Pozwól sobie na więcej z kredytem gotówkowym

Im wyższa kwota kredytu, tym niższe oprocentowanie

 
 

Weź dopasowany do Twoich potrzeb promocyjny kredyt gotówkowy
w mBanku i osiągaj swoje cele

  • im wyższa kwota kredytu, tym niższe oprocentowanie
  • dopasowujesz wysokość raty do własnych potrzeb
  • oferujemy pieniądze nawet w 15 minut - przez internet
    i bez wychodzenia z domu
  • możesz otrzymać nawet 150 000 PLN - na dowolny cel 
  • umożliwiamy automatyczną spłatę rat w wybranym przez Ciebie dniu

 

Porozmawiaj z ekspertem 

 

 

Szybki kredyt dla stałych klientów nawet w 30 sekund
w nowym serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku

  Jeśli masz już konto w mBanku, sprawdź w serwisie transakcyjnym lub w nowej aplikacji mobilnej , czy przygotowaliśmy dla Ciebie indywidualną propozycję kredytową. Indywidualna propozycja kredytowa to indywidualny limit, wstępnie wyliczony na podstawie historii Twojego rachunku. Pieniądze możesz uzyskać nawet w 30 sekund*.    

*Szybki kredyt gotówkowy w nowym serwisie transakcyjnym mBanku i w nowej aplikacji mobilnej mBanku na urządzenia z systemem Android lub iOS udostępniany jest indywidualnie dla klientów mBanku w oparciu o ich dotychczasowe relacje z mBankiem SA, takie jak np. regularne przelewanie wynagrodzenia i pozytywna historia w BIK.
Jestem klientem mBanku

Już dziś złóż wniosek o kredyt gotówkowy

Weź kredyt bez wychodzenia z domu:

1. Złóż wniosek online lub dzwoniąc na mLinię 801 300 800.


Jeśli wnioskujesz o kredyt do 50 000 zł brutto i będą wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody, możesz je przesłać do mBanku mailem w postaci skanu historii operacji w formacie PDF.

2. Zaakceptuj warunki Umowy w serwisie transakcyjnym.

3. Pieniądzę otrzymasz nawet w 15 minut na Twoje konto w mBanku.

 

 

 

Nie jestem klientem mBanku

Już dziś złóż wniosek o kredyt gotówkowy

1. Złóż prosty wniosek przez internet lub dzwoniąc na mLinię (801 300 800).


Jeśli wnioskujesz o kredyt do 50 000 zł brutto i będą wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody, możesz je przesłać do mBanku mailem w postaci skanu historii operacji w formacie PDF.

2. Po ostatecznej decyzji kredytowej wykonaj przelew na 1 zł z  Twojego konta w innym banku w celu zawarcia umowy kredytowej. Gotówkę otrzymasz nawet w 15 minut na konto.

Oprocentowanie i wybrane opłaty 

Kredyt gotówkowy

Opłaty i prowizje

Oprocentowanie (nominalne w skali roku) od 0,00% do 10,00%
Prowizja za udzielenie kredytu1 od 0% do 17,99%
Opłata za udzielenie karencji 70 zł
Opłata za sporządzenie aneksu do umowy kredytowej 50 zł
Opłata za realizację dyspozycji kredytobiorcy zmieniającej parametry kredytu lub warunki umowy nie wymagającej sporządzenia aneksu 50 zł 
Ubezpieczenie spłaty kredytu  
Pakiet Standard 0,096% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu2
Pakiet Komfort 0,144% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu2
Pakiet Prestiż 0,202% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu2
Pakiet Premium 0,2716% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu2

1. Dotyczy wniosków złożonych poprzez Internet/mKiosk/Centrum Kredytowe/Centrum Finansowe/Konsultanta mLinii/Eksperta online
2. Łączna kwota kredytu to przyznana kwota kredytu uwzględniająca kredytowaną opłatę z tytułu ubezpieczenia.

Reprezentatywny przykład dla kredytu gotówkowego udzielonego w ramach Promocji „Pozwól sobie na więcej”: Oprocentowanie nominalne - zmienne  - 8,49% w skali roku, całkowity koszt kredytu – 3789,07 zł (w tym prowizja za udzielenie kredytu – 15,99% od całkowitej kwoty kredytu), całkowita kwota kredytu – 10 311 zł, Rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu wynosi  - 17,97%, czas obowiązywania umowy – 47 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty – 14 100,07 zł, 47 równych rat miesięcznych w wysokości 300 zł – Sporządzono w oparciu o informacje własne z dnia 16.09.2015r.

Promocja „Pozwól sobie na więcej ” trwa 01.10.2015-02.11.2015 r. i skierowana jest do osób, które w okresie trwania Promocji złożą wniosek o kredyt gotówkowy.

Umowa o kredyt gotówkowy (oraz jego udzielenie) może zostać zawarta przez Internet bez dostarczania dokumentów dochodowych z klientem mBanku, do którego została skierowana informacja o wstępnie wyliczonej zdolności kredytowej w ramach Oferty dla Ciebie, oraz także z klientem nie posiadającym indywidualnej propozycji kredytowej (Oferty dla Ciebie) do kwoty 20 tys. zł brutto i klientem zewnętrznym do 4 tys. zł brutto. Decyzja o przyznaniu kredytu gotówkowego w ten sposób, podejmowana jest indywidualnie m.in. w oparciu o dotychczasowe relacje klienta (wewnętrznego) z mBankiem S.A. oraz pozytywną historię w BIK.
Zawarcie umowy o kredyt gotówkowy i jego udzielenie osobie nie będącej klientem mBanku SA lub będącej klientem mBanku, ale nie posiadającej indywidualnej propozycji kredytowej uzależnione jest od udokumentowania przez wnioskodawcę uzyskiwanego wynagrodzenia zaświadczeniem o zarobkach (z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło/ zlecenia, kontraktu zawodowego) lub pełną historią operacji pobraną z rachunku klienta za okres ostatnich pełnych 6 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku, potwierdzającą wpływ wynagrodzenia na dany rachunek. Może ona zostać wygenerowana bezpośrednio z serwisu internetowego banku prowadzącego rachunek wnioskodawcy i przesłana w formie skanu (plik typu PDF) załączonego do odpowiedzi na maila ze wstępną decyzją kredytową. Maksymalna kwota kredytu gotówkowego udzielona na podstawie umowy zawartej w formie elektronicznej przez dotychczasowych klientów mBanku bez możliwości skorzystania z Oferty dla Ciebie lub nowych klientów wynosi maksymalnie 50 000 zł brutto.

Kredyt gwarantowany (w Ofercie dla Ciebie) to indywidualna propozycja kredytowa przygotowana na podstawie dotychczasowej współpracy Klienta z mBankiem – skierowana do Klientów, których zdolność kredytowa zbadana przez Bank umożliwia przyznanie wnioskowanego limitu kredytowego.

Środki mogą zostać przekazane na konto klienta wewnętrznego: w mBanku nawet w 15 minut od elektronicznego podpisana umowy oraz w innym banku zgodnie z zasadami sesji przelewów dla klientów detalicznych dostępnych na: http://www.mbank.pl/sesje-przelewow. W przypadku, kiedy środki z kredytu mają zostać przekazane na rachunek klienta zewnętrznego w innym banku przelew może zostać zrealizowany nawet w 15 minut od momentu elektronicznego podpisania umowy kredytowej zgodnie z zasadami realizacji przelewu ekspresowego do 5 tys. zł zamieszczonymi na stronie www.mbank.pl/zasady.

Przyznanie kredytu gotówkowego uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez mBank S.A. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z kredytem gotówkowym są określone w: Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A, Regulaminie udzielania kredytów konsumpcyjnych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., w Warunkach udzielania kredytu gotówkowego w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz w Regulaminie Promocji „Pozwól sobie na więcej” dostępnych na: www.mbank.pl/gotowka

Masz problem lub pytanie?

Uzyskaj odpowiedzi w kilka minut!

Porozmawiaj z ekspertem 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat