Pierwszy krok w stronę dorosłości, już od 13. roku życia

 •  

  do 25% zniżki w szkołach językowych całej Polski, oraz 10% zniżki na bilety do kina w sieci Cinema City

 •  

  odłożone przez Ciebie pieniądze procentują 0,70% w skali roku

 •  

  zarządzasz rachunkiem młodzieżowym 24 h online przez nową aplikację mobilną na Twoim telefonie, oraz nowoczesny serwis transakcyjny

 •  

  płacisz wygodnie w internecie z usługą mTransfer

 •  

  bezpłatne doładowanie telefonu przez SMS

 •  

  wpłacasz pieniądze na rachunek młodzieżowy bezpłatnie - dzięki ogólnopolskiej sieci wpłatomatów

Konto dla izzykonto jest przeznaczone dla osób od 13 roku życia. Prowadzenie konta nie wymaga minimalnego miesięcznego stanu salda co jest bardzo korzystne dla młodych osób.

Wpłaty na konto dla młodzieży można dokonać na kilka sposobów. Jednym z najprostszych sposobów wpłaty pieniędzy na konto bankowe jest przelew z innego konta na Twój rachunek. Możesz również wpłacić pieniądze we wpłatomacie mBanku – bez opłat. Innym sposobem jest również wpłata na poczcie lub innym banku na swoje konto dla młodzieży.

Możesz odbierać przelewy zewnętrzne. Najpierw środki zostaną przeliczone po kursie danego dnia z obcej waluty na PLN i dopiero wtedy pieniądze zostaną zaksięgowane na Twoim koncie dla młodzieży.

Jak założyć izzyKonto młodzieżowe?

Wybierz miejsce podpisania umowy:

W oddziale lub placówce

Znajdź na mapie

Jak założyć izzyKonto młodzieżowe? -

Znajdź na mapie

Zadzwoń na mLinię

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z prowadzeniem rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. (mBank) dostępnych na www.mbank.pl/pomoc/oplaty/oferta-indywidualna/aktualna-taryfa/ i www.mbank.pl/pomoc/dokumenty/oferta-indywidualna/konta/regulaminy/. Opłata za połączenie z mLinią zgodna z taryfą operatora.