Potrzebujesz gotówki? Potrzebujesz zrobić nagły przelew, a nie masz wystarczających środków na koncie?

 

Teraz w ramach promocji 0% prowizji za przelew pieniędzy z limitu karty kredytowej.

 

Przelej środki z limitu karty kredytowej, a spłatę rozłóż na raty:

 • elastyczny okres spłaty od 3 do 12 miesięcy
 • możliwość rozłożenia na raty kwoty już od 300 zł do 1 000 zł
 • brak prowizji za uruchomienie usługi

 

Promocja „Z karty kredytowej się przelewa” trwa od 12.06.2018 r. do 29.08.2018 r.

Zobacz, jakie to proste:

Złóż wniosek o usługę Spłaty na raty

i zaznacz, że przystępujesz do promocji

„Z karty kredytowej się przelewa”

Na wniosku wybierz przelew pieniędzy

z limitu karty kredytowej na dowolne konto i uzupełnij kwotę przelewu

(od 300 zł do 1 000 zł)

Nie pobierzemy prowizji za przelew.

Wybierz dowolną liczbę rat (od 3 do 12)

Jak uruchomić usługę Spłaty na raty karty kredytowej?

w menu głównym wejdź w zakładkę
Moje Finanse → Karty - wskaż wybraną kartę kredytową i z menu, które się pojawi na dole ekranu wybierz opcję Rozłóż na raty
Złóż wniosek

 

801 300 800

 

Opłata za połączenie zgodna z opłatą przewidzianą przez operatora wg aktualnego cennika.

 
Najczęściej zadawane pytania

 •  

  Jak spłacić ratę usługi Spłaty na raty karty kredytowej?

  • Rata zostanie spłacona automatycznie wraz ze spłatą zadłużenia karty kredytowej zgodnie z ustaloną wcześniej datą do spłaty karty. Rata jest doliczona do kwoty minimalnej spłaty na wyciągu karty kredytowej. Po spłacie każdej raty saldo dostępnych środków na karcie kredytowej powiększy się o kwotę spłaty. 
   Wcześniejszej spłaty usługi można dokonać samodzielnie w serwisie lub na mLinii.

 •  

  Jak na wyciągu widoczna jest rata za usługę Spłaty na raty?

  • Na wyciągu widoczna jest kwota raty, ale nie jest wyszczególniona przy minimalnej kwocie do spłaty - jest ona do niej doliczona.

   Pierwsza rata nie jest widoczna na wyciągu karty kredytowej przygotowanym zaraz po uruchomieniu usługi, a tym samym nie jest doliczona do kwoty minimalnej. Pierwsza rata znajdzie się dopiero na kolejnym wyciągu (drugim licząc od daty uruchomienia usługi). Jeśli wyciąg zostanie przygotowany np. po 10 dniach od uruchomienia usługi, to nie będzie na nim doliczonej raty, bo się jeszcze nie pobrała.

   Ostatnia rata pojawi się na wyciągu karty kredytowej przygotowanym już po całkowitej spłacie usługi. Klient będzie musiał spłacić kartę kredytową zgodnie z wyciągiem. Środki na karcie kredytowej pozostaną do dyspozycji klienta.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje dotyczące usługi Spłaty na raty są określone w Regulaminie kart kredytowych kredytowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie Promocji „Z karty kredytowej się przelewa” dostępnych powyżej. Promocja „Z karty kredytowej się przelewa” trwa od 12.06.2018 r. do 29.08.2018 r. i przeznaczona jest dla posiadaczy kart kredytowych mBanku, którzy nie mają uruchomionej usługi Spłaty na raty do swojej karty kredytowej. Warunkiem skorzystania z Promocji jest złożenie wniosku o usługę Spłaty na raty w trakcie trwania Promocji i wyrażenie zgody na przystąpienie do Promocji. Kwota rozkładana na raty powinna mieścić się w przedziale 300 zł - 1 000 zł a liczba rat powinna być pomiędzy 3 a 12. Wysokość oprocentowania kwoty przelewu rozłożonej na raty w ramach usługi Spłaty na raty jest równa oprocentowaniu na karcie kredytowej, z której został wykonany przelew.

 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat