Zawsze na mBank.pl i w aplikacji!

Kredyt w mBanku - jak to właściwie działa?

Czego szukasz?

Załóżmy, że potrzebujesz 10 tys. zł na wymianę starego sprzętu domowego. Możesz odkładać co miesiąc 104 zł do skarbonki i kupić sprzęt dopiero za 8 lat. Możesz też wziąć kredyt i już dziś cieszyć się sprzętem za 152 zł miesięcznie.

 

Co wpływa na cenę?

Pieniądze pożyczamy Ci na określony czas i procent. Pobieramy od tego jednorazową prowizję. Jeśli to Twój pierwszy kredyt gotówkowy, to w promocji nie zapłacisz żadnej prowizji od pożyczonej kwoty powyżej 5 tys. zł.

 

Jak najprościej weźmiesz kredyt?

Złóż wniosek przez internet. Skorzystaj ze strony, na której jesteś albo zaloguj się na swoje konto w serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej.

 

Co nasi klienci o tym sądzą?

4,4/5 – tak 197 429 klientów oceniło nasz wniosek.

 

A co, jeśli zmienisz zdanie?

Bez obaw, możesz odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od jej podpisania.

 

Skorzystaj z kalkulatora i sam oblicz ratę swojego kredytu


Jesteś naszym klientem i aktywnie korzystasz ze swojego konta?

 
Sprawdź, czy przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę kredytu gotówkowego, dzięki której możesz otrzymać kredyt gotówkowy online szybko i wygodnie – nawet w 15 minut
 

 

Propozycje szybkiego kredytu możesz znaleźć po zalogowaniu na żółtym polu na pasku finansów

 

 

Kliknij po kredyt w aplikacji mobilnej. Po zalogowaniu przejdź do zakładki Finanse, a następnie kliknij w kartę Kredyty


Jak otrzymać kredyt w kilku prostych krokach?

 


Wniosek możesz złożyć tak, jak Ci wygodnie

 

 

Znajdź najbliższą placówkę

 

lub zostaw kontakt, a my oddzwonimy

Więcej o kredytach przeczytasz w przewodniku ABC kredytu.Oprocentowanie i wybrane opłaty

 

Za co zapłacę

Opłata

Promocyjna prowizja za udzielenie kredytu

14,90% do kwoty 5 000 zł

0% powyżej 5 001 zł

Promocyjne oprocentowanie (nominalne w skali roku)

9,99%

Prowizja za udzielenie kredytu poza promocją

5,99% - 19,99% 

Opłata za udzielenie karencji

0 zł

Opłata za sporządzenie aneksu do umowy o kredyt

0 zł

Koszty restrukturyzacji umowy

0 zł

Opłata za zmianę parametrów kredytu

0 zł

Opłata za zmianę warunków umowy niewymagającej sporządzenia aneksu

0 zł

Przejdź do pełnej Tabeli prowizji i opłat

 

 

Wybraliśmy dla Ciebie

 

Ubezpieczenie na życie i od innych zdarzeń do kredytu gotówkowego

Pomoc finansowa dla Ciebie i Twojej rodziny w trudnych sytuacjach losowych

więcej na temat Ubezpieczenie na życie i od innych zdarzeń do kredytu gotówkowego
 

Pytania i odpowiedzi

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

więcej na temat Pytania i odpowiedzi

Reprezentatywny przykład dla kredytu gotówkowego udzielonego w ramach Promocji „0% prowizji”: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 10,46%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 12 850,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 15 640,67 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 9,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 2 790,67 zł (w tym: prowizja 0% - 0 zł, oprocentowanie – 9,99% - odsetki 2 790,67zł), 48 miesięcznych rat, w tym 47 rat równych w wysokości po 325,85 zł, ostatnia rata: 325,72 zł. Kalkulacja na dzień 05.09.2019r.
Promocja kredytu gotówkowego „0% prowizji” obowiązuje od 23.09.2019 r. do 04.11.2019 r. włącznie. Prowizja w promocji powyżej 5000 zł wynosi 0%, poniżej 14,90%. Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, zwanych dalej Uczestnikami Promocji, którzy złożą w okresie trwania Promocji, wniosek o kredyt gotówkowy na dowolny cel konsumpcyjny niezwiązany z działalnością gospodarczą zgodnie z „Warunkami udzielania kredytu gotówkowego w ramach bankowości detalicznej w mBanku S.A.” oraz zawrą umowę o kredyt gotówkowy w terminie 30 dni od dnia wydania decyzji kredytowej przez Bank. Uczestnikiem Promocji nie może być Klient, który w dniu składania wniosku o kredyt gotówkowy posiada lub posiadał już kredyt gotówkowy dla osób fizycznych w mBanku S.A. Uczestnicy Promocji, którzy spełnią łączne warunki wskazane w Regulaminie Promocji oraz warunki przyznawania kredytów gotówkowych, zyskają prawo do otrzymania kredytu gotówkowego w mBanku S.A. ze zmiennym oprocentowaniem nominalnym w skali roku i prowizją uzależnioną od wysokości udzielonego kredytu, wskazaną w Tabeli w Regulaminie Promocji.
Oferta specjalna to indywidualna propozycja kredytowa przygotowana na podstawie dotychczasowej współpracy klienta z mBankiem – skierowana do klientów, których zdolność kredytowa zbadana przez bank umożliwia przyznanie wnioskowanego limitu kredytowego. Limit ten może ulec zmianie, ponieważ jego wysokość jest aktualizowana na bieżąco. Jeśli klient pozostaje w związku małżeńskim bez rozdzielności majątkowej, kredyt powyżej 70 000 zł brutto (wraz z kredytowanymi kosztami) wymaga zgody współmałżonka, którą podpisze w placówce.
To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt.
Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek
Szczegóły znajdziesz w : Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kredytu gotówkowego w ramach bankowości detalicznej mBanku SA oraz w Regulaminie Promocji „0% prowizji” dostępnych na: https://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyty-gotowkowe/kredyt-gotowkowy-promocja

Ocena 4,4 na 5 to średnia z ocen dokonana przez klientów banku w okresie czerwiec 2018 - maj 2019. Dane uzyskaliśmy na podstawie 197 429 ocen, które klienci mBanku pozostawili po wysłaniu wniosku o kredyt gotówkowy. Średni czas, co jaki udzielany jest kredyt gotówkowy w mBanku S.A., został obliczony na podstawie wewnętrznych danych mBanku S.A., za okres od 01.06.2019 r. do 17.07.2019 r.

 

Średni czas, co jaki udzielany jest kredyt gotówkowy w mBanku S.A., został obliczony na podstawie wewnętrznych danych mBanku S.A., za okres od 01.06.2019 r. do 17.07.2019 r.

 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat