Skorzystaj z wyselekcjonowanej oferty dla posiadaczy karty
World Mastercard Elite

 

Rozrywka dla dzieci

Squla


Połączenie nauki z zabawą w przyjaznym, nowoczesnym wydaniu. Squla to platforma edukacyjna dla dzieci w wieku przed- i wczesnoszkolnym, która sprawdza się idealnie jako dodatek do standardowego programu zajęć.

Sprawdź

 

Histlandia

 

Animowana gra edukacyjna, która przenosi najmłodszych do Muzeum Czasu, z którego zniknęły eksponaty decydujące o biegu historii. Tylko wiedza dziecka może ocalić dawne dzieje. Histlandia to świetne uzupełnienie i utrwalenie lekcji.

Sprawdź

  •  

Muzyka i rozrywka

Filharmonia Berlińska

Koncert online

 

Idealna propozycja dla miłośników muzyki klasycznej i dla tych, którzy dopiero odkrywają jej uroki. Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania online serii poruszających utworów w wykonaniu utalentowanych muzyków Filharmonii Berlińskiej.

Sprawdź

 

Luwr

Wizyta online

 

Od dzieł sztuki największych artystów po przedmioty, w których zamknięta jest historia ludzkości. Te bezcenne eksponaty można teraz zobaczyć bez wychodzenia z domu. Zachęcamy do obejrzenia zasobów Luwru podczas wycieczki online po muzeum.

Sprawdź

  •  

Wyjątkowy film

Parasite

2019, reż. Joon-ho Bong

 

Obsypany nagrodami, w tym czterema Oscarami w najważniejszych kategoriach, Parasite to nieprzewidywalna opowieść o rodzinie bez perspektyw, która opracowuje plan doskonały, aby jak najszybciej zmienić swoje życie. Film dostępny na platformie player.pl.

Sprawdź

 

Boże Ciało

2019, reż. Jan Komasa

 

Nominowany do Oscara zdobywca 10 Złotych Lwów i 11 Orłów. Boże Ciało to historia 20-latka, który przechodzi duchową przemianę w zakładzie poprawczym i korzystając z okazji, udaje księdza w małej miejscowości dotkniętej tragedią. Film dostępny na platformie player.pl.

Sprawdź

 

Coco

2017, reż. L. Unkrich

 

Nagrodzona dwoma Oscarami animowana propozycja dla całej rodziny. W tej opowieści utalentowany muzycznie 12-letni chłopiec wyrusza w pełną przygód wyprawę do magicznej krainy swoich przodków, aby zgłębić tajemnice rodzinnej legendy. Film dostępny na platformie rakuten.tv.

Sprawdź

 

  •  

 

  


Dziś proponujemy Ci wybrane oferty, jednak usługa World Elite Concierge dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Wystarczy jeden telefon: 801 300 800

 

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje dotyczące World Elite Concierge są określone w Warunkach Pakietu Travel World Elite dostępnych na stroniewww.mbank.pl/indywidualny/uslugi/karty/pakiet-travel-world-elite/