a

Co dajemy Ci za 0 zł ?

 

 

 •  

  za wypłaty kartą od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce

 •  

  za kartę przy tylko 1 transakcji w miesiącu

 •  

  za wypłaty z bankomatów za granicą

 •  

  za otwarcie i prowadzenie rachunku

 

 

Otwórz eKonto i zyskaj łącznie nawet 150 zł premii oraz promocyjne oprocentowanie 2,5% na Moich Celach.

 •  

a

Sprawdź, jak łatwo zyskać 150 zł premii

 • Zasil swoje eKonto promocyjne minimum 1 000 zł w ciągu 7 dni od dnia jego otwarcia
 • Zrób minimum 5 płatności w miesiącu otwarcia konta i/lub w kolejnym
 • Zapłać przynajmniej raz telefonem używając Google Pay lub Apple Pay
 • Zrób przynajmniej jeden przelew na numer telefonu
 • Zrób przynajmniej jeden przelew wykorzystując skanowanie danych

Przykład: Otworzyłeś eKonto promocyjne w połowie lipca. Spełnij warunki do końca sierpnia. Premię otrzymasz do końca września. Jeżeli spełnisz warunki jeszcze w lipcu, to premie otrzymasz także do końca września.

Jak płacić telefonem? Jak wysyłać pieniądze na numer telefonu? Jak nie przepisywać danych do przelewu?

Kliknij i zobacz, jakie to proste !

a

Jak zacząć oszczędzać z promocyjnym oprocentowanie 2,5%  na Moich celach?
 

Automatyczne odkładanie

 
Za każdym razem, gdy będziesz płacił kartą, robił przelewy lub wypłacał pieniądze z bankomatu, małe kwoty automatycznie zasilą Twój cel. 

Twoje oszczędności będą rosły, a Ty będziesz mógł realizować swoje małe i większe marzenia.

 

 

 

Otwórz ekonto osobiste w promocji

Do promocji możesz przystąpić od 01.07.2020 r. do 14.08.2020 r. Promocja trwa od 01.07.2020 r. do 31.12.2020 r.

Zapoznaj się z regulaminem. Spełnij wszystkie warunki promocji i odbierz premię.

Jak założyć eKonto? Otwórz eKonto przez internet i ...

 • 1.  

  Potwierdź umowę przez kuriera

   • 1. Wypełnij wniosek online

   • 2. W ciągu maksymalnie dwóch dni robczych zadzwoni do Ciebie kurier, aby umówić się na dostarczenie umowy. Przygotuj dokument tożsamości podany we wniosku. Podpisz umowę i przekaż ją kurierowi

   • 3. Aktywuj konto zgodnie z instrukcją w pakiecie aktywacyjnym

   • 4. Kartę (jeśli została zamówiona), wyślemy na Twój adres korespondencyjny. Aktywuj kartę i nadaj jej PIN.

  • Otwórz eKonto osobiste w promocji

 • 2.  

  Lub w placówce   

   • 1. Wypełnij wniosek online

   • 2. Udaj się do wybranej przez siebie placówki. Doradca poprosi Cię o okazanie dokumentu tożsamości podanego we wniosku. Po weryfikacji Twojej tożsamości podpiszesz umowę.

   • 3. Aktywuj konto zgodnie z instrukcją w pakiecie aktywacyjnym

   • 4. Kartę (jeśli została zamówiona), wyślemy na Twój adres korespondencyjny. Aktywuj kartę i nadaj jej PIN.

  • Otwórz eKonto osobiste w promocji

Nota prawna

To nie jest oferta.

Promocja „ Prościej z mBankiem – II edycja” obowiązuje od 01.07.2020 r. do 31.12.2020 r. Do Promocji możesz przystąpić od 01.07.2020 r. do 14.08.2020 r. spełniając poniższe warunki: 

- jesteś nowym klientem mBanku,

- złożysz promocyjny wniosek o otwarcie eKonta promocyjnego wraz z wnioskiem o wydanie karty promocyjnej,

- przystąpisz do Promocji zaznaczając odpowiednie oświadczenia na wniosku o eKonto promocyjne,

- zawrzesz z Bankiem umowę o prowadzenie bankowych rachunków  dla osób fizycznych, zwaną dalej Umową – musi być to umowa indywidualna (nie możesz otworzyć konta razem z drugą osobą).

 

Definicja nowego klienta znajduje się w Regulaminie Promocji.

 

Nagrodą w Promocji są Premia za szybki wpływ i transakcje w wysokości 100 zł, Premia za płatność telefonem w wysokości 20 zł, Premia za przelew na numer telefonu w wysokości 20 zł, Premia za zeskanowanie danych do przelewu w wysokości 10 zł.

Łączna wartość Premii za szybki wpływ i transakcje, płatność telefonem, przelew na numer telefonu i zeskanowanie danych do przelewu wynosi maksymalnie 150 zł.

Premię za szybki wpływ i transakcje naliczymy, jeżeli spełnisz łącznie warunki wykonania transakcji i wpływu:

- wykonasz minimum 5 transakcji kartą promocyjną (w tym płatności telefonem) i/lub transakcji BLIK/transakcji BLIK w internecie/ płatności z usługą mTransfer. Transakcje te nie mogą zostać anulowane do 15 dnia następnego miesiąca, po którym dokonałeś zakupu,

- zasilisz eKonto promocyjne w ciągu 7 dni od jego otwarcia jednorazowo kwotą minimum 1000 zł. Nie może być to przelew z innego rachunku mBanku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem.

 

Premię za płatność telefonem naliczymy, gdy przynajmniej raz zapłacisz telefonem za pośrednictwem Apple Pay lub Google Pay.

Premię za przelew na numer telefonu naliczymy, gdy zrobisz przynajmniej jeden przelew na telefon.

Premię za zeskanowanie danych do przelewu naliczymy, gdy przynajmniej raz wykonasz przelew z opcją zeskanowania danych.

 

Otrzymasz Premię za szybki wpływ i transakcje, płatność telefonem, przelew na numer telefonu, zeskanowanie danych do przelewu w postaci zwrotu na eKonto promocyjne do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś eKonto promocyjne. Na przykład, jeżeli otworzyłeś eKonto promocyjne w połowie lipca (Miesiąc 0), to czas na spełnienie warunków masz do końca sierpnia (do końca Miesiąca 1), a premie za szybki wpływ i transakcje, płatność telefonem, przelew na numer telefonu, zeskanowanie danych do przelewu otrzymasz do końca wrzesinia (Miesiąc 2). Jeżeli spełnisz warunki jeszcze w lipcu (Miesiąc 0), to ww. premie również otrzymasz do końca września (Miesiąc 2). 

 

W ramach Promocji możesz skorzystać z promocyjnego oprocentowania 2,5%, gdy otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele. Wniosek o rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele powinieneś złożyć wraz z wnioskiem o otwarcie eKonta promocyjnego.

Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele wynosi 2,5% do kwoty 20 000 zł. i będzie  obowiązywać od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele przez 4 pełne miesiące kalendarzowe.

Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów na ten rachunek w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym. 

Przekształcenie rachunku indywidualnego na rachunek wspólny spowoduje, że przestaniesz być Uczestnikiem Promocji. Szczegółowe warunki uczestnictwa w Promocji oraz warunki otrzymania nagrody opisaliśmy w Regulaminie Promocji „Prościej z mBankiem – II edycja” zamieszczonym na stronie: https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/prosciej-z-mbankiem-ii-edycja

Najczęściej polecane konto w mBanku S.A., zostało wskazane na podstawie wewnętrznych danych mBanku S.A., za okres od 01.01.2019 r. do 30.09.2019 r.