Teraz dokonasz płatności telefonem, jeszcze przed otrzymaniem
i aktywowaniem karty plastikowej

Będziesz mógł zapłacić telefonem w sklepach z terminalem zbliżeniowym za pomocą Google Pay, jeszcze zanim dotrze do Ciebie przesyłka z kartą. Rozwiązanie dotyczy kart MasterCard.

Jak płacić kartą bez karty w 2 krokach:

  • po zawnioskowaniu o kartę MasterCard, dodaj ją do Google Pay w aplikacji mobilnej mBanku
  • ustal PIN do karty, którym będziesz potwierdzać wszystkie transakcje (zarówno dokonywane telefonem, jak i później kartą plastikową)

Zobacz jakie to proste

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Usługa dostępna jest dla kart debetowych i kredytowych MasterCard i telefonów z systemem operacyjnym Android ™. Szczegółowe informacje na temat usługi dostępne są w Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart kredytowych dla osób fizycznych oraz w Regulaminie korzystania z kart płatniczych mBank S.A. w ramach Android Pay, dostępnych na www.mbank.pl/indywidualny/aplikacja-mobilna/funkcje-zaawansowane/karta-zwirtualizowana/. Aby móc korzystać z najnowszej wersji aplikacji mobilnej mBanku, niezbędne jest urządzenie z zainstalowanym systemem operacyjnym Android - minimum wersja 4.4.