Czym jest opaska płatnicza?

 

Opaska z kartą w formie silikonowej bransoletki pełni rolę karty płatniczej, która da Ci możliwość wygodnego płacenia, w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach.
  •  

Płatności na wyciągnięcie ręki

Wystarczy, że zbliżysz opaskę do terminala i gotowe.
Pieniądze wypłacisz również z bankomatów umożliwiających transakcje zbliżeniowe.
W pakiecie otrzymasz dwie bransoletki w kolorze czarnym i czerwonym oraz mikrokartę.

Liczba opasek w promocji została wyczerpana.

Podstawowe opłaty

Jak korzystać z opaski?

Jak płacić opaską?

Oczekuj na komunikat na terminalu

 

Zbliż opaskę  do terminala

Jeśli kwota do zapłaty jest mniejsza lub równa 50 zł - Twoja transakcja jest automatycznie realizowana. Jeśli kwota do zapłaty jest większa niż 50 zł - potwierdź transakcję kodem PIN

Odbierz paragon i potwierdzenie zapłaty kartą

 

Pamiętaj: aby zamówić opaskę, musisz być klientem mBanku

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem mBanku

Najczęściej zadawane pytania

Tematy pomocy

To nie jest oferta. Promocja „Mastercard Opaska za 0 zł” trwa od 18.06.2018 r. do 14.08.2018 r. Liczba Uczestników Promocji jest ograniczona i wynosi 2000 osób. O udziale w Promocji decyduje kolejność złożenia wniosku o Mastercard Opaska. Informacja o aktualnej liczbie Uczestników Promocji, którzy mogą przystąpić do Promocji będzie publikowana na stronie www.mBank.pl/opaska i aktualizowana w dni robocze do godz. 16:00.

Do Promocji mogą przystąpić klienci Banku, będący osobami fizycznymi, którzy w okresie Promocji spełnią łącznie następujące warunki:

1/ złożą wniosek o wydanie karty Mastercard Opaska,

2/ zaakceptują na wniosku o wydanie karty Mastercard Opaska treść postanowień Regulaminu Promocji poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola w oświadczeniu o zapoznaniu się i akceptacji Regulaminu,

3/ wniosek o Mastercard Opaskę zostanie pozytywnie rozpatrzony przez Bank i Mastercard Opaska zostanie wydana.

Uczestnikom Promocji Mastercard Opaska zostanie wydana za 0 zł.

Szczegółowe warunki uczestnictwa w Promocji określone są w Regulaminie Promocji „Mastercard Opaska za 0 zł”, dostępnym na stronie www.mBank.pl/opaska, u operatorów mLinii oraz w placówkach mBanku. Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za kartę debetową określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na www.mBank.pl/pomoc/oplaty/osoby-fizyczne i www.mBank.pl/pomoc/info/regulaminy/konta.