Skorzystaj z promocji „Zero na horyzoncie” i zyskaj 0% prowizji za udzielenie kredytu gotówkowego (RRSO 9,93%)

Jak skorzystać?

  • Wejdź na wniosek o kredyt gotówkowy.
  • Wpisz kod: ZERO w polu pod kalkulatorem.
  • Kliknij: ZREALIZUJ KOD i złóż wniosek – gotowe!

Największe promocje w roku na horyzoncie! Weź kredyt z prowizją 0% za udzielenie i wykorzystaj zakupowe okazje.

 

Potrzebujesz chwili oddechu, ale Twoje plany nie mogą czekać?

Skorzystaj z wakacji kredytowych.

Kiedy potrzebujesz chwili oddechu skorzystaj z wakacji kredytowych, z którymi przesuniesz spłatę pierwszej raty o 1, 2, a nawet 3 miesiące.
Możliwość skorzystania z wakacji znajdziesz na pierwszej stronie wniosku o kredyt gotówkowy, w polu z dodatkowymi opcjami. Zrobisz to bez żadnych dodatkowych formalności. Pamiętaj tylko, że skorzystanie z wakacji kredytowych wiąże się z wydłużeniem okresu kredytowania.

Wniosek możesz złożyć tak jak Ci wygodnie

Za co zapłacę

Opłata

Oprocentowanie (nominalne w skali roku)

9,5%

Prowizja za udzielenie kredytu

9,99% - 25,99%

Prowizja za udzielenie kredytu  z kodem ,,ZERO” 

0%

Opłata za udzielenie karencji

0 zł

Opłata za sporządzenie aneksu do umowy o kredyt

0 zł

Koszty restrukturyzacji umowy

0 zł

Opłata za zmianę parametrów kredytu

0 zł

Opłata za zmianę warunków umowy niewymagającej sporządzenia aneksu

0 zł

Przejdź do pełnej Tabeli prowizji i opłat

Koszt Kredytu

Reprezentatywny przykład sporządzony na podstawie przepisów art. 8 ustawy o kredycie konsumenckim dla kredytu gotówkowego udzielonego w ramach Promocji „Zero na horyzoncie”: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 9,93% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15 403 zł, całkowita kwota do zapłaty 20 339,47 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 9,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 4 936,47 zł (w tym: prowizja 0% - 0 zł, oprocentowanie 9,5%, odsetki 4 936,47 zł), 73 miesięczne raty, w tym 72 miesięczne raty równe w wysokości po 278,62 zł, ostatnia rata 278,83 zł. Kalkulacja na dzień 08.11.2021 r.

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt.
Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek

Promocja kredytu gotówkowego „Zero na horyzoncie” obowiązuje od 16.11.2021 r. od godz. 10:00 do 30.11.2021 r. do godz. 23:59.

Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, zwanych dalej Uczestnikami promocji, którzy złożą w okresie trwania promocji, wniosek o kredyt gotówkowy na dowolny cel konsumpcyjny niezwiązany z działalnością gospodarczą, wpiszą na wniosku w miejscu przeznaczonym na kod hasło „ZERO”, klikną „ZREALIZUJ KOD” oraz zawrą umowę o kredyt gotówkowy w terminie 30 dni od dnia wydania decyzji kredytowej przez bank.
Uczestnicy promocji, którzy spełnią łączne warunki wskazane w Regulaminie promocji oraz warunki przyznawania kredytów gotówkowych, zyskają prawo do otrzymania kredytu gotówkowego w mBanku S.A. ze zmiennym oprocentowaniem nominalnym w skali roku wynoszącym 9,5% i prowizją za udzielenie kredytu gotówkowego wynoszącą 0% . Prowizja za udzielenie kredytu gotówkowego w ramach promocji dla posiadaczy mKonta Intensive wynosi 0%.

Szczegóły znajdziesz w: Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kredytu gotówkowego dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz w Regulaminie promocji „Zero na horyzoncie” dostępnych na: www.mbank.pl/kg-promocja

Ubezpieczycielem jest UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem RAU 11124813/A. Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu znajdziesz tu: https://www.mbank.pl//indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-kredytow/ubezpieczenie-do-kredytu-gotowkowego/

W ramach kredytu gotówkowego klient może uruchomić na maksymalnie 3 miesiące wakacje kredytowe. Skorzystanie z tej możliwości wiąże się z wydłużeniem okresu kredytowania.