Nie masz jeszcze naszej aplikacji mobilnej? A może chcesz mieć ją na nowym telefonie? Pobierz aplikację i zobacz, jak połączyć ją ze swoim kontem.

Staramy się robić jak najwięcej w zakresie bezpieczeństwa. Dlatego jeszcze lepiej zabezpieczamy proces łączenia aplikacji mobilnej z kontem. Stopniowo wprowadzamy dodatkowy krok zabezpieczający, w którym prosimy Cię o wysłanie sms-a, w takcie łącznia aplikacji w Twoim kontem. Dlaczego? Chcemy mieć pewność, że robisz to właśnie Ty. Po wprowadzeniu dodatkowego zabezpieczenia, połączenie z kontem aplikacji przez przestępców będzie utrudnione.

 

 

1. Pobierz naszą aplikację. Pamiętaj, żeby robić to tylko z autoryzowanych sklepów App Store (iOS - Apple) Google Play (Android) AppGallery dla telefonów Huawei usługami Google.

 

 

2. Podaj swoje dane i przejdź dalej.

 

 

3. Pojawi się ekran Wyślij nam SMS – to nowy, dodatkowy krok zabezpieczający. Więcej

 

W ten sposób upewnimy się, czy to na pewno Ty i czy nikt się pod Ciebie nie podszywa. Pamiętaj, żeby wysłać SMS z numeru, który jest u nas zarejestrowany. Nie zmieniaj też treści wiadomości. Po wysłaniu wiadomości SMS wróć do aplikacji.

 

 

4. Poczekaj na potwierdzenie.

 

 

5. W kolejnym kroku odsłuchaj wiadomość głosową, z 4 cyfrowym kodem. Wpisz go w aplikacji.

 

 

6. Podaj PIN do wcześniej połączonej aplikacji lub hasło, którym logujesz się do serwisu transakcyjnego.

 

 

7. Wpisz dwie środkowe kolumny cyfr ze swojej dowolnej, aktywnej karty mBanku.

 

 

8. Ustal PIN, którym chcesz zalogować się do aplikacji i potwierdzać operacje. Ponownie wpisz PIN.

Gotowe! Właśnie połączyłeś aplikację ze swoim kontem.

Pobierz za darmo aplikację mBanku

 

Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma systemem operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 14.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek