Oblicz ratę kredytu gotówkowego i zrealizuj swoje potrzeby

Wyliczenia w kalkulatorze mają charakter wstępny i szacunkowy.

Postaw na swoim z kredytem gotówkowym i zrealizuj swoje potrzeby. Ratę dopasujesz do własnych możliwości

Kredyt w mBanku to:
 •  

  gotówka na dowolny cel

 •  

  okres spłaty nawet do 84 miesięcy

 •  

  pieniądze szybko i wygodnie na Twoim koncie

 •  

  wygodna rata i elastyczna spłata:

 •  

  0 zł wcześniejsza spłata

 •  

  0 zł odroczenie spłaty kredytu

Oprocentowanie i wybrane opłaty

Kredyt gotówkowy - sprawdź oprocentowanie i opłaty

 • Kredyt gotówkowy Opłaty i prowizje

  Oprocentowanie nominalne w skali roku

  od  7,99% do 9,99%

  Prowizja za udzielenie kredytu

  od 9,99% do 11,99% całkowitej kwoty kredytu z ubezpieczeniem spłaty kredytu1

  Opłata za udzielenie karencji

  0 zł

  Opłata za sporządzenie Aneksu o Umowy o kredyt

  0 zł

  Koszty restrukturyzacji umowy

  0 zł

  Opłata za realizację dyspozycji kredytobiorcy zmieniającej parametry kredytu lub warunki umowy nie wymagającej sporządzenia aneksu

  0 zł

  Ubezpieczenie Spłaty Kredytu - dotyczy przystąpienia do ubezpieczenia w chwili składania wniosku kredytowego

  a) Pakiet Standard

  0,096% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu2

  b) Pakiet Komfort

  0,144% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu2

  c) Pakiet Prestiż

  0,202% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu2

  d) Pakiet Premium

  0,2716% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu2 

  1  Prowizja za udzielenie kredytu liczona jest jako procent całkowitej kwoty kredytu powiększonej o opłatę z tytułu Ubezpieczenia Spłaty Kredytu, Ubezpieczenie Spłaty Kredytu jest usługą dobrowolną lecz płatną.
  2 Łączna kwota kredytu to przyznana kwota kredytu uwzględniająca kredytowaną opłatę z tytułu ubezpieczenia

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy?

Online

Złóż wniosek

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy? -

Złóż wniosek

W oddziale lub placówce

Znajdź na mapie

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy? -

Znajdź na mapie

Zadzwoń na mLinię

Najczęściej zadawane pytania

Nie mam jeszcze konta w mBanku? Czy mogę ubiegać się o kredyt gotówkowy przez internet?

Aby ubiegać się o kredyt nie musisz mieć wcześniej konta w mBanku, kredyt online dostępny jest zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów.

zobacz więcej pytań i odpowiedzina temat: Nie mam jeszcze konta w mBanku? Czy mogę ubiegać się o kredyt gotówkowy przez internet?

Czy muszę mieć stałą umowę o pracę, żeby dostać kredyt online w mBanku?

Kredyt gotówkowy online w mBanku możesz otrzymać również wtedy, gdy uzyskujesz dochód z tytułu umowy o dzieło, umowy zlecenia, kontraktu zawodowego, emerytury.

zobacz więcej pytań i odpowiedzina temat: Czy muszę mieć stałą umowę o pracę, żeby dostać kredyt online w mBanku?

Czy mogę zawiesić spłatę rat kredytu w mBanku?

Tak, możesz zawnioskować o odroczenie spłaty rat kapitałowych na okres od 1 do 3 miesięcy dla kredytu gotówkowego. W okresie karencji spłacasz jedynie odsetkową część raty.

Sprawdź jak to zrobić

zobacz więcej pytań i odpowiedzina temat: Czy mogę zawiesić spłatę rat kredytu w mBanku?

Reprezentatywny przykład dla kredytu gotówkowego: oprocentowanie nominalne zmienne 9,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 2581,09 zł (w tym prowizja za udzielenie kredytu 11,99% od całkowitej kwoty kredytu), całkowita kwota kredytu 8300 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu wynosi 19,07%, czas obowiązywania umowy 38 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty 10881,09 zł, 38 równych rat miesięcznych w wysokości 286,35 zł– sporządzono w oparciu o informacje własne z dnia 31.12.2015 r. Odroczenie spłaty dotyczy części kapitałowej raty kredytu. Przyznanie kredytu gotówkowego i ostateczna decyzja o zmianie warunków spłaty kredytu zależy od pozytywnej oceny zdolności kredytowej kredytobiorcy przez mBank S.A.

Zawarcie umowy o kredyt gotówkowy i jego udzielenie osobie nie będącej klientem mBanku S.A. lub będącej klientem mBanku do którego nie została skierowana informacja o wstępnie wyliczonej zdolności kredytowej w ramach Oferty specjalnej uzależnione jest od udokumentowania przez wnioskodawcę uzyskiwanego wynagrodzenia zaświadczeniem o zarobkach (z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło/ zlecenia, kontraktu zawodowego) lub pełną historią operacji pobraną z rachunku klienta za okres ostatnich pełnych 6 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku, potwierdzającą wpływ wynagrodzenia na dany rachunek. Może ona zostać wygenerowana bezpośrednio z serwisu internetowego banku prowadzącego rachunek wnioskodawcy i przesłana w formie skanu (plik typu PDF) załączonego do odpowiedzi na maila ze wstępną decyzją kredytową. Maksymalna kwota kredytu gotówkowego udzielona na podstawie umowy zawartej w formie elektronicznej przez dotychczasowych klientów mBanku bez możliwości skorzystania z Oferty specjalnej lub nowych klientów wynosi maksymalnie 50 000 zł brutto.

Oferta specjalna to indywidualna propozycja kredytowa przygotowana na podstawie dotychczasowej współpracy klienta z mBankiem – skierowana do klientów, których zdolność kredytowa zbadana przez bank umożliwia przyznanie wnioskowanego limitu kredytowego.

Środki mogą zostać przekazane na konto klienta wewnętrznego: w mBanku nawet w 15 minut od elektronicznego podpisana umowy oraz w innym banku zgodnie z zasadami sesji przelewów dla klientów detalicznych dostępnych na: http://www.mbank.pl/sesje-przelewow. W przypadku, kiedy środki z kredytu mają zostać przekazane na rachunek klienta zewnętrznego w innym banku przelew może zostać zrealizowany nawet w 15 minut od momentu elektronicznego podpisania umowy kredytowej zgodnie z zasadami realizacji przelewu ekspresowego zamieszczonymi na stronie www.mbank.pl/zasady.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z kredytem gotówkowym są określone w: Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A, Regulaminie udzielania kredytów konsumpcyjnych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., w Warunkach udzielania kredytu gotówkowego w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.,dostępnych na: www.mbank.pl/gotowka

 Ubezpieczycielem jest AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu spłaty kredytu gotówkowego dostępne są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia na stronie: https://www.mbank.pl/indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-kredytow/ubezpieczenie-splaty-kredytu-gotowkowego/index.html

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat