Apple Pay już w mBanku.

Zacznij płacić iPhone'em, Apple Watchem lub iPadem. Przekonaj się jakie to proste.
o Krok 1

Otwórz aplikację Wallet. Aplikacja jest już zainstalowana na Twoim telefonie.

o Krok 1
o Krok 2

Zeskanuj swoją kartę debetową lub kredytową. Możesz też przepisać jej dane.

o Krok 2
o Krok 3

Dokończ dodawanie karty w aplikacji mobilnej mBanku. Wyraź zgody
i zatwierdź dodanie karty PIN-em. Pamiętaj, musisz mieć najnowszą wersję aplikacji mobilnej.

o Krok 3

Zobacz jak dodać kartę przy pomocy aplikacji mobilnej mBanku

 

 

Zobacz jak dodać kartę z wykorzystaniem SMSa

 

Gotowe. Zacznij płacić Apple Pay jak kartą.
Otwórz aplikację Wallet, zbliż telefon do terminalu płatniczego i zapłacone.
Szybko i wygodnie.

 

Odbierz 20 zł za szybkie płatności Apple Pay

Płać swoim iPhone'em, Apple Watchem lub iPadem i zyskaj 20 zł za 2 transakcje zbliżeniowe. Sprawdź jak to zrobić:

Kliknij w podany link i wyraź zgodę na udział w promocji.

Zapisz się do promocji

Dodaj swoją kartę debetową lub kredytową do Apple Pay.

Zapłać 2 razy zbliżeniowo Apple Pay za swoje zakupy.

20 zł zwrotu wpłynie na Twoje konto w ciągu 60 dni.

Aby otrzymać 20 zł musisz mieć zainstalowaną naszą aplikację mobilną

 

App Store - iOS

Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanego sklepu – App Store (iOS – Apple). Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tego sklepu, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! 

Jeśli zgubiłeś telefon lub Ci go skradziono:

 1. Skontaktuj się z mLinią lub Ekspertem online aby zastrzec kartę.
 2. Możesz też czasowo zablokować kartę w serwisie transakcyjnym. Sprawdź jak to zrobić.
 3. Odłącz kartę od Apple Pay w serwisie transakcyjnym.

Najczęściej zadawane pytania

 •  

  Które urządzenie pozwoli mi płacić za pomocą Apple Pay?

  • Płatności przy pomocy Apple Pay wykonasz na urządzeniach mobilnych marki Apple: iPhone X, iPhone8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone SE , iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, , iPad (5 generacji), iPad (6 generacji), iPad Air 2, iPad Pro, iPad mini 3, iPad mini 4, Apple Watch 1 generacji, Apple Watch Seria od 1 do 3, MacBook Pro with Touch ID, oraz nowszych, posiadających aplikację Wallet.

 •  

  Co mam zrobić, żeby zacząć płacić telefonem za pomocą Apple Pay?

  • Otwórz aplikację Wallet i rozpocznij proces dodawania swojej karty do Apple Pay. Zeskanuj kartę za pomocą telefonu. Następnie sprawdź i potwierdź dane swojej karty i podaj 3-cyfrowy kod bezpieczeństwa CVV2/CVC2. Dokończ dodawanie karty w aplikacji mobilnej mBanku. Wyraź zgodę na korzystanie z Apple Pay i zatwierdź dodanie karty za pomocą PIN-u. Możesz też potwierdzić dodanie karty korzystając z kodu SMS. Kliknij w link, który prześlemy Ci SMS-em i potwierdź, że chcesz płacić Apple Pay.

 •  

  Jak zapłacę moim telefonem za pomocą Apple Pay?

  • W przypadku transakcji zbliżeniowych przejdź do aplikacji Wallet. W zależności od modelu urządzenia płatność możesz aktywować np. naciskając dwukrotnie przycisk boczny lub przycisk „home” i potwierdź swoją tożsamość. Tożsamość możesz potwierdzić metodą dostępną na wybranym modelu telefonu np. może być to kod, odcisk palca (funkcja Touch ID), rozpoznawanie twarzy (funkcja Face ID).

   Uwaga! W sporadycznych przypadkach, terminal może poprosić Cię o wprowadzenie kodu PIN. PIN na karcie dodanej do Apple Pay jest taki sam jak na karcie plastikowej.

   Dla transakcji z wykorzystaniem aplikacji mobilnej sprzedawcy lub przeglądarki www wybierz opcję Apple Pay. Następnie wybierz z listy swoją kartę i potwierdź tożsamość jedną ze wspominanych wyżej metod.

 •  

  Czy do korzystania z płatności Apple Pay konieczne jest połączenie z internetem?

  • Połączenie z internetem nie jest konieczne dla transakcji zbliżeniowych w sklepach stacjonarnych. Połączenie to jest wymagane dla transakcji z wykorzystaniem aplikacji mobilnej sprzedawcy lub w sklepach internetowych, w których sprzedawcy udostępniają płatności z użyciem Apple Pay.

Promocja trwa od 19.06.2018r. do 31.12.2018r. włącznie. Do Promocji mogą przystąpić klienci Banku, będący osobami fizycznymi, zwani dalej Uczestnikami Promocji, którzy w okresie trwania Promocji spełnią łącznie następujące warunki:

1/ posiadają rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy w mBanku S.A.;

2/ posiadają kartę wydaną przez mBank S.A.;

3/ posiadają urządzenie z zainstalowaną aplikacją Wallet;

4/ posiadają aktualną wersję Aplikacji Mobilnej mBanku S.A zainstalowaną na swoim urządzeniu mobilnym połączonym z rachunkiem, o którym mowa w pkt 1/.;

5/ oraz przystąpią do Promocji za pośrednictwem wniosku udostępnionego w Aplikacji Mobilnej mBanku lub w serwisie transakcyjnym Banku pod adresem https://form.mbank.pl/app/zapis_promocja/logowanie.html?zestaw=ZP04.

Uczestnicy Promocji, którzy spełnią łącznie ww. warunki oraz dokonają 2 transakcje zbliżeniowe telefonem w czasie obowiązywania Promocji z wykluczeniem transakcji w systemie płatności BLIK otrzymają moneyback w wysokości 20 zł. Moneyback na rachunek Uczestnika Promocji za dokonane Transakcje zbliżeniowe telefonem zostanie przekazany w ciągu 60 dni od daty wykonania drugiej transakcji.

Szczegółowe informacje na temat Apple Pay znajdują się w Regulaminie korzystania z kart płatniczych mBank S.A. w ramach Apple Pay dostępnym na www.mbank.pl/apple-pay. Usługa dostępna dla urządzeń mobilnych marki Apple: iPhone 6, iPad (5 generacji), Apple Watch i nowszych modeli urządzeń mobilnych marki Apple, posiadających aplikację Wallet. Szczegóły Promocji „20 zł za szybkie płatności Apple Pay” znajdują się w Regulaminie Promocji „20 zł za szybkie płatności Apple Pay” dostępnym na www.mbank.pl/apple-pay.

Apple Pay to znak towarowy należący do Apple Inc. Materiał nie stanowi oferty i ma charakter wyłącznie informacyjny.