Warto mieć plan

  • Nie tylko taki, który wybiega kilka miesięcy do przodu, ale na lata. Bez względu na to, czy dotyczy lepszego startu dla dzieci, czy emerytury. Warto go mieć i zacząć planować przyszłość dla siebie i swojej rodziny.

Jednym ze sposobów, aby realizować odległe plany, jest systematyczne inwestowanie

Warto się nad nim zastanowić, bo:

 

 „Teraz ludzie żyją naprawę długo. Jakość życia zależy od tego, czy masz finansową stronę zabezpieczoną, czy nie.” – przekonuje jedna z bohaterek naszego filmu. Zobacz całość i sprawdź, dlaczego warto zaplanować przyszłość

 

video_poster

 

 

Dane historyczne nie gwarantują zysków w przyszłości.

Wynik nie uwzględnia podatku od zysków kapitałowych (podatku Belki).

Jak to policzyliśmy?

Omów to z ekspertem

  •  

    Zastanawiasz się, co zrobić z pieniędzmi w związku z inflacją? Chcesz porozmawiać z ekspertem, któremu możesz zaufać? Masz pytania, ale nie chcesz trafić na nachalnego sprzedawcę? Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia ekspertów mBanku. Daj nam znać, że masz pytania i zamów rozmowę.

     

    zamawiam rozmowę          układam plan

 
Policz, ile możesz potrzebować na przyszłość

.

Emerytura z ZUS to może być tylko 1/3 Twojej obecnej pensji. Zaplanuj już dziś co zrobić, żeby mieć szansę na spokojną emeryturę.

 

Możesz inwestować

 

Nie musisz skakać od razu na głęboką wodę. Z inwestowaniem jest jak z nauką pływania: możesz działać powoli, próbować małymi krokami, ale robić to systematycznie.

 

Chodzisz do lekarza, samochód naprawiasz w warsztacie... Korzystanie z opinii i pomocy ekspertów na co dzień jest naturalne. Inwestując, również możesz skorzystać z wiedzy specjalistów i wybrać przygotowane rozwiązania.

 

Nie jest trudno zauważyć, że co roku do sklepów trafiają nowsze wersje telefonów czy telewizorów. To oznacza, że długi termin Ci sprzyja, bo gospodarka na przestrzeni lat idzie do góry.

Zrób kolejny krok i zacznij inwestować

Jeśli zbierasz na cel, który chcesz szybko zrealizować, np. za kilka miesięcy (wakacje, remont, telewizor), sprawdź OSZCZĘDZANIE.

Inwestowanie to szansa na zysk, ale wiąże się też z ryzykiem straty. Zanim zaczniesz inwestować, poprosimy Cię o wypełnienie krótkiej ankiety. Dzięki niej określisz swoje możliwości finansowe i dowiesz się, które produkty są dla Ciebie nieodpowiednie.

Pamiętaj, że decyzje inwestycyjne podejmujesz na własną odpowiedzialność, a wartość Twojej inwestycji będzie się zmieniać. Oznacza to, że możesz zyskać, ale możesz też stracić część lub całość zainwestowanych pieniędzy. Nie ma gwarancji, że zrealizujesz założony cel i osiągniesz określony wynik. Potencjalne korzyści z inwestycji podlegają opodatkowaniu i opłatom, które wynikają z przepisów prawa, taryf prowizji i opłat oraz regulaminów.

Inwestowanie w fundusze inwestycyjne w mBanku to usługa tylko dla naszych klientów. Szczegółowe warunki, opłaty i ryzyka z nią związane znajdziesz w Regulaminie Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych i Taryfie prowizji i opłat dla klientów indywidualnych. Sprawdzisz je na stronie mBanku, a także w prospekcie informacyjnym każdego funduszu.

mBank ma niezbędne zezwolenia na to, by prowadzić działalność maklerską, świadczyć usługi powiernicze i prowadzić rachunki papierów wartościowych. Nasze działania nadzoruje Komisja Nadzoru Finansowego.

 

To nie jest oferta.