Korzystasz z mKonta Intensive?

 • Świetnie, bo teraz mamy dla Ciebie jeszcze więcej. Skorzystaj z kredytu gotówkowego a pieniądze przeznacz na co tylko chcesz

   

 • To idealne rozwiązanie kiedy potrzebujesz dodatkowej gotówki, bez konieczności rezygnowania ze swoich inwestycji.

   

 • Chcesz więcej?

  Skorzystaj z kodu BIEG, dzięki niemu prowizja za udzielenie kredytu to 0%. Decyzję o otrzymaniu kredytu dostaniesz w jeden dzień roboczy, a jeśli jesteś klientem mBanku to nawet w 30 sekund!

   

  Coś extra dla posiadaczy mKonta Intesive - oprocentowanie tylko 11,99%.

   

Skorzystaj z kodu (kod jest wpisany na wniosku): BIEG a prowizja za udzielenie kredytu wyniesie 0%.

Dodatkowo oprocentowanie nominalne na dzień złożenia wniosku to tylko 11,99% (RRSO 13,23%)

A jeśli potrzebujesz chwili oddechu …

 • możesz dodatkowo przesunąć spłatę pierwszej raty kredytu o 1, 2, a nawet 3 miesiące niezależnie od oferty i parametrów kredytu, które wybierzesz. Możliwość skorzystania z wakacji kredytowych znajdziesz na pierwszej stronie wniosku o kredyt gotówkowy – w polu z dodatkowymi opcjami. Zrobisz to bez żadnych dodatkowych formalności.
  Pamiętaj jedynie, że wiąże się to z wydłużeniem okresu kredytowania.

 
Jak najprościej weźmiesz kredyt?

Prosty wniosek najszybciej złożysz przez internet. Skorzystaj ze strony, na której jesteś albo zaloguj się na swoje konto w serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej.

Wniosek kredytu online w mBanku
Wniosek z decyzją mBanku o przyznanie kredytu online
Umowa kredytowa przez internet w mBanku

Wybrane opłaty

Za co zapłacę

Opłata

Prowizja za udzielenie kredytu z kodem BIEG do 19.06.2024 r.

0%

Prowizja standardowa za udzielenie kredytu

9,99% - 25,99%

Oprocentowanie kredytu standardowe

13,49%

Oprocentowanie kredytu dla klientów aktywnych

12,49%

Oprocentowanie kredytu dla klientów z mKontem Intensive

11,99%

Opłata za udzielenie karencji

0 zł

Opłata za sporządzenie aneksu do umowy o kredyt

0 zł

Koszty restrukturyzacji umowy

0 zł

Opłata za zmianę parametrów kredytu

0 zł

Opłata za zmianę warunków umowy niewymagającej sporządzenia aneksu

0 zł

Przejdź do pełnej Taryfy prowizji i opłat

Pamiętaj, że koszt odsetkowy kredytu z wakacjami jest wyższy niż bez wakacji.

Nie masz jeszcze mKonta Intensive? Awansuj swój rachunek i zyskaj:

 • 0 zł za wypłaty z każdego bankomatu
 • 0 zł za podstawową kartę
 • 0 zł za trzy przelewy ekspresowe w miesiącu
 • dostęp do unikalnych produktów i usług

 

Wypróbuj ofertę Intensive w promocji przez 6 miesięcy bez opłaty za prowadzenie mKonta Intensive. Po zakończeniu promocji nadal możesz mieć konto za darmo. Wystarczy, że co miesiąc wpłacisz na nie min. 7 tys. zł lub Twoje aktywa w mBanku będą wynosić min. 100 tys. zł. Promocja "Zyskaj więcej z mKontem Intensive II" trwa od 1.12.2023 r. do 5.06.2024

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 13,23% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 13 977 zł, całkowita kwota do zapłaty 17 342,52 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 12,49% w skali roku, całkowity koszt kredytu 3 365,52 zł (w tym: prowizja 0% - 0  zł, oprocentowanie – 12,49%, odsetki 3 365,52 zł), 42 miesięczne raty, w tym 41 miesięcznych rat równych w wysokości po 412,51 zł, ostatnia rata 412,47 zł. Kalkulacja na dzień 28.03.2024 r.

 

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową, będziesz mógł otrzymać kredyt. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na  www.mBank.pl/slowniczek.  Prowizja za udzielenie kredytu gotówkowego z kodem BIEG wyniesie 0%. Kod BIEG będzie automatycznie wpisany na wniosku o kredyt gotówkowy w polu kod. Jeżeli usuniesz kod, wtedy zapłacisz standardową prowizję , której wysokość określa Twoja umowa zgodnie z postanowieniami Taryfy prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A . Kod BIEG jest ważny do 19.06.2024 r. Szczegóły znajdziesz w: Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. i Regulaminie kredytu gotówkowego dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. Klient mBanku może otrzymać decyzję kredytową nawet natychmiast, klient spoza mBanku może otrzymać decyzję kredytową nawet w jeden dzień roboczy. Udzielenie kredytu przez mBank i zawarcie umowy jest możliwe, jeśli po stronie klienta nie występują problemy technicznie uniemożliwiające zawarcie umowy.

 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat