Jeśli nie masz jeszcze konta w mBanku, przeczytaj jak szybko i bez wychodzenia z domu otworzysz je poprzez aplikację mobilną. Gdziekolwiek, kiedykolwiek, podczas jednej rozmowy z naszym konsultantem.

Sprawdź, dlaczego warto

 

Zakładasz konto w dowolnym miejscu

Uzyskujesz od konsultanta odpowiedzi na swoje pytania

Oszczędzasz czas, nie czekasz na kuriera

Zakładasz bezpiecznie konto

Masz aktywne konto już po zakończeniu rozmowy

 

 

Dlaczego rozmowa wideo?

Chciałbyś założyć konto w mBanku, ale w Twojej okolicy nie ma naszego oddziału, w którym mógłbyś podpisać umowę? Nie chcesz też czekać na kuriera, który dostarczy Ci dokumenty? Skorzystaj z nowej usługi. Pobierz aplikację mobilną i porozmawiaj z naszym konsultantem – kiedy chcesz i gdzie chcesz. Rachunek otworzymy dla Ciebie podczas jednej rozmowy.

Wystarczy, że masz telefon z systemem operacyjnym iOS lub Android oraz aktualny dowód osobisty.

Bezpieczeństwo i wygoda

Usługa jest całkowicie bezpieczna. Połączenie z bankiem jest szyfrowane, dodatkowo regularnie aktualizujemy systemy bezpieczeństwa. Nie zajmiemy Ci wiele czasu. Nie musisz zmieniać planu swojego dnia. Rozmowa z konsultantem zajmie Ci tylko kilka minut. Z nami otworzysz rachunek, a później wrócisz do swoich codziennych obowiązków i będziesz mógł się cieszyć możliwościami, jakie Ci oferujemy w ramach naszych usług i produktów. Pamiętaj, że w trakcie połączenia przekazujesz nam swoje dane osobowe, dlatego upewnij się, że przebywasz w miejscu, które zapewnia poufność rozmowy.

Jak to wygląda?

Co będzie Ci potrzebne?

Do połączenia z konsultantem będzie Ci potrzebny telefon z zainstalowaną aplikacją mBanku oraz aktualny dowód osobisty.

Aplikację możesz pobrać z autoryzowanych sklepów App Store i Google Play.

 

 

Sprawdź jak połączyć aplikację ze swoim rachunkiem

Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów App Store (iOS – Apple), Google Play (Android). Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tego sklepu, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł!  Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma systemem operacyjny w wersji minimum Android 4.4 lub iOS 9.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek

Najczęściej zadawane pytania