Bezpieczeństwo w aplikacji - to pewne!

Przed dodaniem nowej funkcjonalności, nowej usługi każda zmiana jest sprawdzana pod kątem bardzo restrykcyjnych zasad bezpieczeństwa. Wiemy, że budowane przez wiele lat zaufanie do bezpieczeństwa Twoich pieniędzy możemy stracić w jednej chwili. Dlatego też nigdy na to nie pozwolimy.  

Nie oznacza to, że wykonanie przelewu, czy sprawdzenie historii operacji jest trudne i skomplikowane. Wręcz przeciwnie! Technologie zastosowane w aplikacji mobilnej pozwalają nam dostarczać bezpieczne i ułatwiające codziennie bankowanie rozwiązania. Nawet utrata telefonu (czego Ci nie życzymy) nie oznacza narażenia się na przykre konsekwencję.  

Dlaczego aplikacja jest bezpieczna? Ponieważ zapewnia:

Szyfrowane połączenia wszystkiego co robisz

Twoje hasła oraz identyfikatory przekazywane są do mBanku w formie zaszyfrowanych danych przy użyciu bardzo bezpiecznego protokołu SSL wykorzystywanego również w głównym serwisie transakcyjnym mBanku.

Zostaniesz automatycznie wylogowany

W przypadku braku aktywności aplikacja automatycznie wyloguje Cię po 20 minutach, gwarantując zachowanie poufności twoich danych i operacji

Logowanie i realizacja przelewów możliwa jest tylko dzięki kodowi PIN

Aby zalogować się do aplikacji lub dokonywać dzięki niej płatności, wymagane jest wprowadzenie indywidualnego kodu PIN.W przypadku utraty telefonu, lub podczas próby włamania się do aplikacji rozłączy się ona po 3 błędnym wpisaniu kodu PIN.

Umożliwia zdalne odłączenie aplikacji

W przypadku gdy Twój telefon zostanie zgubiony lub ukradziony, możesz zdalnie zablokować swoje urządzenie, korzystając z serwisu transakcyjnego.

Regularnie aktualizujemy systemy bezpieczeństwa

Regularne aktualizacje pozwalają na ciągłe zwiększanie jakości i bezpieczeństwa aplikacji, Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.