Zawsze na mBank.pl i w aplikacji!

Dlaczego warto wziąć kredyt w mBanku?

Świat nie stoi w miejscu. Każdego dnia pokazuje Ci nowe możliwości. To, czy z nich skorzystasz zależy tylko od Ciebie. A jeśli do zrobienia kolejnego kroku potrzebujesz dodatkowych pieniędzy - to masz nas.  Zamiast odkładać plany na później, możesz wziąć kredyt i spełniać marzenia już dziś.

 

Wystarczy tylko jeden krok. Usiądź wygodnie w fotelu, weź komputer albo smartfon i otwórz prosty wniosek.  Poprosimy Cię w nim, żebyś opowiedział trochę o sobie: jaka kwota Ci się przyda i w jakim czasie chcesz ją spłacić, jakie masz dochody i wydatki. Dzięki temu dowiesz się ile możemy Ci pożyczyć,  pokażemy Ci koszty i wysokość miesięcznej raty. Wszystko po to, abyś odpowiedzialnie i bezpiecznie podjął decyzję.

 

A co jeśli weźmiesz kredyt i  się rozmyślisz? Bez obaw – masz 14 dni żeby odstąpić od umowy.

 

Skorzystaj z kalkulatora i sam oblicz ratę swojego kredytu

Potrzebujesz kredytu na wysoką kwotę? Skorzystaj z kalkulatora zdolności i sprawdź, ile gotówki możesz otrzymać.


Jesteś naszym klientem i aktywnie korzystasz ze swojego konta?

 
Sprawdź, czy przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę kredytu gotówkowego, dzięki której możesz otrzymać kredyt gotówkowy online szybko i wygodnie – nawet w 15 minut
 

 

Propozycje szybkiego kredytu możesz znaleźć po zalogowaniu na żółtym polu na pasku finansów

 

 

Kliknij po kredyt w aplikacji mobilnej. Po zalogowaniu przejdź do zakładki Finanse, a następnie kliknij w kartę Kredyty


Jak otrzymać kredyt w kilku prostych krokach?

 

i.. już! Pieniądze są na Twoim koncie.

 

Wniosek możesz złożyć tak, jak Ci wygodnie

 

 

 

Znajdź najbliższą placówkę

 

 

lub zostaw kontakt, a my oddzwonimy

Więcej o kredytach przeczytasz w przewodniku ABC kredytu.Oprocentowanie i wybrane opłaty

 

Za co zapłacę

Opłata

Promocyjna prowizja za udzielenie kredytu

-50% od prowizji standardowej

Promocyjne oprocentowanie (nominalne w skali roku)

8,99% - 9,99%

Prowizja za udzielenie kredytu poza promocją

5,99% - 19,99% 

Opłata za udzielenie karencji

0 zł

Opłata za sporządzenie aneksu do umowy o kredyt

0 zł

Koszty restrukturyzacji umowy

0 zł

Opłata za zmianę parametrów kredytu

0 zł

Opłata za zmianę warunków umowy niewymagającej sporządzenia aneksu

0 zł

Przejdź do pełnej Tabeli prowizji i opłat

 

 

Ubezpieczenie na życie i od innych zdarzeń do kredytu gotówkowego

 

 

  • pomoc finansowa dla Ciebie i Twojej rodziny w trudnych sytuacjach losowych
  • wygoda i oszczędność czasu – minimum formalności; nie musisz wypełniać oświadczenia o stanie zdrowia i ankiety medycznej

Reprezentatywny przykład dla kredytu gotówkowego udzielonego w ramach Promocji „Niższa prowizja”: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 14,50%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów)
12 731,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 16 578,89 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 9,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 3 847,89 zł(w tym: prowizja  6,99% - 889,90 zł, oprocentowanie – 9,99% - odsetki   2 957,99 zł ), 48 miesięcznych rat, w tym 47 rat równych w wysokości po 345,40 zł, ostatnia rata: 345,09 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 27.05.2019r.
Promocja kredytu gotówkowego „Niższa prowizja” obowiązuje od 12.06.2019 r. do 20.08.2019 r. włącznie. Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, zwanych dalej Uczestnikami Promocji, którzy złożą w okresie trwania Promocji, wniosek o kredyt gotówkowy na dowolny cel konsumpcyjny niezwiązany z działalnością gospodarczą zgodnie z „Warunkami udzielania kredytu gotówkowego w ramach bankowości detalicznej w mBanku S.A.” oraz zawrą umowę o kredyt gotówkowy w terminie 30 dni od dnia wydania decyzji kredytowej przez Bank. Uczestnikiem Promocji nie może być Klient, który w dniu składania wniosku o kredyt gotówkowy posiada lub posiadał już kredyt gotówkowy dla osób fizycznych w mBanku S.A.
Uczestnicy Promocji, którzy spełnią łączne warunki wskazane w Regulaminie Promocji oraz warunki przyznawania kredytów gotówkowych, zyskają prawo do otrzymania kredytu gotówkowego w mBanku S.A. ze zmiennym oprocentowaniem nominalnym w skali roku i prowizją uzależnioną od wysokości udzielonego kredytu, wskazaną w Tabeli w Regulaminie Promocji.
To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt.
Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek
Szczegóły znajdziesz w : Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kredytu gotówkowego w ramach bankowości detalicznej mBanku SA oraz w Regulaminie Promocji „Niższa prowizja” dostępnych na: https://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyty-gotowkowe/kredyt-gotowkowy-promocja

 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat