Zawsze na mBank.pl i w aplikacji!

Kredyt w mBanku - jak to właściwie działa?

Załóżmy, że potrzebujesz 8 000 zł na wymianę starego sprzętu domowego. Możesz odkładać co miesiąc 222 zł do skarbonki i kupić sprzęt dopiero za 3 lata. Możesz też wziąć kredyt i już dziś cieszyć się sprzętem za 276 zł miesięcznie.

 

Co wpływa na cenę?

Pieniądze pożyczamy Ci na określony czas i procent. Pobieramy od tego jednorazową prowizję. Teraz obniżamy ją o połowę, jeśli to Twój pierwszy kredyt gotówkowy.

 

Jak najprościej weźmiesz kredyt?

Złóż wniosek przez internet. Skorzystaj ze strony, na której jesteś albo zaloguj się na swoje konto w serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej.

 

Co nasi klienci o tym sądzą?

4,4/5 – tak 197 429 klientów oceniło nasz wniosek.

 

A co, jeśli zmienisz zdanie?

Bez obaw, możesz odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od jej podpisania.

 

Skorzystaj z kalkulatora i sam oblicz ratę swojego kredytu

Potrzebujesz kredytu na wysoką kwotę? Skorzystaj z kalkulatora zdolności i sprawdź, ile gotówki możesz otrzymać.


Jesteś naszym klientem i aktywnie korzystasz ze swojego konta?

 
Sprawdź, czy przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę kredytu gotówkowego, dzięki której możesz otrzymać kredyt gotówkowy online szybko i wygodnie – nawet w 15 minut
 

 

Propozycje szybkiego kredytu możesz znaleźć po zalogowaniu na żółtym polu na pasku finansów

 

 

Kliknij po kredyt w aplikacji mobilnej. Po zalogowaniu przejdź do zakładki Finanse, a następnie kliknij w kartę Kredyty


Jak otrzymać kredyt w kilku prostych krokach?

 


Wniosek możesz złożyć tak, jak Ci wygodnie

 

 

 

Znajdź najbliższą placówkę

 

 

lub zostaw kontakt, a my oddzwonimy

Więcej o kredytach przeczytasz w przewodniku ABC kredytu.Oprocentowanie i wybrane opłaty

 

Za co zapłacę

Opłata

Promocyjna prowizja za udzielenie kredytu

-50% od prowizji standardowej

Promocyjne oprocentowanie (nominalne w skali roku)

8,99% - 9,99%

Prowizja za udzielenie kredytu poza promocją

5,99% - 19,99% 

Opłata za udzielenie karencji

0 zł

Opłata za sporządzenie aneksu do umowy o kredyt

0 zł

Koszty restrukturyzacji umowy

0 zł

Opłata za zmianę parametrów kredytu

0 zł

Opłata za zmianę warunków umowy niewymagającej sporządzenia aneksu

0 zł

Przejdź do pełnej Tabeli prowizji i opłat

 


Ubezpieczenie na życie i od innych zdarzeń do kredytu gotówkowego

 

 

  • pomoc finansowa dla Ciebie i Twojej rodziny w trudnych sytuacjach losowych
  • wygoda i oszczędność czasu – minimum formalności; nie musisz wypełniać oświadczenia o stanie zdrowia i ankiety medycznej

Reprezentatywny przykład dla kredytu gotówkowego udzielonego w ramach Promocji „Niższa prowizja”: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 14,50%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów)
12 731,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 16 578,89 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 9,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 3 847,89 zł(w tym: prowizja  6,99% - 889,90 zł, oprocentowanie – 9,99% - odsetki   2 957,99 zł ), 48 miesięcznych rat, w tym 47 rat równych w wysokości po 345,40 zł, ostatnia rata: 345,09 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 27.05.2019r.
Promocja kredytu gotówkowego „Niższa prowizja” obowiązuje od 12.06.2019 r. do 20.08.2019 r. włącznie. Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, zwanych dalej Uczestnikami Promocji, którzy złożą w okresie trwania Promocji, wniosek o kredyt gotówkowy na dowolny cel konsumpcyjny niezwiązany z działalnością gospodarczą zgodnie z „Warunkami udzielania kredytu gotówkowego w ramach bankowości detalicznej w mBanku S.A.” oraz zawrą umowę o kredyt gotówkowy w terminie 30 dni od dnia wydania decyzji kredytowej przez Bank. Uczestnikiem Promocji nie może być Klient, który w dniu składania wniosku o kredyt gotówkowy posiada lub posiadał już kredyt gotówkowy dla osób fizycznych w mBanku S.A.
Uczestnicy Promocji, którzy spełnią łączne warunki wskazane w Regulaminie Promocji oraz warunki przyznawania kredytów gotówkowych, zyskają prawo do otrzymania kredytu gotówkowego w mBanku S.A. ze zmiennym oprocentowaniem nominalnym w skali roku i prowizją uzależnioną od wysokości udzielonego kredytu, wskazaną w Tabeli w Regulaminie Promocji.
To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt.
Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek
Szczegóły znajdziesz w : Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kredytu gotówkowego w ramach bankowości detalicznej mBanku SA oraz w Regulaminie Promocji „Niższa prowizja” dostępnych na: https://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyty-gotowkowe/kredyt-gotowkowy-promocja

Ocena 4,4 na 5 to średnia z ocen dokonana przez klientów banku w okresie czerwiec 2018 - maj 2019. Dane uzyskaliśmy na podstawie 197 429 ocen, które klienci mBanku pozostawili po wysłaniu wniosku o kredyt gotówkowy. Średni czas, co jaki udzielany jest kredyt gotówkowy w mBanku S.A., został obliczony na podstawie wewnętrznych danych mBanku S.A., za okres 01.06.2019-17.07.2019r.

 

 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat