•  

  Funkcjonalności SFI

  • Nowe możliwości SFI – zobacz film

    

   SFI w nowej odsłonie daje możliwość udostępnienia oferty funduszy klientom, którzy mają aktywną usługę jak i tym, którzy jeszcze się nie zdecydowali. Dla wszystkich klientów, są dostępne następujące funkcjonalności, dzięki którym można zapoznać się z ofertą i śledzić wyniki funduszy:

    

   Najczęściej kupowane fundusze

   W zakładce Inwestycje w serwisie transakcyjnym „Moje finanse” znajduje się wyróżnienie trzech funduszy, w które klienci mBanku zainwestowali najwięcej środków w ciągu ostatniego tygodnia.

    

   Wyszukiwarka funduszy
   Wyszukiwanie dynamiczne – w polu wyszukiwarki można wpisać nazwę lub dowolne słowo, a system wyszuka wszystkie fundusze zawierające w nazwie lub opisie polityki inwestycyjnej wprowadzony ciąg znaków.


   Filtrowanie funduszy

   Filtrowanie funduszy wg. typów/klas funduszy oraz zmiany procentowej i Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych, które znajdują się w pozostałych filtrach.

    

   Prezentacja wyników historycznych
   Domyślnie pokazuje wyniki domyślnie za ostatni rok, z możliwością zmiany w okresie tydzień, miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy, 3 lata, 5 lat i od początku roku.

    

   Kompleksowy opis każdego funduszu

   Każdy Fundusz Inwestycyjny jest szczegółowo opisany oraz pokazane sa dane historyczne dla tej polityki inwestycyjnej

   Dla tych którzy już inwestują w mbanku, oprócz funkcjonalności już wymienionych, dodatkowo dostępne po zawarciu umowy o SFI są:

    

   Wszystko, co ważne na pierwszej stronie:

   • aktualną wartość zakupionych funduszy oraz dotychczasowe zyski

    

   • strukturę portfela wg. klas funduszy

    

   • zestawienie inwestycji zawierające: zysk per fundusz, operacje zaplanowane (przyszłe i w trakcie realizacji), aktualne zlecenia stałe, zlecenia w trakcie realizacji

    

   Wykres moich inwestycji
   Dostęp do wyników inwestycji w czasie bieżącym na posiadanych funduszach, kwotę wpłaconą w fundusz pomniejszoną o wypłaty (bilans wpłat i wypłat) oraz aktualną wartość. Liczby poniżej wykresu obliczane dla zadanego okresu. Dane na wykresie oraz stopę zwrotu prezentowana na podstawie obliczeń realizowanych metodą TWR.
   Inteligentne i uproszczone do maksimum formatki składania zleceń

   Wybieramy fundusz, kwotę i zatwierdzamy sms.

    

   Nowa historia ułatwi wyszukanie każdej wykonanej operacji:

   • Wyszukiwarka dynamiczna – wyszukuje w nazwach funduszy, dla których były wykonane dowolne operacje
   • Filtry typów operacji (nabycie, odkupienie, konwersja)
   • Dodatkowe filtry wg. klas funduszy, TFI, kwoty.