Wolisz aktywnie, kreatywnie a może rodzinnie? Ty decydujesz jak spędzisz domową majówkę. Z kredytem gotówkowym wszystko, czego potrzebujesz, możesz mieć taniej niż zwykle.

 

Teraz z kodem: MAJ obniżysz prowizję za udzielenie nawet do 0%

 

prowizja za udzielenie
kredyt z ubezpieczeniem 0%
kredyt bez ubezpieczenia 1%

 

Jeśli posiadasz mkonto Intensive, prowizja za udzielenie kredytu wyniesie 0% niezależnie od tego, czy wybierzesz kredyt z ubezpieczeniem.

Dodatkowe pieniądze możesz przeznaczyć na co tylko chcesz. Skorzystaj z okazji, aby majówka w domu nie była nudna.   

 


 

Jak skorzystać z promocji?

Wejdź na wniosek, a następnie wpisz kod: MAJ w polu pod kalkulatorem. Kliknij ZREALIZUJ KOD i złóż wniosek – gotowe!

 


 

Nie przegap okazji!

Promocja trwa do poniedziałku 24.05 (do 23:59).

 


 

 
Oblicz ratę w kalkulatorze gotówkowym i złóż wniosek online

 

Nie masz jeszcze mKonta Intensive? Awansuj swój rachunek i zyskaj:

  • 0 zł za wypłaty z każdego bankomatu
  • 0 zł za podstawową kartę
  • 0 zł za 3 przelewy ekspresowe w miesiącu
  • dostęp do unikalnych produktów i usług

   

  Wypróbuj ofertę Intensive w promocji przez 6 miesięcy bez opłaty za prowadzenie mKonta Intensive. Po zakończeniu promocji nadal możesz mieć konto za darmo. Wystarczy, że co miesiąc wpłacisz na nie min. 7 tys. zł lub Twoje aktywa w mBanku będą wynosić min. 100 tys. zł. Promocja "Dla chcących więcej - VIII edycja" trwa od 1.03.2021 r. do 30.06.2021 r.


Oprocentowanie i wybrane opłaty
 

Za co zapłacę

Opłata

Oprocentowanie (nominalne w skali roku)

7,2%

Prowizja za udzielenie kredytu

9,99% - 25,99%

Prowizja za udzielenie kredytu  z kodem ,,MAJ” 

0% dla kredytu z ubezpieczeniem
1% dla kredytu bez ubezpieczenia

Prowizja za udzielenie kredytu dla posiadaczy mkonta Intensive

0%

Opłata za udzielenie karencji

0 zł

Opłata za sporządzenie aneksu do umowy o kredyt

0 zł

Koszty restrukturyzacji umowy

0 zł

Opłata za zmianę parametrów kredytu

0 zł

Opłata za zmianę warunków umowy niewymagającej sporządzenia aneksu

0 zł

Przejdź do pełnej Tabeli prowizji i opłat

 

Przykład reprezentatywny dla konsumenckiego kredytu gotówkowego udzielonego w ramach Promocji „Domowa Majówka”: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 7,82% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 12 987,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 16 237,13 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 3 250,13 zł (w tym: prowizja 1% - 129,87 zł, oprocentowanie 7,2%, odsetki 3 120,26 zł), 73 miesięczne raty, w tym 72 miesięczne raty równe w wysokości po 222,43 zł, ostatnia rata 222,17 zł. Kalkulacja na dzień 21.04.2021 r.

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt.
Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek
Promocja kredytu gotówkowego „Domowa majówka” obowiązuje od 28.04.2021 r. od godz. 10:00 do 24.05.2021 r. do godz. 23:59. Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, zwanych dalej Uczestnikami Promocji, którzy złożą w okresie trwania Promocji, wniosek o kredyt gotówkowy na dowolny cel konsumpcyjny niezwiązany z działalnością gospodarczą, wpiszą na wniosku w miejscu przeznaczonym na kod hasło „MAJ”, klikną „ZREALIZUJ KOD” oraz zawrą umowę o kredyt gotówkowy w terminie 30 dni od dnia wydania decyzji kredytowej przez Bank.
Uczestnicy Promocji, którzy spełnią łączne warunki wskazane w Regulaminie Promocji oraz warunki przyznawania kredytów gotówkowych, zyskają prawo do otrzymania kredytu gotówkowego w mBanku S.A. ze zmiennym oprocentowaniem nominalnym w skali roku wynoszącym 7,20% i prowizją za udzielenie kredytu gotówkowego wynoszącą 0% w przypadku kredytu z ubezpieczeniem lub 1% w przypadku kredytu bez ubezpieczenia. Prowizja za udzielenie kredytu dla posiadaczy mkonta intensive wyniesie 0%. Pozostałe prowizje określa tabelka wskazana w Regulaminie Promocji.
Szczegóły znajdziesz w: Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kredytu gotówkowego dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.  oraz w Regulaminie Promocji „Domowa majówka” dostępnych na: www.mbank.pl/domowa-majowka

Ubezpieczycielem jest UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem RAU 11124813/A. Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu znajdziesz tu: https://www.mbank.pl//indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-kredytow/ubezpieczenie-do-kredytu-gotowkowego/  

Promocja "Dla chcących więcej - VIII edycja" przeznaczona jest dla obecnych klientów posiadających w Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy inny niż mKonto Intensive i obowiązuje od 1.03.2021 r. do 30.06.2021 r. Warunkiem otrzymania mKonta Intensive i karty debetowej Visa Świat Intensive w promocji jest: złożenie wniosku o przekształcenie swojego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego na mKonto Intensive i zaznaczenie na wniosku oświadczenia o przystąpieniu do promocji. Szczegółowe warunki promocji określone są w regulaminie promocji "Dla chcących więcej - VI edycja", dostępnym u operatorów mLinii, pod adresem www.mBank.pl/pdf/promocje/konta/dla-chcacych-wiecej-do-30-06-2021.pdf oraz w placówkach mBanku. Po zakończeniu promocji miesięczna opłata za kartę Visa Świat Intensive wyniesie 10 zł.

Średni czas, co jaki udzielany jest kredyt gotówkowy w mBanku S.A., został obliczony na podstawie wewnętrznych danych mBanku S.A., za okres 01.06.2019 -17.07.2019 r.

Ocena 4,4 na 5 to średnia z ocen dokonana przez klientów banku w okresie czerwiec 2018 - maj 2019. Dane uzyskaliśmy na podstawie 197 429 ocen, które klienci mBanku pozostawili po wysłaniu wniosku o kredyt gotówkowy.

 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat