Zawsze na mBank.pl i w aplikacji!

Kredyt w mBanku - jak to właściwie działa?

Załóżmy, że potrzebujesz 10 tys. zł na wymianę starego sprzętu domowego. Możesz odkładać co miesiąc 104 zł do skarbonki i kupić sprzęt dopiero za 8 lat. Możesz też wziąć kredyt i już dziś cieszyć się sprzętem za 162 zł miesięcznie.

 

Co wpływa na cenę?

Pieniądze pożyczamy Ci na określony czas i procent. Pobieramy od tego jednorazową prowizję. Jeśli to Twój pierwszy kredyt gotówkowy, to w promocji ,,Więcej za mniej” obniżymy prowizję za udzielenie kredytu do 30 tys. zł aż o połowę.
Potrzebujesz więcej? Powyżej 30 tys. zł nie zapłacisz prowizji za udzielenie kredytu. 

 

 

Jak najprościej weźmiesz kredyt?

Złóż wniosek przez internet. Skorzystaj ze strony, na której jesteś albo zaloguj się na swoje konto w serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej.

 

Co nasi klienci o tym sądzą?

4,4/5 – tak 197 429 klientów oceniło nasz wniosek.

 

A co, jeśli zmienisz zdanie?

Bez obaw, możesz odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od jej podpisania.

 
Skorzystaj z kalkulatora i sam oblicz ratę swojego kredytu


Jesteś naszym klientem i aktywnie korzystasz ze swojego konta?

 
Sprawdź, czy przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę kredytu gotówkowego, dzięki której możesz otrzymać kredyt gotówkowy online szybko i wygodnie – nawet w 15 minut
 

 

Propozycje szybkiego kredytu możesz znaleźć po zalogowaniu na żółtym polu na pasku finansów

 

 

Kliknij po kredyt w aplikacji mobilnej. Po zalogowaniu przejdź do zakładki Finanse, a następnie kliknij w kartę Kredyty


Jak otrzymać kredyt w kilku prostych krokach?
 


Wniosek możesz złożyć tak, jak Ci wygodnie
 

 

Znajdź najbliższą placówkę

 

lub zostaw kontakt, a my oddzwonimy

Więcej o kredytach przeczytasz w przewodniku ABC kredytu.Oprocentowanie i wybrane opłaty
 

Za co zapłacę

Opłata

Promocyjna prowizja za udzielenie kredytu

6,49% - 7,49% do 30 tys zł

0% powyżej 30 tys zł

Promocyjne oprocentowanie (nominalne w skali roku)

9,99% do 30 tys zł

8,99% powyżej 30 tys zł

Prowizja za udzielenie kredytu poza promocją

7,99% - 14,99% 

Opłata za udzielenie karencji

0 zł

Opłata za sporządzenie aneksu do umowy o kredyt

0 zł

Koszty restrukturyzacji umowy

0 zł

Opłata za zmianę parametrów kredytu

0 zł

Opłata za zmianę warunków umowy niewymagającej sporządzenia aneksu

0 zł

Przejdź do pełnej Tabeli prowizji i opłat

 

 
Wybraliśmy dla Ciebie

 

Ubezpieczenie na życie i od innych zdarzeń do kredytu gotówkowego

Pomoc finansowa dla Ciebie i Twojej rodziny w trudnych sytuacjach losowych

więcej na temat Ubezpieczenie na życie i od innych zdarzeń do kredytu gotówkowego
 

Pytania i odpowiedzi

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

więcej na temat Pytania i odpowiedzi

Reprezentatywny przykład dla kredytu gotówkowego udzielonego w ramach Promocji "Więcej za mniej”:
Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 14,49%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11 534,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 15 020,20 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 9,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 3 486,20 zł (w tym: prowizja 6,99% - 806,23 zł, oprocentowanie – 9,99% - odsetki 2 679,97 zł ), 48 miesięcznych rat, w tym 47 rat równych w wysokości po 312,92 zł, ostatnia rata: 312,96 zł. Kalkulacja na dzień: 28.10.2019r. Promocja kredytu gotówkowego „Więcej za mniej” obowiązuje od 05.11.2019 r. do 14.01.2020 r. włącznie. Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, zwanych dalej Uczestnikami Promocji, którzy złożą w okresie trwania Promocji, wniosek o kredyt gotówkowy na dowolny cel konsumpcyjny niezwiązany z działalnością gospodarczą zgodnie z „Warunkami udzielania kredytu gotówkowego w ramach bankowości detalicznej w mBanku S.A.” oraz zawrą umowę o kredyt gotówkowy w terminie 30 dni od dnia wydania decyzji kredytowej przez Bank.

Uczestnikiem Promocji nie może być Klient, który w dniu składania wniosku o kredyt gotówkowy posiada lub posiadał już kredyt gotówkowy dla osób fizycznych w mBanku S.A. Uczestnicy Promocji, którzy spełnią łączne warunki wskazane w Regulaminie Promocji oraz warunki przyznawania kredytów gotówkowych, zyskają prawo do otrzymania kredytu gotówkowego w mBanku S.A. ze zmiennym oprocentowaniem nominalnym w skali roku i prowizją uzależnioną od wysokości udzielonego kredytu, wskazaną w Tabeli w Regulaminie Promocji.

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt.Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.

Szczegóły znajdziesz w: Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kredytu gotówkowego w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz w Regulaminie Promocji „Więcej za mniej” dostępnych na https://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyty-gotowkowe/kredyt-gotowkowy-promocja

 

Ocena 4,4 na 5 to średnia z ocen dokonana przez klientów banku w okresie czerwiec 2018 - maj 2019. Dane uzyskaliśmy na podstawie 197 429 ocen, które klienci mBanku pozostawili po wysłaniu wniosku o kredyt gotówkowy. Średni czas, co jaki udzielany jest kredyt gotówkowy w mBanku S.A., został obliczony na podstawie wewnętrznych danych mBanku S.A., za okres od 01.06.2019 r. do 17.07.2019 r.

 

Średni czas, co jaki udzielany jest kredyt gotówkowy w mBanku S.A., został obliczony na podstawie wewnętrznych danych mBanku S.A., za okres od 01.06.2019 r. do 17.07.2019 r.

 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat