Zawsze na mBank.pl i w aplikacji!

Możesz zawiesić płatność rat kapitałowych kredytu gotówkowego nawet na 6 miesięcy - sprawdź jak to zrobić

W związku z decyzją RPP z dnia 17-03-2020 dotyczącą obniżki stóp procentowych wnioski o kredyt w promocji „Nie odkładaj planów na później” będę uruchamiane z oprocentowaniem 9%.

Dlaczego warto?

prowizji za udzielenie kredytu
od 5 do 100 tys zł

na dowolny cel z okresem kredytowania
do 10 lat

możesz pożyczyć
od 500 do 150 tys zł

 
Skorzystaj z kalkulatora i sam oblicz ratę swojego kredytu


Jak otrzymać kredyt w kilku prostych krokach?
 


Wniosek możesz złożyć tak, jak Ci wygodnie
 

 

Znajdź najbliższą placówkę

 

lub zostaw kontakt, a my oddzwonimy

Więcej o kredytach przeczytasz w przewodniku ABC kredytu.Oprocentowanie i wybrane opłaty
 

Za co zapłacę

Opłata

Promocyjna prowizja za udzielenie kredytu od 5 do 100 tys zł.

 

0%

Promocyjne oprocentowanie (nominalne w skali roku)

9,99%

Prowizja za udzielenie kredytu poza promocją

7,99% - 13,99% 

Opłata za udzielenie karencji

0 zł

Opłata za sporządzenie aneksu do umowy o kredyt

0 zł

Koszty restrukturyzacji umowy

0 zł

Opłata za zmianę parametrów kredytu

0 zł

Opłata za zmianę warunków umowy niewymagającej sporządzenia aneksu

0 zł

Przejdź do pełnej Tabeli prowizji i opłat

 

 
Wybraliśmy dla Ciebie

 

Ubezpieczenie na życie i od innych zdarzeń do kredytu gotówkowego

Pomoc finansowa dla Ciebie i Twojej rodziny w trudnych sytuacjach losowych

więcej na temat Ubezpieczenie na życie i od innych zdarzeń do kredytu gotówkowego
 

Pytania i odpowiedzi

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

więcej na temat Pytania i odpowiedzi

Reprezentatywny przykład dla kredytu gotówkowego udzielonego w ramach Promocji „Nie odkładaj planów na później”: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 21 187,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 25 888,23 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 9,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 4 701,23 zł (w tym: prowizja 0% - 0 zł, oprocentowanie – 9,99% - odsetki 4 701,23 zł), 49 miesięcznych rat, w tym 48 rat równych w wysokości po 528,33 zł, ostatnia rata: 528,39 zł. Kalkulacja na dzień: 18.02.2020 r.

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt.

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek

Promocja kredytu gotówkowego „Nie odkładaj planów na później” obowiązuje od 02.03.2020 r. do 14.04.2020 r. włącznie. Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, zwanych dalej Uczestnikami Promocji, którzy złożą w okresie trwania Promocji, wniosek o kredyt gotówkowy na dowolny cel konsumpcyjny niezwiązany z działalnością gospodarczą zgodnie z „Regulamin kredytu gotówkowego dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.” oraz zawrą umowę o kredyt gotówkowy w terminie 30 dni od dnia wydania decyzji kredytowej przez Bank. Uczestnikiem Promocji nie może być Klient, który w dniu składania wniosku o kredyt gotówkowy posiada lub posiadał już kredyt gotówkowy dla osób fizycznych w mBanku S.A.

Uczestnicy Promocji, którzy spełnią łączne warunki wskazane w Regulaminie Promocji oraz warunki przyznawania kredytów gotówkowych, zyskają prawo do otrzymania kredytu gotówkowego w mBanku S.A. ze zmiennym oprocentowaniem nominalnym w skali roku wynoszącym 9,99 % i prowizją za udzielenie kredytu gotówkowego wynoszącą 0 % od 5 do 100 tys. zł.

Szczegóły znajdziesz w : Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kredytu gotówkowego dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz w Regulaminie Promocji „Nie odkładaj planów na później” dostępnych na: https://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyty-gotowkowe/kredyt-gotowkowy-promocja-pierwszy-kredyt.

Oferta specjalna to indywidualna propozycja kredytowa przygotowana na podstawie dotychczasowej współpracy klienta z mBankiem - skierowana do klientów, których zdolność kredytowa zbadana przez bank umożliwia przyznanie wnioskowanego limitu kredytowego. Limit ten może ulec zmianie, ponieważ jego wysokość jest aktualizowana na bieżąco. Jeśli klient pozostaje w związku małżeńskim bez rozdzielności majątkowej, kredyt powyżej 70 000 zł brutto (wraz z kredytowanymi kosztami) wymaga zgody współmałżonka, którą podpisze w placówce.

Średni czas, co jaki udzielany jest kredyt gotówkowy w mBanku S.A., został obliczony na podstawie wewnętrznych danych mBanku S.A., za okres od 01.06.2019 r. do 17.07.2019 r.

Ocena 4,4 na 5 to średnia z ocen dokonana przez klientów banku w okresie czerwiec 2018 - maj 2019. Dane uzyskaliśmy na podstawie 197 429 ocen, które klienci mBanku pozostawili po wysłaniu wniosku o kredyt gotówkowy. Średni czas, co jaki udzielany jest kredyt gotówkowy w mBanku S.A., został obliczony na podstawie wewnętrznych danych mBanku S.A., za okres od 01.06.2019 r. do 17.07.2019 r.

 

 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat