Żeby zrealizować niektóre cele w życiu, będziesz potrzebować pieniędzy. Dzięki inwestowaniu masz szansę zebrać więcej przez 5, 10 czy 15 lat. Czyli zadbać o przyszłość swoją lub dzieci. Zaplanuj już dziś, jak to zrobić.

Dobra przyszłość

Podchodzisz do przyszłości odpowiedzialnie? Zaplanuj, jak możesz uzbierać na nią pieniądze.

 

Emerytura

Emerytura z ZUS-u może wynieść tylko 40% Twojej obecnej pensji. Zaplanuj już dziś, co zrobić, żeby mieć szansę na spokojną emeryturę.

 

Edukacja dla dziecka

Być może nie wiesz jeszcze, jakie studia wybierze Twoje dziecko, ale warto się do tego przygotować finansowo. Zaplanuj już dziś, jak możesz pomóc swojemu dziecku wkroczyć w dorosłość.

 

Mieszkanie

Chcesz pomóc dziecku kupić pierwsze mieszkanie? Zaplanuj, jak możesz to zrobić.

 

Zrób kolejny krok i zacznij inwestować

Często zadawane pytania

Inwestowanie to szansa na zysk, ale wiąże się też z ryzykiem straty. Zanim zaczniesz inwestować, poprosimy Cię o wypełnienie krótkiej ankiety. Dzięki niej określisz swoje możliwości finansowe i dowiesz się, które produkty są dla Ciebie nieodpowiednie.

Pamiętaj, że decyzje inwestycyjne podejmujesz na własną odpowiedzialność, a wartość Twojej inwestycji będzie się zmieniać. Oznacza to, że możesz zyskać, ale możesz też stracić część lub całość zainwestowanych pieniędzy. Nie ma gwarancji, że zrealizujesz założony cel i osiągniesz określony wynik. Potencjalne korzyści z inwestycji podlegają opodatkowaniu i opłatom, które wynikają z przepisów prawa, taryf prowizji i opłat oraz regulaminów.

Inwestowanie w fundusze inwestycyjne w mBanku to usługa tylko dla naszych klientów. Szczegółowe warunki, opłaty i ryzyka z nią związane znajdziesz w Regulaminie Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych i Taryfie prowizji i opłat dla klientów indywidualnych. Sprawdzisz je na stronie mBanku, a także w prospekcie informacyjnym każdego funduszu.

mBank ma niezbędne zezwolenia na to, by prowadzić działalność maklerską, świadczyć usługi powiernicze i prowadzić rachunki papierów wartościowych. Nasze działania nadzoruje Komisja Nadzoru Finansowego.

 

To nie jest oferta.