Korzystasz z mKonta Intensive?

 • Świetnie, bo teraz mamy dla Ciebie jeszcze więcej. Skorzystaj z kredytu gotówkowego z niższą niż standardowa prowizją za udzielenie, a pieniądze przeznacz na co tylko chcesz.

   

 • To idealne rozwiązanie kiedy potrzebujesz dodatkowej gotówki, bez konieczności rezygnowania ze swoich inwestycji.

   

 • Chcesz więcej?
  Skorzystaj z kodu: FERIE i nie płać prowizji za udzielenie kredytu. Dodatkowo oprocentowanie kredytu w promocji na dzień złożenia wniosku to tylko 7,99%.

   

 • Jak skorzystasz z promocji?

  Wpisz na wniosku, w polu pod kalkulatorem kod: FERIE. Kliknij ZREALIZUJ KOD i złóż wniosek – gotowe!

Wpisz na wniosku kod: FERIE, i nie płać prowizji za udzielenie kredytu. Dodatkowo oprocentowanie kredytu w promocji na dzień złożenia wniosku to tylko 7,99%. (RRSO 9,37%)

A jeśli potrzebujesz chwili oddechu …

 • możesz dodatkowo przesunąć spłatę pierwszej raty kredytu o 1, 2, a nawet 3 miesiące niezależnie od promocji i parametrów kredytu, które wybierzesz. Możliwość skorzystania z wakacji kredytowych znajdziesz na pierwszej stronie wniosku o kredyt gotówkowy – w polu z dodatkowymi opcjami. Zrobisz to bez żadnych dodatkowych formalności.
  Pamiętaj jedynie, że wiąże się to z wydłużeniem okresu kredytowania.

 
Jak najprościej weźmiesz kredyt?

Prosty wniosek najszybciej złożysz przez internet. Skorzystaj ze strony, na której jesteś albo zaloguj się na swoje konto w serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej.

Wniosek kredytu online w mBanku
Wniosek z decyzją mBanku o przyznanie kredytu online
Umowa kredytowa przez internet w mBanku

 
Oprocentowanie i wybrane opłaty

Za co zapłacę

Opłata

Oprocentowanie kredytu w promocji

8,99%

Oprocentowanie kredytu w promocji dla klientów Intensive

7,99% 

Oprocentowanie (nominalne w skali roku)

11,5%

Prowizja za udzielenie kredytu

9,99% - 25,99%

Prowizja za udzielenie kredytu  z kodem ,,FERIE” 

0%

Opłata za udzielenie karencji

0 zł

Opłata za sporządzenie aneksu do umowy o kredyt

0 zł

Koszty restrukturyzacji umowy

0 zł

Opłata za zmianę parametrów kredytu

0 zł

Opłata za zmianę warunków umowy niewymagającej sporządzenia aneksu

0 zł

Przejdź do pełnej Tabeli prowizji i opłat

*Pamiętaj, że koszt odsetkowy kredytu z wakacjami jest wyższy niż bez wakacji.

Nie masz jeszcze mKonta Intensive? Awansuj swój rachunek i zyskaj:

 • 0 zł za wypłaty z każdego bankomatu
 • 0 zł za podstawową kartę
 • 0 zł za trzy przelewy ekspresowe w miesiącu
 • dostęp do unikalnych produktów i usług

 

Wypróbuj ofertę Intensive w promocji przez 6 miesięcy bez opłaty za prowadzenie mKonta Intensive. Po zakończeniu promocji nadal możesz mieć konto za darmo. Wystarczy, że co miesiąc wpłacisz na nie min. 7 tys. zł lub Twoje aktywa w mBanku będą wynosić min. 100 tys. zł. Promocja "Dla chcących więcej - X edycja" trwa od 1.12.2021 r. do 31.05.2022r .

Reprezentatywny przykład sporządzony na podstawie przepisów art. 8 ustawy o kredycie konsumenckim dla kredytu gotówkowego udzielonego w ramach Promocji „Zero na ferie”: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 9,37% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 13 873 zł, całkowita kwota do zapłaty 17 938,82 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 8,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 4 065,82 zł (w tym: prowizja 0% - 0 zł, oprocentowanie 8,99%, odsetki 4 065,82 zł), 71 miesięczne raty, w tym 70 miesięczne raty równe w wysokości po 252,66 zł, ostatnia rata 252,62 zł. Kalkulacja na dzień 12.01.2022 r.

 

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt.

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek

Promocja kredytu gotówkowego „Zero na Ferie” obowiązuje od 17.01.2022 (10:00) do 28.02.2022 (23:59).

Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, zwanych dalej Uczestnikami promocji, którzy złożą w okresie trwania promocji, wniosek o kredyt gotówkowy na dowolny cel konsumpcyjny niezwiązany z działalnością gospodarczą, wpiszą na wniosku w miejscu przeznaczonym na kod hasło „FERIE”, klikną „ZREALIZUJ KOD” oraz zawrą umowę o kredyt gotówkowy w terminie 30 dni od dnia wydania decyzji kredytowej przez bank.

Uczestnikom promocji, którzy spełnią łącznie warunki wskazane w regulaminie promocji oraz warunki przyznawania kredytów gotówkowych, Bank przyznaje prawo do uzyskania kredytu gotówkowego ze zmiennym oprocentowaniem nominalnym w skali roku w promocji z prowizją za udzielenie 0%, oraz oprocentowaniem kredytu gotówkowego na dzień złożenia wniosku  8,99%, a dla posiadaczy mKonta  Intensive 7,99% . Po okresie promocji, Bank będzie naliczał prowizje i opłaty zgodnie z „Taryfą prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.” obowiązującą w Banku.

Szczegóły znajdziesz w: Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kredytu gotówkowego dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz w Regulaminie promocji „Zero na Ferie” dostępnych na: www.mbank.pl/kg-promocja

Ubezpieczycielem jest UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem RAU 11124813/A. Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu znajdziesz tu: https://www.mbank.pl//indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-kredytow/ubezpieczenie-do-kredytu-gotowkowego/

W ramach kredytu gotówkowego klient może uruchomić na maksymalnie 3 miesiące wakacje kredytowe. Skorzystanie z tej możliwości wiąże się z wydłużeniem okresu kredytowania.

 

Promocja "Dla chcących więcej - X edycja" przeznaczona jest dla obecnych klientów posiadających w Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy inny niż mKonto Intensive i obowiązuje od 1.12.2021 r. do 31.05.2022 r. Warunkiem otrzymania mKonta Intensive i karty debetowej Visa Świat Intensive w promocji jest: złożenie wniosku o przekształcenie swojego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego na mKonto Intensive i zaznaczenie na wniosku oświadczenia o przystąpieniu do promocji. Szczegółowe warunki promocji określone są w regulaminie promocji "Dla chcących więcej - X edycja", dostępnym u operatorów mLinii, pod adresem www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/dla-chcacych-wiecej-do-31-05-2022.pdf oraz w placówkach mBanku. Po zakończeniu promocji miesięczna opłata za kartę Visa Świat Intensive wyniesie 10 zł

 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat