Teraz za wydanie karty kredytowej Mastercard Standard (RRSO 7,44%) nic nie zapłacisz, a dodatkowo możesz otrzymać bon o wartości

100złna zakupy na Allegro

 

Złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard w okresie od 24.03.2021 do 16.06.2021 r.

Kartę otrzymasz bez opłaty za wydanie.

Do końca pierwszego pełnego miesiąca po zawarciu umowy, zrób zakupy swoją kartą na łączną kwotę 1 tys. zł.  

Odbierz bon na Allegro.

Promocja „Karta kredytowa z bonem na Allegro” trwa od 24.03.2021 r. do 30.07.2021 r. Do Promocji możesz przystąpić od 24.03.2021 do 16.06.2021 r.

 
Zalety karty kredytowej Mastercard Standard:

  • limit kredytowy od 1 500 zł do 20 000 zł
  • kupujesz, kiedy potrzebujesz, a spłacasz, kiedy chcesz. Jeśli spłacisz całe zadłużenie w terminie do 54 dni, nie zapłacisz odsetek
  • nie musisz pamiętać o dacie spłaty karty kredytowej, ustalasz automatyczną spłatę zadłużenia
  • budujesz historię kredytową w BIK
  • możesz także płacić wygodnie telefonem z Google PayApple pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, zanim otrzymasz kartę

 
Dodatkowe możliwości karty kredytowej:

Spłacaj zadłużenie na karcie w miesięcznych ratach. Więcej

Płać szybko i bezpiecznie za zakupy online. Usługa jest bezpłatna

Skorzystaj z szybkiego przelewu, gdy brakuje Ci pieniędzy na koncie. Sprawdź

Koszt kredytu:
Reprezentatywny przykład sporządzony na podstawie przepisów art. 8 ustawy o kredycie konsumenckim dla karty kredytowej mBanku Mastercard Standard wydanej w ramach Promocji „Karta kredytowa z bonem na Allegro”: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu (RRSO) wynosi 7,44%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 7 200,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 8 355,83 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 455,83 zł (w tym opłata za wydanie karty 0 zł, odsetki 455,83 zł), czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy. Kalkulacja na dzień 15.02.2021 r.

Nota prawna:
To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt. Szczegółowe warunki i opłaty związane z kartą kredytową są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie kart kredytowych dla osób fizycznych i Klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na stronie www.mBank.pl/indywidualny/karty/karty-kredytowe/kk-z-bonem-do-allegro.
Promocja „Karta kredytowa z bonem na Allegro” trwa od 24.03.2021 r. do 30.07.2021 r. Do Promocji możesz przystąpić od 24.03.2021 do 16.06.2021 r.
W Promocji może wziąć udział osoba fizyczna o pełnej zdolności do czynności prawnych, która:
- złoży wniosek o wydanie karty Mastercard Standard,
- zaznaczy na wniosku oświadczenie o przystąpieniu do Promocji,
- zaznaczy na wniosku zgodę na przystąpienie do programu mOkazje,
- zawrze Umowę o korzystanie z Karty.
Nagrodami w Promocji są:
– brak opłaty za wydanie Karty,
– bon podarunkowy do Allegro o wartości 100 zł.
Aby otrzymać bon należy do końca pierwszego pełnego miesiąca po zawarciu umowy wykonać Transakcje bezgotówkowe Kartą o łącznej wartości 1 000 zł.
Szczegółowe warunki uczestnictwa w Promocji oraz warunki otrzymania nagród są opisane w regulaminie Promocji „Karta kredytowa z bonem na Allegro”, znajdującym się na stronie: www.mBank.pl/pdf/promocje/karty/karta-kredytowa-z-bonem-na-allegro-do-16-06-2021.pdf.
Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.


Szczegółowe informacje na temat Apple Pay znajdują się w Regulaminie korzystania z kart płatniczych mBank S.A. w ramach Apple Pay dostępnym na www.mBank.pl/apple-pay. Usługa dostępna dla urządzeń mobilnych marki Apple: iPhone 6, iPad (5 generacji), Apple Watch i nowszych modeli urządzeń mobilnych marki Apple, posiadających aplikację Wallet. Apple Pay to znak towarowy należący do Apple Inc.

Szczegółowe informacje, w tym warunki opłat za wypłatę gotówki z bankomatów przy użyciu telefonu są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na www.mBank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/ oraz w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla firm w ramach bankowości w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na www.mBank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/fir/