Jak otworzyć IKE w mBanku?

 •  

  Jak otworzyć IKE fundusze w mBank?

  • Przystąpienie do IKE fundusze dokonuje się w momencie złożenia zlecenia nabycia któregokolwiek funduszu Ike w serwisie transakcyjnym.

   1. Jeżeli jesteś klientem Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych mBanku, wystarczy, że zalogujesz się do serwisu transakcyjnego, wybierzesz po lewej stronie zakładkę Emerytura i kategorię Konto Emerytalne – złóż wniosek. Następnie kliknij "Złóż zlecenie" i wybierz fundusz (lub fundusze), z którym chcesz oszczędzać na przyszłą emeryturę.

   2. Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych mBanku, wystarczy, że wypełnisz wniosek internetowy (pamiętaj, aby wypełnić pole "NIP", w przeciwnym razie korzystanie z Ike będzie niemożliwe), podpiszesz zamówioną Umowę o świadczenie przez mBank usługi przyjmowania i przekazywania zleceń nabycia lub odkupienia jednostek uczestnictwa w funduszach inwestycyjnych i wyślesz na adres mBanku. W ciągu kilku dni aktywujemy Ci usługę SFI mBanku i tym samym bez żadnych dodatkowych formalności będziesz miał możliwość złożenia zlecenia w serwisie transakcyjnym.

   3. Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem mBanku wystarczy, że otworzysz rachunek eKonto i w kolejnych krokach będziesz postępować zgodnie z punktem 2.

 •  

  Jak otworzyć IKE lokatę w mBanku?

  • Jeśli jesteś już klientem mBanku
   Wystarczy, że wypełnisz wniosek, podpiszesz umowę i odeślesz ją do mBanku. Po odesłaniu podpisanej umowy Twój rachunek mIke lokata będzie aktywowany w ciągu kilku dni. 


   Jeśli nie jesteś jeszcze klientem mBanku
   Załóż bezpłatne eKonto. Po aktywowaniu dostępu do konta będziesz mieć możliwość skorzystania z oferty Rachunku Oszczędnościowego mIke lokata.