Oblicz kwotę i weź kredyt w mBanku
 

Kalkulacja ma charakter wstępny i orientacyjny dotyczy osób w wieku do 70 lat. 
W przypadku kredytów samochodowych oraz kredytów gotówkowych  symulacja uwzględnia okres spłaty 60 miesięcy lub więcej

 

 

Zanim prześlemy informację o przyznanej kwocie kredytu, musimy zbadać Twoją zdolność kredytową - czyli możliwość spłaty kredytu w ustalonej wysokości i terminie. Od niej zależy, czy możesz w danej chwili starać się o dodatkowe środki i jaka maksymalna kwota będzie dla Ciebie dostępna.

 

Wykonując symulację przyjrzysz się możliwościom własnego budżetu. Oceń, czy stać Cię na nowe wydatki. Na tej podstawie samodzielnie zdecydujesz o jaką kwotę kredytu będziesz chciał zawnioskować. W kalkulatorze oszacujemy maksymalną kwotę, możliwą do uzyskania w mBanku na dziś.

1. Zapoznaj się z kalkulatorem kredytowym

Zanim przejdziesz do obliczeń, zapoznaj się z wszystkimi polami. Dowiesz się, czego potrzebujemy, by obliczyć dostępną dla Ciebie kwotę kredytu. Przypomnij sobie, ile wynoszą Twoje stałe wydatki i jakie masz zobowiązania. Podsumuj dochody „na rękę”.

2. Uzupełnij poprawnie wszystkie pola kalkulatora kredytowego

Kiedy przejdziesz do kalkulacji, w pierwszej kolejności wybierz produkt, który Cię interesuje. Podczas uzupełniania pozostałych pól pamiętaj, że żadne z nich nie może pozostać puste. Jeśli dana kategoria Cię nie dotyczy, wpisz „0”.

3. Oblicz dostepną dla Ciebie kwotę kredytu

Uzupełniłeś potrzebne informacje? Kliknij „Oblicz”. Przeniesiemy Cię do drugiej strony kalkulatora, gdzie znajdziesz informację o szacowanej dla Ciebie kwocie kredytu. Pamiętaj, że kalkulacja ma charakter orientacyjny.

4. Weź kredyt

Jeśli zechcesz, możesz od razu złożyć wniosek o wstępnie wyliczoną kwotę produktu wybranego w kalkulatorze – wszystkie dane, które wpisałeś przeniesiemy wprost na wniosek kredytowy.

 

Na zdolność kredytową składa się wiele czynników – zawsze należy je rozpatrywać indywidualnie.

Poniżej znajdziesz kilka informacji, które mogą okazać się dla Ciebie pomocne:

1. Sprawdź, czy wykazałeś wszystkie dochody

Zdolność do spłaty wnioskowanego kredytu wyznaczamy na podstawie osiąganego dochodu. Wnioskując o kredyt, warto wykazać i udokumentować wszystkie osiągane dochody, również te, które nie są Twoim głównym źródłem utrzymania. 

 

2. Zastanów się nad złożeniem wniosku z drugą osobą

Zwróć uwagę, by była to osoba o stałych, odpowiednio wysokich dochodach, nieposiadająca zbyt wielu zobowiązań finansowych. Nie musi to być Twój krewny.

 

3. Zmniejsz lub zrezygnuj z limitów, których nie wykorzystujesz

Sprawdzając Twoją zdolność kredytową, przyjmujemy całość Twoich zobowiązań kredytowych – bez względu na to, czy i jaką ich część wykorzystujesz. Jeśli nie korzystasz z całości przyznanego limitu w karcie kredytowej lub kredycie odnawialnym – rozważ ich obniżenie albo zamknięcie.

4. Połącz swoje zobowiązania

Jeśli posiadasz kilka różnych zobowiązań kredytowych, rozważ ich konsolidację. Możesz skorzystać z kredytu na spłatę posiadanych już kredytów w innych bankach. Szczegółowe informacje na temat kredytu konsolidacyjnego w mBanku znajdziesz na stronie www.mbank.lp/kg-konsolidacja

5. Ureguluj bieżące kredyty

Zanim zdecydujesz się na kolejny kredyt, spłać dotychczasowe zobowiązania. Dzięki temu pozwolisz odetchnąć swoim finansom. Możesz również rozważyć wcześniejszą spłatę całości lub części kredytów.


Mamy nadzieję, że powyższe wskazówki okazały się dla Ciebie pomocne. Jeśli masz pytania lub wątpliwości skontaktuj się z Ekspertem online lub zadzwoń na mLinię 801 300 800.

 
Sprawdź aktualne propozycje kredytów w mBanku
 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
 

 

Kalkulacja ma charakter wstępny i orientacyjny dotyczy osób w wieku do 70 lat.
W przypadku kredytów samochodowych oraz kredytów gotówkowych  symulacja uwzględnia okres spłaty 60 miesięcy lub więcej. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny. Przyznanie kredytu gotówkowego, kredytu odnawialnego, kredytu samochodowego i karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez mBank S.A. Szczegółowe warunki i opłaty są określone w dokumentach powyżej.

 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat