Pomagamy w inwestycjach

Codziennie nasi analitycy śledzą informacje i notowania na rynkach. Wybierają najciekawsze spółki i wydarzenia.. Opowiedzą o nich w łatwy sposób w formie analiz, wideo i rekomendacji. Zobaczysz je na swoim Pulpicie w eMaklerze.

 
Dlaczego warto?

  • masz codziennie dostęp do analiz bez dodatkowych opłat
  • oszczędzasz czas na przeszukiwanie istotnych informacji o spółkach polskich i zagranicznych
  • masz codzienne zestawienie rekomendacji kilkudziesięciu spółek z GPW
  • możesz wybrać spośród analiz fundamentalnych i technicznych
  • analizy prezentujemy w formie krótkich notek lub wideo
  • o bieżących analizach dowiesz się też z naszego konta na Twitterze (@BmmBanku) i kanału Youtube

Pamiętaj - nasze rekomendacje przygotowujemy dla wszystkich klientów. Nie uwzględniają stanu Twojego portfela i nie muszą odpowiadać Twojemu profilowi inwestycyjnemu.

 
Jak zacząć?

Aktywuj usługę eMakler przez internet lub na mLinii.

Twój eMakler powinien być widoczny już po kilku minutach w serwisie transakcyjnym w zakładce Finanse -> Inwestycje -> Wszystkie -> Giełda

Zobacz jak korzystać z eMaklera

 

Kliknij aby obejrzeć

Pamiętaj - inwestowanie w instrumenty finansowe wiąże się z ryzykiem. Aby sprawdzić, czy usługa ta jest dla Ciebie, wypełnij ankietę MiFID podczas aktywacji eMaklera. 

 
Inne narzędzia

 

Platforma mobilna

Miej inwestycje zawsze pod kontrolą dzięki aplikacji mobilnej

 

Serwis Info

Masz dostęp do notowań, profili spółek, komunikatów i informacji z rynku

 

mStatica

Potrzebujesz więcej? Wypróbuj zaawansowaną aplikację z notowaniami i wykresami na komputer i smartfon

Pamiętaj, że inwestowanie w instrumenty finansowe wiąże się z ryzykiem i nie gwarantuje realizacji założonego celu inwestycyjnego ani uzyskania określonego wyniku inwestycyjnego. Powinieneś liczyć się z możliwością utraty przynajmniej części zainwestowanych środków.

Musisz wiedzieć, że mBank S.A. nie ponosi odpowiedzialności za decyzje Klientów związane z inwestowaniem w instrumenty finansowe. Instrumenty finansowe nie są depozytem bankowym. Wartość zakupionych instrumentów finansowych może się zmieniać wraz ze zmianą sytuacji na rynkach finansowych. W konsekwencji, dochód z zainwestowanych środków może ulec zwiększeniu lub zmniejszeniu, a w przypadku instrumentów pochodnych strata może przekroczyć wysokość zainwestowanego kapitału.. W przypadku instrumentów finansowych notowanych w innej walucie niż polski złoty, wartość Twoich inwestycji może ulec zmianie wskutek zmian kursu walutowego. Potencjalne korzyści z Twoich inwestycji pomniejszą się o pobierane podatki i opłaty wynikające z przepisów prawa, taryf opłat i prowizji oraz regulaminów. Gdy podejmujesz jakąkolwiek decyzję inwestycyjną, powinieneś kierować się własną oceną sytuacji faktycznej i prawnej. Pamiętaj, aby szczegółowo zapoznać się z opisem czynników ryzyka, specyfikacją danego instrumentu, regulaminami, opłatami i informacjami zawartymi w innych dokumentach związanych ze świadczeniem usług maklerskich przez mBank S.A. znajdujących się na stronie internetowej: www.mBank.pl/indywidualny/inwestycje/gielda/emakler/ oraz rozważyć, czy dany instrument jest dla Ciebie odpowiedni zgodnie z własną wiedzą, doświadczeniem w inwestowaniu oraz sytuacją finansową.

 

Usługa eMakler w Biurze maklerskim mBanku stanowi sprzedaż wiązaną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 30 maja 2018 r. w sprawie trybu i warunków postępowania firm inwestycyjnych, banków, o których mowa w art. 70 ust. 2 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi, oraz banków powierniczych oraz może być otwarta tylko przez posiadacza rachunku bankowego prowadzonego przez mBank S.A. Informacje na temat kosztów związanych z usługami bankowymi i inwestycyjnymi dostępne są w taryfach opłat i prowizji.

Materiał pochodzi od spółki mBank S.A. z siedzibą w Warszawie (00-850), przy ul. Prostej 18, która prowadzi działalność maklerską w ramach wyodrębnionej jednostki organizacyjnej - Biura maklerskiego posługującego się nazwą Biuro maklerskie mBanku, nadzorowanego przez Komisję Nadzoru Finansowego.

To nie jest oferta.