Zyskuj potrójnie, zgarnij punkty z trzech promocji. Łącznie nawet do 25 600 punktów

Teraz z kartą kredytową World Mastercard lub World Mastercard Intensive zyskujesz 16 000 punktów dla karty World Mastercard lub World Mastercard Intensive, które możesz wymienić na vouchery o równowartości 200 zł do RTV Euro AGD lub Decathlonu lub Circle K

Wystarczy, że:

1. Złożysz wniosek o kartę kredytową World Mastercard lub World Mastercard Intensive w promocji (najpóźniej do 27.07.2022 r.). Kartę otrzymasz bez opłaty za wydanie.

2. Zapłacisz kartą za zakupy na łączną kwotę 50 zł otrzymasz 16 000 punktów. Zrób to do końca pierwszego pełnego miesiąca od zawarcia umowy. Więcej

 

Promocja „Więcej punktów na vouchery” trwa od 27.04.2022 r. do 15.09.2022 r. r. Do promocji możesz przystąpić od 27.04.2021 r. do 27.07.2022 r.

Dodatkowo za pierwszą transakcję kartą otrzymasz na start w programie Mastercard Bezcenne Chwile jeszcze:

 • 800 punktów z kartą World Mastercard

 • 1600 punktów z kartą World Mastercard Intensive

  Promocje punktowe trwają od 20.01.2022 r. do 22.06.2022 r.

Ale to nie wszystko, możesz dodatkowo zgarnąć jeszcze 8000 punktów z kartą World Mastercard lub World Mastercard Intensive.

 • Oferta Specjalna trwa od dnia 28.03.2022 roku do dnia 30.06.2022 roku lub do dnia w którym dojdzie do wyczerpania puli Korzyści. Informacje o wyczerpaniu puli Korzyści znajdziesz na STRONIE.

Dowiedz się więcej o kartach w promocji:

 • World Mastercard:

  • kupujesz, kiedy potrzebujesz, a spłacasz, kiedy chcesz – nawet do 54 dni bez odsetek
  • wysoki limit kredytowy od 3 000 zł do 100 000 zł
  • serwis concierge pomoże Ci w organizacji codziennych spraw i zadań specjalnych, możesz np. zarezerwować bilety na koncert, stolik w restauracji, zamówić pomoc drogową czy hydraulika do domu
  • możesz płacić google pay, apple pay, garmin pay, fitbit pay, zanim otrzymasz kartę

  Dowiedz się więcej

 • World Mastercard Intensive:

  • kupuj, kiedy potrzebujesz, a spłacaj, kiedy chcesz. Jeśli spłacisz całe zadłużenie w ciągu 54 dni, nie zapłacisz żadnych odsetek
  • za pokój w hotelu czy pamiątki z podróży zapłać kartą World Mastercard Intensive. Od transakcji zagranicznych nie pobierzemy prowizji za przewalutowanie
  • każda płatność kartą przybliża Cię do wybranej nagrody w programie mastercard® bezcenne® chwile. Na start za pierwszą transakcję otrzymasz 1600 punktów. Promocja trwa od 20.01.2022 r. do 22.06.2022 r.

  Dowiedz się więcej

   

Opłaty

Za co zapłacisz

World Mastercard

World Mastercard Intensive

1.   Oprocentowanie nominalne w skali roku kredytu w rachunku karty

16%

16%

2.   Opłata za wydanie karty głównej i nowej w miejsce zastrzeżonej

0 zł za wydanie w promocji/30 zł

0 zł za wydanie w promocji/50 zł

3.    Opłata roczna pobierana po zakończeniu każdego roku użytkowania karty głównej

350 zł 

400 zł

a) dla kart kredytowych, których oprocentowanie kredytu, zgodnie z umową, nie zależy od iloczynu wysokości stopy lombardowej NBP i wskaźnika z tej umowy

Opłata nie będzie pobrana jeżeli roczna wartość transakcji bezgotówkowych (włączając przelewy ze wszystkich kart wydanych do rachunku danej karty kredytowej) za ostatnie 12 miesięcy wyniesie minimum :

18 000 zł 

30 000 zł

4.    Opłata za wydanie karty dodatkowej

0 zł

0 zł

5.    Opłata roczna pobierana po zakończeniu każdego roku użytkowania karty dodatkowej

0 zł

0 zł

6. Prowizja od transakcji wypłat gotówki w bankomatach krajowych i zagranicznych 

5% minimum 10 zł

5% minimum 10 zł

7. Opłata za przelew z rachunku karty kredytowej 

7%, min 6 zł

7%, min 6 zł

8. Opłata za przelew do ZUS, US bądź innego organu podatkowego 

3,5%, min. 6 zł

3,5%, min. 6 zł

9. Opłata za przelew z rachunku kart w ramach płatności z wykorzystaniem usługi mTransfer

0 zł

0 zł

10. Oprocentowanie usługi Spłaty na raty w karcie kredytowej

16%

16%

11. Ubezpieczenie na życie i od innych zdarzeń (ubezpieczenie dobrowolne)

0,35% x miesięcznie od salda zadłużenia (nie mniej niż 1 zł)

0,35% x miesięcznie od salda zadłużenia (nie mniej niż 1 zł)

Dodatkowe możliwości karty kredytowej
 

  na temat   mTransfer

 

Płać szybko i bezpiecznie za zakupy online usługa jest bezpłatna

więcej na temat   mTransfer
  na temat   przelew z rachunku karty

 

Skorzystaj z szybkiego przelewu, gdy brakuje Ci pieniędzy na koncie

więcej na temat   przelew z rachunku karty

 

Wybierz wygodę i płać telefonem dzięki GOOGLE PAY lub APPLE PAY

 

Płać jednym ruchem ręki z zegarkiem wyposażonym w GARMIN PAY lub FITBIT PAY

  na temat   mOkazje

 

Ciesz się zwrotem pieniędzy za zakupy

więcej na temat   mOkazje

Nota prawna „Więcej punktów na vouchery”:

 

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt. Szczegółowe warunki i opłaty związane z kartą kredytową są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart kredytowych dla osób fizycznych i Klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. Regulaminie Promocji „Więcej punktów na vouchery”, Regulaminie Promocji „800 punktów za pierwszą transakcję” oraz Regulaminie Promocji „1 600 punktów za pierwszą transakcję kartą World Mastercard

Intensive”  dostępnych na stronie www.mBank.pl/pomoc/dokumenty/karty-kredytowe/.

 

Promocja „Więcej punktów na vouchery” trwa od 27.04.2022 r. do 15.09.2022 r. Do promocji możesz przystąpić od 27.04.2022 r. do 27.07.2022 r.  Do promocji mogą przystąpić wyłącznie klienci nie posiadający karty kredytowej w mBanku.

Warunkiem otrzymania karty kredytowej w ramach promocji „Więcej punktów na vouchery” jest: złożenie wniosku o wydanie karty kredytowej World Mastercard lub World Mastercard Intensive (dalej Karta), zaznaczenie na wniosku oświadczenia o przystąpieniu do promocji, zawarcie z bankiem umowy o korzystanie z Karty. Warunkiem otrzymania Bonu podarunkowego na 16 000 punktów do wykorzystania w Programie Bezcenne Chwile, jest wykonanie Transakcji bezgotówkowych Kartą na łączną kwotę 50 zł, do końca pierwszego pełnego miesiąca następującego po zawarciu Umowy o korzystanie z Karty.

Szczegółowe warunki uczestnictwa w Promocji oraz warunki otrzymania nagród są opisane w regulaminie Promocji „Więcej punktów na vouchery”, znajdującym się na stronie https://www.mbank.pl/pdf/promocje/karty/wiecej-punktow-na-vouchery-do-27-07-2022.pdf.

 

 

Nota prawna pod „Wiosenne przyspieszenie”

Promocja „Wiosenne przyśpieszenie” trwa od dnia 28.03.2022 roku do dnia 30.06.2022 roku lub do dnia w którym dojdzie do wyczerpania puli Korzyści. Informacje o wyczerpaniu puli Korzyści znajdziesz na www.bezcennechwile.mastercard.pl/zasady-programu.

 Promocja przeznaczona jest dla posiadaczy kart kredytowych World Mastercard, głównych oraz dodatkowych, wydanych przez Bank (zwanych dalej Uczestnikami promocji), którzy przystąpili do Programu Bezcenne Chwile (Priceless Specials). Warunkiem uzyskania 8000 punktów jest dokonanie, w terminie 30 dni kalendarzowych od momentu Przystąpienia do Programu przez Uczestnika, Zakupów Premiowanych na łączną kwotę nie mniejszą niż 50 zł w ramach transakcji bezgotówkowych w sklepach stacjonarnych lub internetowych przy użyciu Karty Mastercard® zarejestrowanej w Programie. Punkty przyznane w ramach Korzyści ważne są przez 3 miesiące od dnia

zasilenia Rachunku Programu.

 

Na stronie należy umieścić również noty:

Przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład sporządzony na podstawie przepisów art. 8 ustawy o kredycie konsumenckim dla karty kredytowej Mastercard Standard wydanej w ramach Promocji „Więcej punktów na vouchery”. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu (RRSO) wynosi 17,23%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8 600 zł, całkowita kwota do zapłaty 9 751,98 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 16% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1 151,98 zł (w tym opłata za wydanie karty 0 zł, odsetki 1 151,98 zł), czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy. Kalkulacja na dzień 12.04.2022 r.

 

Promocja „800 punktów za pierwszą transakcję” trwa od 20.01.2022 r. do 22.06.2022 r. Promocja przeznaczona jest dla posiadaczy kart kredytowych World Mastercard, głównych oraz dodatkowych, wydanych przez Bank (zwanych dalej Uczestnikami promocji), którzy przystąpili do Programu Bezcenne Chwile (Priceless Specials). Warunkiem uzyskania 800 punktów jest dokonanie i rozliczenie w okresie trwania promocji pierwszej Transakcji bezgotówkowej Kartą. Punkty naliczane są jednorazowo kolejnego dnia po dokonaniu i rozliczeniu pierwszej transakcji Kartą. Punkty są ważne 6 miesięcy od momentu naliczenia. Punkty nie zostaną naliczone w przypadku wydania nowej Karty World Mastercard w miejsce Karty zastrzeżonej, duplikatu czy wznowienia Karty.

 

Promocja „1 600 punktów za pierwszą transakcję Kartą World Mastecard Inetnsive” trwa od 20.01.2022 r. do 22.06.2022 r. Promocja przeznaczona jest dla posiadaczy kart kredytowych World Mastercard Intensive, głównych oraz dodatkowych, wydanych przez Bank (zwanych dalej Uczestnikami promocji), którzy przystąpili do Programu Bezcenne Chwile (Priceless Specials). Warunkiem uzyskania 1 600 punktów jest dokonanie i rozliczenie w okresie trwania promocji pierwszej Transakcji bezgotówkowej Kartą. Punkty naliczane są jednorazowo kolejnego dnia po dokonaniu i rozliczeniu pierwszej transakcji Kartą. Punkty są ważne 6 miesięcy od momentu naliczenia. Punkty nie zostaną naliczone w przypadku wydania nowej Karty World Mastercard Intensive w miejsce Karty zastrzeżonej, duplikatu czy wznowienia Karty.