Kredyt gotówkowy
z mocą elastycznej raty

0 zł wydłużenie okresu spłaty
0 zł wcześniejsza spłata
0 zł odroczenie w spłacie kredytu
 

 
 

Weź promocyjny kredyt gotówkowy
z mocą elastycznej raty i rozwijaj wspólne pasje

Elastyczna rata kredytu w mBanku to:
 • 0 zł za wydłużenie okresu spłaty
 • 0 zł za odroczenie spłaty
 • 0 zł za wcześniejszą spłatę kredytu
   

Dlaczego warto wziąć kredyt gotówkowy w mBanku?

 • otrzymasz pieniądze na dowolny cel
 • zyskasz moc elastycznej raty – by spłata kredytu była prosta
  i dopasowana do Twoich potrzeb
 • możesz skorzystać z promocji – im wyższa kwota, tym niższe oprocentowanie kredytu
 • udostępniamy kredyt przez internet, bez wychodzenia z domu
Porozmawiaj z ekspertem 

 

 

 

 

 

 

Uzyskanie kredytu gotówkowego
możliwe jest bez wychodzenia z domu.


Jeśli masz konto w mBanku, sprawdź w serwisie transakcyjnym czy przygotowaliśmy Ofertę Specjalną. To indywidualny limit kredytowy, wstępnie wyliczony na podstawie historii Twojego rachunku. Kredyt w Ofercie Specjalnej uzyskasz łatwo i szybko,
nawet
w 15 minut.

Nie musisz mieć konta w mBanku, żeby dostać kredyt online.

Dochody możesz potwierdzić przesyłając mailem skan historii konta w innym banku, na które wpływa Twoja pensja. Szczegółowe informacje otrzymasz mailem po złożeniu wniosku kredytowego.

 

 

Jestem klientem mBanku

Już dziś złóż wniosek o kredyt gotówkowy

Weź kredyt bez wychodzenia z domu:

1. Złóż wniosek online lub dzwoniąc na mLinię 801 300 800.


Jeśli wnioskujesz o kredyt do 50 000 zł brutto i będą wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody, możesz je przesłać do mBanku mailem w postaci skanu historii operacji w formacie PDF.

2. Zaakceptuj warunki Umowy w serwisie transakcyjnym.

3. Pieniądzę otrzymasz nawet w 15 minut na Twoje konto w mBanku.

 

 

 

Nie jestem klientem mBanku

Już dziś złóż wniosek o kredyt gotówkowy

1. Złóż prosty wniosek przez internet lub dzwoniąc na mLinię (801 300 800).


Jeśli wnioskujesz o kredyt do 50 000 zł brutto i będą wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody, możesz je przesłać do mBanku mailem w postaci skanu historii operacji w formacie PDF.

2. Po ostatecznej decyzji kredytowej wykonaj przelew na 1 zł z  Twojego konta w innym banku w celu zawarcia umowy kredytowej. Gotówkę otrzymasz nawet w 15 minut na konto.

Oprocentowanie i wybrane opłaty 

Kredyt gotówkowy

Opłaty i prowizje

Oprocentowanie (nominalne w skali roku) od 0,00% do 10,00%
Prowizja za udzielenie kredytu1 od 0% do 17,99%
Opłata za udzielenie karencji 0 zł
Opłata za sporządzenie aneksu do umowy kredytowej 0 zł
Opłata za realizację dyspozycji kredytobiorcy zmieniającej parametry kredytu lub warunki umowy nie wymagającej sporządzenia aneksu 0 zł 
Ubezpieczenie spłaty kredytu  
Pakiet Standard 0,096% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu2
Pakiet Komfort 0,144% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu2
Pakiet Prestiż 0,202% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu2
Pakiet Premium 0,2716% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu2

1. Dotyczy wniosków złożonych poprzez Internet/mKiosk/Centrum Kredytowe/Centrum Finansowe/Konsultanta mLinii/Eksperta online
2. Łączna kwota kredytu to przyznana kwota kredytu uwzględniająca kredytowaną opłatę z tytułu ubezpieczenia.

Przykładowa symulacja charakter orientacyjny.

Reprezentatywny przykład dla kredytu gotówkowego udzielonego w ramach Promocji „Pozwól sobie na więcej”: oprocentowanie nominalne zmienne 8,49% w skali roku, całkowity koszt kredytu 3789,07 zł (w tym prowizja za udzielenie kredytu 15,99% od całkowitej kwoty kredytu), całkowita kwota kredytu 10 311 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu wynosi 17,97%, czas obowiązywania umowy 47 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty 14 100,07 zł, 47 równych rat miesięcznych w wysokości 300 zł – sporządzono w oparciu o informacje własne z dnia 16.09.2015 r.
Promocja „Pozwól sobie na więcej ” trwa 03.11.2015-06.01.2016 r. i skierowana jest do osób, które w okresie trwania Promocji złożą wniosek o kredyt gotówkowy.
Odroczenie spłaty dotyczy części kapitałowej raty kredytu. Przyznanie kredytu gotówkowego i ostateczna decyzja o zmianie warunków spłaty kredytu zależy od pozytywnej oceny zdolności kredytowej kredytobiorcy przez mBank S.A.

Zawarcie umowy o kredyt gotówkowy i jego udzielenie osobie nie będącej klientem mBanku S.A. lub będącej klientem mBanku do którego nie została skierowana informacja o wstępnie wyliczonej zdolności kredytowej w ramach Oferty specjalnej uzależnione jest od udokumentowania przez wnioskodawcę uzyskiwanego wynagrodzenia zaświadczeniem o zarobkach (z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło/ zlecenia, kontraktu zawodowego) lub pełną historią operacji pobraną z rachunku klienta za okres ostatnich pełnych 6 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku, potwierdzającą wpływ wynagrodzenia na dany rachunek. Może ona zostać wygenerowana bezpośrednio z serwisu internetowego banku prowadzącego rachunek wnioskodawcy i przesłana w formie skanu (plik typu PDF) załączonego do odpowiedzi na maila ze wstępną decyzją kredytową. Maksymalna kwota kredytu gotówkowego udzielona na podstawie umowy zawartej w formie elektronicznej przez dotychczasowych klientów mBanku bez możliwości skorzystania z Oferty specjalnej lub nowych klientów wynosi maksymalnie 50 000 zł brutto.
Oferta specjalna to indywidualna propozycja kredytowa przygotowana na podstawie dotychczasowej współpracy klienta z mBankiem – skierowana do klientów, których zdolność kredytowa zbadana przez bank umożliwia przyznanie wnioskowanego limitu kredytowego.
Środki mogą zostać przekazane na konto klienta wewnętrznego: w mBanku nawet w 15 minut od elektronicznego podpisana umowy oraz w innym banku zgodnie z zasadami sesji przelewów dla klientów detalicznych dostępnych na: http://www.mbank.pl/sesje-przelewow. W przypadku, kiedy środki z kredytu mają zostać przekazane na rachunek klienta zewnętrznego w innym banku przelew może zostać zrealizowany nawet w 15 minut od momentu elektronicznego podpisania umowy kredytowej zgodnie z zasadami realizacji przelewu ekspresowego do 5 tys. zł zamieszczonymi na stronie www.mbank.pl/zasady.
Przyznanie kredytu gotówkowego uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez mBank S.A. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z kredytem gotówkowym są określone w: Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A, Regulaminie udzielania kredytów konsumpcyjnych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., w Warunkach udzielania kredytu gotówkowego w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz w Regulaminie Promocji „Pozwól sobie na więcej” dostępnych na: www.mbank.pl/gotowka

Masz problem lub pytanie?

Uzyskaj odpowiedzi w kilka minut!

Porozmawiaj z ekspertem 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat