Teraz dokonasz płatności telefonem, jeszcze przed otrzymaniem
i aktywowaniem karty plastikowej

Będziesz mógł zapłacić telefonem w sklepach z terminalem zbliżeniowym za pomocą Google Pay, jeszcze zanim dotrze do Ciebie przesyłka z kartą. Rozwiązanie dotyczy kart Mastercard.

Jak płacić kartą bez karty w 2 krokach:

  • po zawnioskowaniu o kartę Mastercard, dodaj ją do Google Pay w aplikacji mobilnej mBanku
  • ustal PIN do karty, którym będziesz potwierdzać wszystkie transakcje (zarówno dokonywane telefonem, jak i później kartą plastikową)

Zobacz jakie to prosteKliknij
, aby obejrzeć

Po dodaniu karty do płatności telefonem możesz już nią płacić w terminalach zbliżeniowych. W tym samym czasie oczekuj na przesyłkę z kartą plastikową. Po jej otrzymaniu, należy ją aktywować, aby w pełni korzystać z możliwości karty, np. wypłacać pieniądze z bankomatu.

 
Pobierz za darmo aplikację mBanku

 

 

Sprawdź jak połączyć aplikację ze swoim rachunkiem

Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma system operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 14.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek

To nie jest oferta.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Usługa dostępna jest dla kart debetowych i kredytowych Mastercard i telefonów z systemem operacyjnym Android ™. Szczegółowe informacje na temat usługi dostępne są w Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart kredytowych dla osób fizycznych oraz w Regulaminie korzystania z kart płatniczych mBank S.A. w ramach Android Pay, dostępnych na www.mbank.pl/indywidualny/aplikacja-mobilna/funkcje-zaawansowane/karta-zwirtualizowana/. Aby móc korzystać z najnowszej wersji aplikacji mobilnej mBanku, niezbędne jest urządzenie z zainstalowanym systemem operacyjnym Android - minimum wersja 5.0.