię.

 

Pytania i odpowiedzi

To nie jest oferta. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.

 

Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma system operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 15.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek