Sprawdź jak zmienić limity w aplikacji mobilnej

Zdarzyło Ci się, że przy bankomacie lub w sklepie odrzucono Twoją transakcję ze względu na zbyt mały limit na karcie? Teraz to nie problem. W każdej chwili, gdziekolwiek jesteś możesz zarządzać swoimi limitami, aby spokojnie i bezpiecznie zrealizować płatność. Sam ustalasz limity dla płatności w internecie, sklepie i bankomacie.
 

 

1. Przejdź do zakładki Finanse, następnie w zakładce karty, wybierz kartę której limit chcesz zmienić. Kliknij czerwone koło po prawej stronie ekranu.

 

 

2. Wybierz Zmiana limitów

 

 

3. Wpisz dzienny limit a następnie kliknij Zapisz

Jednorazowo potrzebujesz zrealizować większą transakcję?

Ustaw limit tymczasowy, który będzie ważny do wyczerpania kwoty limitu lub do północy danego dnia.

 

1. Postępuj zgodnie z krokami "Jak zmienić limity w aplikacji mobilnej" przedstawionymi powyżej. Kliknij Ustaw limit tymczasowy

 

2. Wpisz kwotę i zatwierdź przyciskiem Ustaw

Bezpieczna karta

Otwierasz portfel i nie znajdujesz w nim karty? Każdy z nas to przeżył. Jeśli nie masz pewności czy ją zgubiłeś, czy przełożyłeś w inne miejsce to skorzystaj z tymczasowej blokady w aplikacji mobilnej. Bez względu na to gdzie się znajdujesz – w pracy czy na wakacjach, w razie potrzeby zablokujesz czasowo kartę lub tylko wybrane transakcje (zbliżeniowe, zagraniczne).
A to wszystko za darmo i nie musisz dzwonić na mLinię

 

Jak skorzystać z tymczasowej blokady karty?

 

1. Zaloguj się do aplikacji mobilnej, kliknij Finanse. Następnie w zakładce Karty, zaznacz kartę którą chcesz tymczasowo zablokować. Wybierz czerwone koło po prawej stronie ekranu i kliknij w Bezpieczeństwo.

 

2. Na tym ekranie możesz tymczasowo zablokować swoją kartę. Dodatkowo możesz zablokować transakcje zbliżeniowe oraz zagraniczne.

Płać kartą w internecie, czuj się bezpiecznie z 3-D Secure

3-D Secure dodatkowe zabezpieczenie płatności kartą w internecie. Polega na dodatkowym potwierdzeniu transakcji hasłem SMS  lub powiadomieniem w aplikacji mobilnej.

 

Pobierz za darmo aplikację mBanku

 

 

Sprawdź jak połączyć aplikację ze swoim rachunkiem

Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS – Apple), Google Play (Android). Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma system operacyjny w wersji minimum Android 5.0 lub iOS 10.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek

To nie jest oferta.