0

EUR, USD,
GBP, CHF

4

Visa
Classic 

za otwarcie i prowadzenie konta walutowego

w tych walutach możesz otworzyć eMax

możesz otworzyć nawet 4 rachunki eMaxa

karta płatnicza do Twojego konta walutowego

 

Konto oszczędnościowe w wybranej walucie

 • wypłaty i wpłaty bez utraty odsetek
 • transakcje i wypłaty zagraniczne bez kosztów przewalutowania
 • wygodne otwieranie lokat w tej samej walucie co rachunek oszczędnościowy
 • z rachunku można realizować przelewy zagraniczne (SEPA oraz SWIFT)
 • Twoje pieniądze są u nas bezpieczne, dzięki objęciu ich gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego (zgodnie z Ustawą o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym)

Oprocentowanie

Oprocentowanie Oprocentowanie nominalne
w skali roku (zmienna stopa procentowa)

eMAX walutowych EUR

0,00%

eMAX walutowych USD

0,00%

eMAX walutowych GBP

0,00%

eMAX walutowych CHF

 0,00% 

 

 •  

  Teraz w promocji wydanie karty walutowej
  w EUR, USD i GBP do konta za 0 zł
  Promocja „Wakacje z kartą walutową mBanku” trwa od 18.08.2017 r. do 30.09.2017 r. Odpręż się na wakacjach z kartą walutową i wypłacaj pieniądze bez prowizji w walucie karty z bankomatów za granicą.

Jak założyć konto walutowe eMax?

Online

W oddziale lub placówce

Znajdź na mapie

Jak założyć konto walutowe eMax? -

Znajdź na mapie

Zadzwoń na mLinię

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z rachunkiem eMax walutowy znajadują się na stronie www.mBank.pl/indywidualny/oszczednosci/konta-oszczednosciowe/emax-walutowy/index.html oraz w Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku. W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki za granicą w walucie innej niż waluta, w której jest prowadzony rachunek, kartą debetową Visa Classic, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 3% od wartości transakcji.

Promocja „Wakacje z kartą walutową mBanku” trwa od 18.08.2017 r. do 30.09.2017 r. Warunkiem otrzymania karty w ramach promocji jest posiadanie rachunku walutowego eMAX prowadzonego w EUR, GBP lub USD i złożenie wniosku o wydanie karty walutowej.  Szczegółowe informacje dotyczące promocji są określone w Regulaminie Promocji „Wakacje z kartą walutową mBanku” dostępnym powyżej.