Automatyczne odkładanie

 

 

Zawsze, kiedy płacisz kartą, robisz przelewy lub wypłacasz pieniądze z bankomatu, małe kwoty automatycznie zasilą Twój cel.

 

Twoje oszczędności będą rosły, a Ty jesteś coraz bliżej realizacji swoich małych i większych marzeń.

 

 

otwórz cel

 

 
Jak skorzystać z promocyjnego oprocentowania 2,2%?
 

Jeśli jesteś naszym klientem i 31.12.2021 na Twoich rachunkach oszczędnościowych, Moich celach i lokatach było mniej niż 1000 zł…

możesz założyć Cel oszczędnościowy z promocyjnym, korzystnym oprocentowaniem premium 2,2%

Pamiętaj, aby różnica w Twojej zaoszczędzonej kwocie z miesiąca na miesiąc wynosiła minimum 100 zł. W przeciwnym razie Twój cel będzie oprocentowany na 0,5%, czyli oprocentowaniem standard

Jeśli jesteś naszym Klientem oraz w dniu 31.12.2021 r. posiadałeś na swoich rachunkach oszczędnościowych, Moich celach oraz lokatach mniej niż 1 000 zł możesz założyć cel z promocyjnym oprocentowaniem 2,2%.

Naliczymy promocyjne oprocentowanie, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy wydatków.
Przykładowo: jeżeli masz ekonto, do którego podpięte są Moje cele i na koniec marca na nich miałeś 300zł to, aby skorzystać z promocyjnych 2,2% na koniec kwietnia na tych rachunkach musisz mieć o 100zł więcej niż na koniec marca.
Powyższy warunek sprawdzamy ostatniego dnia roboczego miesiąca.

Do promocji możesz dołączyć w okresie od 09.02.2022r. do 29.06.2022r.

Zapoznaj się z regulaminem i oszczędzaj na swoje cele z promocyjnym oprocentowaniem 2,2%.
Promocja trwa od 09.02.2022r. do 30.09.2022r.

Jeśli nie spełniasz warunków promocji, załóż swój cel w ofercie standardowej. Szczegóły sprawdzisz tutaj.

 

Z Celami łatwiej spełnisz swoje marzenia

Wybierz swoje marzenie, określ kwotę, której potrzebujesz do jego realizacji. Zobacz, jak możesz odkładać:

  Elektronika

Pędź naprzeciw nowościom

2 000 w 2 miesiące

otwórz cel Elektronika
  Przyszłość dziecka

Zadbaj o dobry start swojego dziecka; 20 000 zł w  10 lat

otwórz cel Przyszłość dziecka
  Remont

Odśwież swoje cztery kąty

5 000 zł w 6 miesięcy

otwórz cel Remont

 
Poznaj sposoby odkładania na Cel
 

Zdecyduj, jaki sposób odkładania będzie dla Ciebie najwygodniejszy. Możesz wybrać tylko jeden z nich lub zdecydować się na jednoczesne odkładanie zaokrągleń wraz ze stałą, wybraną przez siebie kwotą.
 • 1.  

  Zaokrąglanie kwot do pełnych sum

   • 1. Robisz przelew, wypłacasz pieniądze z bankomatu lub płacisz kartą na kwotę minimum 10 zł, np. 176,20 zł

   • 2. My zaokrąglamy ją do 180 zł

   • 3. Oszczędzasz 3,80 zł, które automatycznie zasili Twój cel

 • 2.  

  Stała kwota z przedziału 3-10 zł do każdej transakcji

   • 1. Ustalasz kwotę np. 3 zł, która przy każdej transakcji powyżej 10 zł zpobierzemy z Twojego konta

   • 2. Robisz przelew, wypłacasz pieniądze z bankomatu lub płacisz kartą na kwotę 20 zł. Z Twojego konta pobierzemy łącznie 23 zł

   • 3. Oszczędzasz 3 zł, które automatycznie zasilą Twój Cel

 • 3.  

  Wybrany procent z przedziału 1-15% do każdej transakcji

   • 1. Ustalasz 10% procent jako procent od kwoty, który przy każdej transakcji powyżej 10 zł zostanie automatycznie pobrany z Twojego konta

   • 2. Robisz przelew, wypłacasz pieniądze z bankomatu lub płacisz kartą na kwotę 20 zł. z Twojego konta pobierzemy łącznie 22 zł

   • 3. Oszczędzasz 2 zł, które zasilą Twój Cel

 • 4.  

  Stała kwota miesięcznie

   • Ustalasz kwotę, 50 zł, którą chcesz miesięcznie przelewać na swój Cel.

   • Automatycznie pobierzemy 50 zł kwotę z Twojego konta i przelejemy je na Twój cel. Będziemy tak robić w każdym miesiącu.

   • Co miesiąc oszczędności na  Twoim celu będą rosły o kolejne 50 zł.

Dlaczego warto założyć Cel ?

Kiedy płacisz kartą, robisz przelewy lub wypłacasz z bankomatu, z Twojego konta pobieramy małą kwotę, która automatycznie zasila Twój cel.

W każdej chwili możesz zmienić automatyczny sposób odkładania na inny lub wypłacić pieniądze ze swojego Celu.

Dzięki przygotowanej symulacji sprawdzisz, jaką kwotę miesięcznie będziesz musiał odłożyć, aby zrealizować swoje marzenie w ustalonym przez Ciebie terminie. 

Odkładając regularnie na swoje Cele możesz skorzystać z wyższego oprocentowania. Wystarczy jedynie, aby różnica w Twojej zaoszczędzonej kwocie z miesiąca na miesiąc wynosiła minimum 100 zł.

 
Masz już oszczędności? Poznaj lokaty w mBanku
 

Nawet 2,1% na lokacie z funduszemPromocja!

 • zainwestuj i zyskaj promocyjne oprocentowanie (w skali roku)
 • minimum 5 000 zł
więcej

Lokata dla nowych klientów

Oprocentowanie 2,1% nominalnie w skali roku. Na 3 miesiące z wpłatą od 500 PLN.

więcej

eKonto oszczędnościowe

 • Wygodna forma oszczędzania na co dzień
 • oprocentowanie nawet 1%
więcej

Myślisz o swoich oszczędnościach długoterminowo?

 

Sprawdź, czy inwestowanie jest dla Ciebie

 

Pytania i odpowiedzi

 •  

  Czy cel jest płatny?

  • Pierwszy przelew z rachunku Moje cele jest bezpłatny. Za drugi i każdy kolejny przelew zapłacisz odpowiednio:

   • jeśli nie skończyłeś 25 lat opłata wynosi 0,5zł
   • jeśli masz więcej niż 25 lat opłata wynosi 9 zł
 •  

  Czy mogę odkładać środki z kredytu w rachunku?

  • Tak, aby to zrobić należy złożyć wniosek o pobieranie części kwoty transakcji płatniczej z kredytu odnawialnego. Można to zrobić w placówce lub na CC. Niestety nie ma możliwości włączenia tej funkcji samodzielnie w serwisie.

To nie jest oferta.  Promocja „Moje cele z oprocentowanie 2,2%” trwa od 09.02.2022r. do 30.09.2022r. Do Promocji można przystąpić w okresie od 09.02.2022r. do 29.06.2022r.,  jeśli spełnione zostały następujące warunki:

- jesteś Klientem mBanku SA,

- posiadasz na wszystkich rachunkach oszczędnościowych, rachunkach umożliwiających regularne oszczędzanie Moje cele oraz lokatach w Banku dnia 31.12.2021 mniej niż 1 000 zł.

- złożysz promocyjny wniosek o rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie Moje cele,

- składając wniosek zaakceptujesz Regulamin Promocji.

 

Promocja polega na przyznaniu Uczestnikowi Promocji , po spełnieniu powyższych warunków, promocyjnego oprocentowania na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele w wysokości 2,2% do kwoty 20 000 zł. Uczestnik Promocji otrzyma promocyjne oprocentowanie, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek sprawdzamy ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym. (np. jeżeli masz eKonto, do którego podpięte są rachunki do regularnego oszczędzania Moje cele, na koniec marca na nich miałeś 300zł, aby mieć promocyjne oprocentowanie na koniec kwietnia na tych rachunkach musisz mieć o 100zł więcej niż na koniec marca) W przypadku niespełnienia ww. warunku, oprocentowanie na rachunku umożliwiającym regularne oszczędzanie Moje cele wynosi 0,5%.

Oprocentowanie dla nadwyżki powyżej kwoty 20 000 zł na rachunku umożliwiającym regularne oszczędzanie Moje cele wynosi 0,5%. 

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania przez trzy kolejne pełne miesiące (np. jeżeli otworzyłeś rachunek do regularnego oszczędzania pod koniec marca, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez kwiecień, maj i do końca czerwca). Po tym okresie środki na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele będą oprocentowane zgodnie z aktualnie obowiązującą w Banku Tabelą stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A 

Szczegółowe warunki uczestnictwa w Promocji oraz warunki otrzymania promocyjnego oprocentowania opisaliśmy w Regulaminie Promocji „Moje cele z oprocentowaniem 2,2% ” zamieszczonym na stronie: https://www.mbank.pl/indywidualny/inwestycje-i-oszczednosci/regularne-odkladanie/cele-promocja/

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek