Kredyt ma się rozumieć ™

Kredyt gotówkowy na zasadach prostych jak szyja żyrafy:

 •  

  skorzystaj z promocji: im wyższa kwota kredytu tym niższe oprocentowanie

 •  

  pieniądze na dowolny cel

 •  

  umowa napisana zrozumiałym językiem

 •  

  0 zł za wydłużenie okresu kredytowania

 •  

  0 zł za zmianę dnia płatności raty kredytu

 •  

  szybko i wygodnie – kredyt możesz uzyskać 100% online

Wniosek składasz tam, gdzie Ci wygodnie: przez internet, mLinię lub w placówce

Oprocentowanie i wybrane opłaty

Kredyt gotówkowy - sprawdź oprocentowanie i opłaty

 •   
  Oprocentowanie (nominalne w skali roku)  od 5,99% do  8,99%
  Prowizja za udzielenie kredytu od 7,99% do 13,99% całkowitej kwoty kredytu
  Opłata za udzielenie karencji 0 zł
  Opłata za sporządzenie aneksu do umowy o kredyt 0 zł
  Koszty restrukturyzacji umowy 0 zł

  Opłata za zmianę parametrów kredytu

  0 zł

  Opłata za zmianę warunków umowy niewymagającej sporządzenia aneksu

  0 zł

   

Najczęściej zadawane pytania

Nie mam jeszcze konta w mBanku? Czy mogę ubiegać się o kredyt gotówkowy przez internet?

Aby ubiegać się o kredyt nie musisz mieć wcześniej konta w mBanku, kredyt online dostępny jest zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów.

zobacz więcej pytań i odpowiedzi na temat "Nie mam jeszcze konta w mBanku? Czy mogę ubiegać się o kredyt gotówkowy przez internet?"

Czy muszę mieć stałą umowę o pracę, żeby dostać kredyt online w mBanku?

Kredyt gotówkowy online w mBanku możesz otrzymać również wtedy, gdy uzyskujesz dochód z tytułu umowy o dzieło, umowy zlecenia, kontraktu zawodowego, emerytury.

zobacz więcej pytań i odpowiedzi na temat "Czy muszę mieć stałą umowę o pracę, żeby dostać kredyt online w mBanku?"

Czy mogę zawiesić spłatę rat kredytu w mBanku?

Tak, możesz zawnioskować o odroczenie spłaty rat kapitałowych na okres od 1 do 3 miesięcy dla kredytu gotówkowego. W okresie karencji spłacasz jedynie odsetkową część raty.

Sprawdź jak to zrobić

zobacz więcej pytań i odpowiedzi na temat "Czy mogę zawiesić spłatę rat kredytu w mBanku?"

Reprezentatywny przykład dla kredytu gotówkowego udzielonego w ramach Promocji „Większy plan – niższe oprocentowanie”:
Oprocentowanie nominalne - zmienne - 8,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu – 2 778,80 zł (w tym prowizja za udzielenie kredytu – 11,99% od całkowitej kwoty kredytu), całkowita kwota kredytu – 9400 zł, Rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu wynosi - 17,63%, czas obowiązywania umowy – 39 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty – 12 178,80 zł, 39 równych rat miesięcznych w wysokości 312,28 zł – Sporządzono w oparciu o informacje własne z dnia 06.05.2016 r.

Promocja kredytu gotówkowego „Większy plan – niższe oprocentowanie” obowiązuje od 12.05.2016 r. do 28.06.2016 r. Uczestnikiem może być osoba, która w trakcie trwania Promocji złoży wniosek o kredyt gotówkowy na dowolny cel konsumpcyjny niezwiązany z działalnością gospodarczą. Jeżeli Uczestnikowi Promocji na skutek wniosku spełniającego wszystkie warunki określone Regulaminem został przyznany kredyt gotówkowy, skorzysta on z obniżonego oprocentowania nominalnego zgodnie z tabelą zamieszczoną w Regulaminie Promocji.

Maksymalna kwota kredytu gotówkowego udzielona na podstawie umowy zawartej w formie elektronicznej przez dotychczasowych klientów mBanku bez możliwości skorzystania z Oferty specjalnej lub nowych klientów wynosi maksymalnie 50 000 zł brutto. Udzielenie kredytu gotówkowego przez internet osobie nie będącej klientem mBanku S.A. lub będącej klientem mBanku, do którego nie została skierowana informacja o wstępnie wyliczonej zdolności kredytowej w ramach Oferty specjalnej uzależnione jest od udokumentowania uzyskiwanego wynagrodzenia zaświadczeniem o zarobkach (z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło/ zlecenia, kontraktu zawodowego) lub pełną historią operacji pobraną z rachunku klienta za okres ostatnich pełnych 6 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku, potwierdzającą wpływ wynagrodzenia na dany rachunek. Może ona zostać wygenerowana bezpośrednio z serwisu internetowego banku prowadzącego rachunek wnioskodawcy i przesłana w formie skanu (plik typu PDF) załączonego do odpowiedzi na maila ze wstępną decyzją kredytową. Oferta specjalna to indywidualna propozycja kredytowa przygotowana na podstawie dotychczasowej współpracy klienta z mBankiem – skierowana do klientów, których zdolność kredytowa zbadana przez bank umożliwia przyznanie wnioskowanego limitu kredytowego.

Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt w mBanku lub zmienić warunki jego spłaty. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z kredytem gotówkowym znajdziesz w: Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie udzielania kredytów konsumpcyjnych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., w Warunkach udzielania kredytu gotówkowego w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz w Regulaminie Promocji „Większy plan – niższe oprocentowanie” dostępnych na: www.mbank.pl/kg

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat