U nas z kontem osobistym przez internet...

 •  

  0 zł za kartę debetową przy 5 transakcjach w miesiącu

 •  

  0 zł za krajowe przelewy internetowe

 •  

  0 zł za wypłaty w złotych z ponad 9 000 bankomatów
  Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash w całej Polsce

 •  

  0 zł za otwarcie i prowadzenie konta osobistego

 •  

  0 zł za BLIK: płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów

 •  

  0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą.

 

 

Nie wiesz, czy warto założyć konto osobiste w mBanku?
Poradź się innych...

Jak dla mnie – najlepsze jest zdecydowanie eKonto z mBanku (…). Nic się nie płaci, wszystko pięknie śmiga, większość bankomatów za darmo, opłaty jak są to tylko za kartę, ale jak się machnie w miesiącu odpowiednią ilość płatności kartą to już jest za darmo. (…) dla mnie jest to zdecydowanie najlepsza oferta na rynku (…).

 

Ewelina Skowronek

Polecam (…) eKonto w mBanku. Korzystam z tego konta już od ponad 10 lat i złego słowa powiedzieć nie mogę.

 

Piotr

 

Nie miałem styczności z innymi ale mam kilka rachunków typu ekonto w mBanku i jestem zadowolony. Reklamacje rozpatrywane błyskawicznie (nawet jak zapomniałem wziąć gotówki z bankomatu – na szczęście zdążyło wciągnąć zanim ktoś przechodził obok).

 

GremoCzy chcesz wypłacać gotówkę za darmo 
z bankomatów na całym świecie?

Czy wiesz, że otwierając darmowe eKonto możesz
zyskać nawet 500 zł zwrotu w promocji?


Z eKontem możesz spać spokojnie

Liczenie baranów, kóz, a nawet wielbłądów nie zawsze jest dobrym sposobem na spokojny sen – szczególnie gdy martwisz się o bezpieczeństwo swoich finansów. Na szczęście z internetowym eKontem możesz liczyć na specjalistów mBanku, którzy dbają o to, aby Twoje pieniądze były wyspane i gotowe do wydawania.

Jak założyć eKonto standard?

 

1) Otwórze eKonto przez internet i ...

 

 

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na temat:

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Opłata za kartę debetową wydaną do rachunku wynosi 0 zł pod warunkiem zrealizowania 5 transakcji na dowolną kwotę miesięcznie. W przypadku niespełnienia warunku opłata miesięczna za kartę debetową do konta wynosi 4 zł. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z prowadzeniem rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. (mBank) dostępnych na www.mBank.pl/pomoc/oplaty/osoby-fizyczne i www.mBank.pl/pomoc/info/regulaminy/konta. Opłata za połączenie z mLinią zgodna z taryfą operatora.