Zawsze na mBank.pl i w aplikacji!

Jeśli posiadasz mKonto Intensive, mamy dla Ciebie jeszcze więcej odkryć! Skorzystaj z kredytu gotówkowego z obniżoną prowizją za udzielenie, a pieniądze przeznacz na co tylko chcesz.


To idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują dodatkowej gotówki, bez konieczności rezygnowania z poczynionych inwestycji.

 
Co zyskasz?

  • niższą niż standardowa prowizję za udzielenie - już od 7,99% oraz
  • możliwość dodatkowego obniżenia prowizji o 50% z kodem: CIACH

Jeśli skorzystasz z ubezpieczenia kredytu dodatkowo obniżymy prowizję za udzielenie o 1 p.p od prowizji standardowej (najpierw naliczymy zniżkę za ubezpieczenia, a potem zniżkę wynikającą z kodu).

 

Wakacje od kredytu?

Kiedy potrzebujesz chwili oddechu skorzystaj z wakacji kredytowych, z którymi przesuniesz spłatę pierwszej raty o 1, 2, a nawet 3 miesiące.
Możliwość skorzystania z wakacji znajdziesz na pierwszej stronie wniosku o kredyt gotówkowy, w polu z dodatkowymi opcjami. Zrobisz to bez żadnych dodatkowych formalności. Pamiętaj tylko, że skorzystanie z wakacji kredytowych wiąże się z wydłużeniem okresu kredytowania.

 

Oblicz ratę w kalkulatorze gotówkowym i złóż wniosek online

 

 
Jak najprościej weźmiesz kredyt?

Prosty wniosek najszybciej złożysz przez internet. Skorzystaj ze strony, na której jesteś albo zaloguj się na swoje konto w serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej.

Wniosek kredytu online w mBanku
Wniosek z decyzją mBanku o przyznanie kredytu online
Umowa kredytowa przez internet w mBanku

i.. już! Pieniądze są na Twoim koncie.

 
Oprocentowanie i wybrane opłaty

Za co zapłacę

Opłata

Oprocentowanie (nominalne w skali roku)

4,49% - 7,2%

Prowizja za udzielenie kredytu

9,99% - 25,99%

Prowizja za udzielenie kredytu dla klientów posiadających mKonto Intensive

7,99% - 10,99%

Prowizja za udzielenie kredytu  z kodem ,,CIACH” 

- 50% od prowizji standardowej

Opłata za udzielenie karencji

0 zł

Opłata za sporządzenie aneksu do umowy o kredyt

0 zł

Koszty restrukturyzacji umowy

0 zł

Opłata za zmianę parametrów kredytu

0 zł

Opłata za zmianę warunków umowy niewymagającej sporządzenia aneksu

0 zł

Przejdź do pełnej Tabeli prowizji i opłat

*Pamiętaj, że koszt odsetkowy kredytu z wakacjami jest wyższy niż bez wakacji.

Nie masz jeszcze mKonta Intensive? Awansuj swój rachunek i zyskaj:

  • 0 zł za wypłaty z każdego bankomatu
  • 0 zł za podstawową kartę
  • 0 zł za trzy przelewy ekspresowe w miesiącu
  • dostęp do unikalnych produktów i usług

 

Wypróbuj ofertę Intensive w promocji przez 5 miesięcy bez opłaty za prowadzenie mKonta Intensive. Po zakończeniu promocji nadal możesz mieć konto za darmo. Wystarczy, że co miesiąc wpłacisz na nie min. 7 tys. zł lub Twoje aktywa w mBanku będą wynosić min. 100 tys. zł. Promocja "Dla chcących więcej - IX edycja" trwa od 1.07.2021 r. do 30.11.2021 r.

Przykład reprezentatywny dla konsumenckiego kredytu gotówkowego: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 8,01% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14 612 zł, całkowita kwota do zapłaty 16 980,67 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 2 368,67 zł (w tym: prowizja 1% - 146,12 zł, oprocentowanie – 7,2%, odsetki 2 222,55 zł), 47 miesięcznych rat, w tym 46 miesięcznych raty równych w wysokości po 361,29zł, ostatnia rata 361,33 zł. Kalkulacja na dzień 26.08.2021 r.
Oferta specjalna to indywidualna propozycja kredytowa przygotowana na podstawie dotychczasowej współpracy klienta z mBankiem – skierowana do klientów, których zdolność kredytowa zbadana przez bank umożliwia przyznanie wnioskowanego limitu kredytowego. Limit ten może ulec zmianie, ponieważ jego wysokość jest aktualizowana na bieżąco. Jeśli klient pozostaje w związku małżeńskim bez rozdzielności majątkowej, kredyt powyżej 70 000 zł brutto (wraz z kredytowanymi kosztami) wymaga zgody współmałżonka, którą podpisze w placówce.
To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt. Szczegóły znajdziesz w : Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kredytu gotówkowego dla osób fizycznych i klientów Private Banking w tamach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na: www.mBank.pl/kg
Ubezpieczycielem jest UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem RAU 11124813/A. Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu znajdziesz tu: https://www.mbank.pl//indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-kredytow/ubezpieczenie-do-kredytu-gotowkowego/

Promocja "Dla chcących więcej - IX edycja" przeznaczona jest dla obecnych klientów posiadających w Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy inny niż mKonto Intensive i obowiązuje od 1.07.2021 r. do 30.11.2021 r. Warunkiem otrzymania mKonta Intensive i karty debetowej Visa Świat Intensive w promocji jest: złożenie wniosku o przekształcenie swojego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego na mKonto Intensive i zaznaczenie na wniosku oświadczenia o przystąpieniu do promocji. Szczegółowe warunki promocji określone są w regulaminie promocji "Dla chcących więcej - IX edycja", dostępnym u operatorów mLinii, pod adresem www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/dla-chcacych-wiecej-do-30-11-2021.pdf oraz w placówkach mBanku. Po zakończeniu promocji miesięczna opłata za kartę Visa Świat Intensive wyniesie 10 zł.

 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat