Stawiaj z nami pierwsze kroki. Gdziekolwiek

Rób ze swoimi pieniędzmi co chcesz. Gdziekolwiek

Korzystaj z prostych przelewów, sprawdź, jak płacić telefonem lub za pomocą BLIKa. Wszystko to gdziekolwiek chcesz.

poznaj więcej funkcji

Kontroluj budżet. Gdziekolwiek

Ustawiaj swoje cele oszczędnościowe, sprawdź jak możesz zarządzać swoimi kartami oraz rachunkami.

 

poznaj więcej funkcji

Korzystaj z dodatkowych usług. Gdziekolwiek

Sprawdź jak za pomocą naszej aplikacji mobilnej możesz błyskawicznie dostać informacje o zmianach na Twoim koncie, jak korzystać z mOkazji oraz w jaki sposób płacić za pomocą QR kodów.

 

poznaj więcej funkcji

Łatwo kontaktuj się z nami. Jak tylko chcesz

Dzięki aplikacji możesz szybko połączyć się z mLinią na klik, a także skorzystać z czatu z Ekspertem. Ty wybierasz czy będzie to połączenie z wideo czy jedynie rozmowa tekstowa.

 

poznaj więcej funkcji

Pobierz za darmo aplikację mBanku

 

 

Sprawdź jak połączyć aplikację ze swoim rachunkiem

Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS – Apple), Google Play (Android). Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł!

Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma systemem operacyjny w wersji minimum Android 4.4 lub iOS 9.0 (lub nowsze).

To nie jest oferta. Zaprezentowane w materiale mOkazje są przykładowe i służą promocji programu mOkazje. Aktualna lista mOkazji dostępna jest w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku. W przypadku mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku, maksymalna wartość jednorazowo naliczonego zwrotu nie może przekroczyć kwoty 2 000 zł. Jeżeli wartość należnego zwrotu przekroczy 2 000 zł, wówczas kwota zwrotu przekraczająca limit nie jest naliczana i nie jest należna. Zwrot z transakcji nastąpi do 60 dni od daty zaksięgowania transakcji spełniającej warunki tej mOkazji na Rachunek klienta, którego jest posiadaczem i z którego została wykonana płatność za zakupy w mOkazjach. Szczegółowe informacje dotyczące mOkazji określa Regulamin Promocji mOkazje w Serwisie Transakcyjnym oraz Aplikacji Mobilnej mBanku dostępny na www.mBank.pl/mOkazje