Jeśli nie masz jeszcze konta w mBanku, przeczytaj jak szybko i bez wychodzenia z domu otworzysz je poprzez aplikację mobilną. Gdziekolwiek, kiedykolwiek, podczas jednej rozmowy z naszym konsultantem.

Sprawdź, dlaczego warto

Zakładasz konto w dowolnym miejscu

Uzyskujesz od konsultanta odpowiedzi na swoje pytania

Oszczędzasz czas, nie czekasz na kuriera

Zakładasz bezpiecznie konto

Masz aktywne konto już po zakończeniu rozmowy

Skorzystaj z promocji i zyskaj nawet 250 zł

Załóż konto poprzez rozmowę wideo z naszym konsultantem, a korzystając aktywnie z konta, możesz otrzymać jednorazowo 100 zł dzięki mOkazji oraz maksymalnie 30 zł premii miesięcznie. Promocja obowiązuje przez 5 miesięcy. 

poprzez wideo rozmowę w dniach 05.11.2018 r. do 14.01.2019 r. 

do aplikacji mobilnej i zasilaj konto kwotą min. 1000 zł miesięcznie

kartą, telefonem lub BLIKIEM.

  • min 1 transakcja – 100 zł premii w ramach mOkazji
  • od 5 do 9 transakcji - 10 zł premii
  • od 10 do 14 transakcji - 20 zł premii
  • 15 i więcej transakcji - 30 zł premii

Oferta promocyjna obejmuje eKonto standard, eKonto plus i eKonto m (18-24 lat).

Do promocji można przystąpić od 05.11.2018 r. do 14.01.2019 r. Promocja trwa od 05.11.2018 r. do 31.08.2019 r. Szczegóły w regulaminie

 

 

Dlaczego rozmowa wideo?

Chciałbyś założyć konto w mBanku, ale w Twojej okolicy nie ma naszego oddziału, w którym mógłbyś podpisać umowę? Nie chcesz też czekać na kuriera, który dostarczy Ci dokumenty? Skorzystaj z nowej usługi. Pobierz aplikację mobilną i porozmawiaj z naszym konsultantem – kiedy chcesz i gdzie chcesz. Rachunek otworzymy dla Ciebie podczas jednej rozmowy.

Wystarczy, że masz telefon z systemem operacyjnym iOS lub Android oraz aktualny dowód osobisty.

Bezpieczeństwo i wygoda

Usługa jest całkowicie bezpieczna. Połączenie z bankiem jest szyfrowane, dodatkowo regularnie aktualizujemy systemy bezpieczeństwa. Nie zajmiemy Ci wiele czasu. Nie musisz zmieniać planu swojego dnia. Rozmowa z konsultantem zajmie Ci tylko kilka minut. Z nami otworzysz rachunek, a później wrócisz do swoich codziennych obowiązków i będziesz mógł się cieszyć możliwościami, jakie Ci oferujemy w ramach naszych usług i produktów.

Jak to wygląda?

Co będzie Ci potrzebne?

Do połączenia z konsultantem będzie Ci potrzebny telefon z zainstalowaną aplikacją mBanku oraz aktualny dowód osobisty.

Aplikację możesz pobrać z autoryzowanych sklepów App Store i Google Play.

 

 

Sprawdź jak połączyć aplikację ze swoim rachunkiem

Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów App Store (iOS – Apple), Google Play (Android). Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tego sklepu, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! 

 

Najczęściej zadawane pytania

To nie jest oferta. Promocja „Lepiej z mOkazją – II edycja” obowiązuje od 05.11.2018 do 31.08.2019r. Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów mBanku, którzy w okresie od 05.11.2018 r. do 14.01.2019 r. zawrą umowę o prowadzenie indywidualnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego eKonto z taryfą standard, eKonto z taryfą plus lub eKonto m (zwanego dalej eKontem promocyjnym) wraz z debetową kartą płatniczą do rachunku (karta promocyjna) za pośrednictwem wideo w aplikacji mobilnej i będą dokonywali transakcji kartami debetowymi lub kredytowymi i/lub płatności telefonem i/lub transakcji BLIK.
Premię za transakcje wypłacamy w postaci zwrotu na rachunek eKonto promocyjne w wysokości 10 zł za każde kolejne 5 transakcji kartą promocyjną i/lub płatności telefonem i/lub transakcji BLIK. Jeżeli w danym miesiącu kalendarzowym dokonasz od 5 do 9 transakcji, w kolejnym miesiącu otrzymasz zwrot w wysokości 10 zł, jeżeli w danym miesiącu kalendarzowym dokonasz od 10 do 14 transakcji, w kolejnym miesiącu otrzymasz zwrot w wysokości 20 zł, jeżeli w danym miesiącu kalendarzowym dokonasz 15 lub więcej transakcji, w kolejnym miesiącu otrzymasz zwrot w wysokości 30 zł. Aby otrzymać maksymalny zwrot 30 zł miesięcznie – 10 zł za każde kolejne 5 transakcji kartą promocyjną i/lub płatności telefonem i/lub transakcji BLIK – należy dokonać w danym miesiącu kalendarzowym wymaganej liczby transakcji kartą promocyjną i/lub płatności telefonem i/lub transakcji BLIK, nie anulować transakcji do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym transakcje zostały wykonane (rozumiane jako zwrot towaru), zapewnić jednorazowy wpływ na eKonto promocyjne w wysokości min. 1000 zł w danym miesiącu kalendarzowym, przy czym nie może być to przelew z innego rachunku należącego do Uczestnika Promocji, oraz zapewnić w danym miesiącu przynajmniej jednorazowe zalogowanie się do aplikacji mobilnej. Łączna wartość premii za transakcje w okresie 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych wynosi maksymalnie 150 zł. Premia w ramach mOkazji w wysokości 100 zł zostanie przyznana, jeśli dokonasz minimum 1 transakcję kartą promocyjną (w tym płatności telefonem), a ww. transakcje nie zostaną anulowane do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym transakcje zostały wykonane (rozumiane jako zwrot towaru).
Łączna wartość premii w okresie 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych za transakcje i premii w ramach mOkazji wynosi maksymalnie 250 zł.

Szczegółowe warunki uczestnictwa w Promocji oraz uzyskania premii określone są w Regulaminie Promocji „Lepiej z mOkazją – II edycja”, dostępnym u operatorów mLinii, na stronie (tutaj zostanie podany dokładny adres kierujący bezpośrednio do regulaminu) oraz w placówkach mBanku. Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za kartę debetową oraz warunki i opłaty związane z prowadzeniem rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnych na www.mBank.pl/pomoc/oplaty/osoby-fizyczne i www.mBank.pl/pomoc/info/regulaminy/konta