Otwórz konto w najlepszym mobilnym banku

0

0

0

0

0

0/4

0

za wypłaty kartą gotówki z bankomatów za granicą1

 

za wypłaty kartą gotówki od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce

za wpłaty i wypłaty gotówki w placówkach

 

za konto przy wpływach min. 1000 zł w miesiącu

za BLIK: płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów

za kartę przy 5 transakcjach w miesiącu lub 4 zł2

 

za-potwierdzenie operacji kodem SMS

 

Zobacz pełną tabelę opłat i prowizji

Najczęściej zadawane pytania

W pakiecie z kontem otrzymujesz:

na temat Aplikację mobilną

Aplikację mobilną

 • z Androidem Pay, z którym możesz płacić telefonem jeszcze zanim otrzymasz kartę plastikową
 • z BLIKIEM, z którym bezpłatnie wypłacisz pieniądze z bankomatu i zapłacisz za zakupy
 • z powiadomieniami o przelewach wpływających na Twoje konto
Serwis transakcyjny

Serwis transakcyjny

 • Zarządzanie finansami 24h
 • Użyteczna wyszukiwarka przelewów
 • Kategoryzacja wydatków
Sieć placówek

Sieć placówek

 • Sieć ponad 130 placówek w całym kraju
 • Ponad 300 punktów obsługi klienta
Polecenie konta

Polecenie konta

 • Na co wydasz premię z programu PolecamBank?
 • Zaproś znajomego do mBanku i zyskaj do 100 zł za polecenie konta.
Możliwość personalizacji karty

Możliwość personalizacji karty

 • Karta z własnym zdjęciem
 • Karta ze zdjęciem z galerii

Jak założyć eKonto plus?  Otwórz eKonto przez internet i ...

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Prowizja za wypłaty kartą gotówki poniżej 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce wynosi 1,30 zł.

1W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki za granicą w walucie innej niż waluta, w której jest prowadzony rachunek:
- kartą debetową MasterCard, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji dokonanych w walucie rozliczeniowej kart MasterCard (EUR) w wysokości 2% wartości transakcji;
- kartą debetową MasterCard, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji dokonanych w walucie innej niż waluta rozliczeniowa kart MasterCard (EUR) w wysokości 3% wartości transakcji;
- kartą debetową Visa, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 5,9% od wartości transakcji.
- kartą debetową Visa Classic, mBank, pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 3% wartości transakcji.  

2Opłata za kartę debetową Visa PayWave lub MasterCard PayPass do eKonta z taryfą standard i z taryfą plus wynosi 0 zł pod warunkiem zrealizowania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę miesięcznie. W przypadku niespełnienia warunku opłata miesięczna za kartę debetową do konta wynosi 4 zł. Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za kartę debetową oraz warunki i opłaty związane z prowadzeniem rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A, dostępnych na stronach: www.mBank.pl/indywidualny/karty/karty-debetowe/karta-do-ekonta/, www.mBank.pl/pomoc/oplaty/osoby-fizyczne i www.mBank.pl/pomoc/info/regulaminy/konta. Opłata za połączenie z mLinią zgodna z taryfą operatora.

Program PolecamBank edycja 2/2017 trwa od 1.09.2017 r. do 28.02.2018 r. Polega na przyznaniu Premii do 100 zł za polecenie rachunku eKonto lub/i mKonto (w ofercie standardowej lub w promocji). Warunkiem wypłaty Premii jest spełnienie następujących warunków:

- Zaloguj się do serwisu transakcyjnego, zarejestruj się w Programie PolecamBank, przystąp do edycji 2/2017 jako Uczestnik Programu i stwórz swój identyfikator poleceń.

- Zaproś Nowego Klienta do mBanku - wyślij do niego link, który zawiera Twój identyfikator poleceń.

- Aktywnie korzystaj z rachunku osobistego - zrób jedną z następujących operacji, w miesiącu poprzedzającym wypłatę Premii: wykonaj przelew ze swojego rachunku osobistego w mBanku na rachunek w innym banku, odbierz przelew z innego banku na swój rachunek osobisty w mBanku, zapłać kartą debetową lub kredytową (nie firmową), wypłać gotówkę dowolną kartą (nie firmową).

- Nowy Klient, którego zaprosiłeś do Programu, we wniosku wpisze Twój identyfikator polecenia. Podpisze umowę o prowadzenie rachunku i zamówi kartę do rachunku. Będzie aktywnie korzystał z rachunku w okresie 60 dni od dnia jego otwarcia, tzn.  zapłaci za zakupy kartą wydaną do rachunku minimum 5 razy (dla rachunku wspólnego - każdy z posiadaczy musi wykonać 5 transakcji kartą).

Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie oraz warunki otrzymania Premii opisaliśmy w Regulaminie Programu PolecamBank – edycja 2/2017, który zamieściliśmy na stronie: www.mbank.pl/indywidualny/promocje/programy/polecambank.