Nie korzystałeś jeszcze z kredytu gotówkowego w mBanku?

Teraz jest na to najlepszy czas, bo w promocji my wykreślamy prowizję z kredytu gotówkowego, a Ty płacisz niższą ratę.

 

Skorzystaj z kalkulatora i sam oblicz ratę swojego kredytu.

Wyliczenia kalkulatora kredytowego mają charakter wstępny i orientacyjny.

Dlaczego warto wziąć kredyt w mBanku ?

  • 0% prowizji za udzielenie kredytu (RRSO 10,48%)

  • Kwota kredytu do 180 000 zł brutto
  • Dogodny okres spłaty nawet do 120 miesięcy
  • Niższe oprocentowanie przy skorzystaniu z ubezpieczenia

  • Umowa napisana zrozumiałym językiem
  •  Za 0 zł możesz wydłużyć okres kredytowania lub spłacić kredyt wcześniej
  • Sam wybierasz dzień spłaty raty i zmieniasz go, jak masz taką potrzebę- bez dodatkowych opłat
  • Jesteś naszym klientem? Kredyt otrzymasz 100% przez internet

 

Jeszcze niższe oprocentowanie przy skorzystaniu z ubezpieczenia

 

Ubezpieczenie kredytu

Nie Tak

Prowizja za udzielenie

0 zł 0 zł

Oprocentowanie

10% 9,5%

 

Jak otrzymać kredyt w kilku prostych krokach?

i.. już! Pieniądze są na Twoim koncie.

Wniosek możesz złożyć tak, jak Ci wygodnie

o W placówce

Znajdź najbliższą placówkę

o W placówce
o na mLinii 800 300 800

lub zostaw kontakt, a my oddzwonimy

o na mLinii 800 300 800

Jesteś naszym stałym klientem?

Sprawdź, czy przygotowaliśmy dla ciebie ofertę specjalną kredytu gotówkowego. Dodatkową gotówkę otrzymasz nawet w 15 minut.

o W serwisie transakcyjnym

Propozycje szybkiego kredytu możesz znaleźć po zalogowaniu na żółtym polu na pasku finansów

o W serwisie transakcyjnym
o W aplikacji mobilnej

Po zalogowaniu do aplikacji przesuń główny ekran w prawo

o W aplikacji mobilnej

Oprocentowanie i wybrane opłaty

  

Promocyjna prowizja za udzielenie

0%

Oprocentowanie (nominalne w skali roku)

5,99% - 10%

Prowizja za udzielenie kredytu

5,99% - 19,99%

Opłata za udzielenie karencji

0 zł

Opłata za sporządzenie aneksu do umowy o kredyt

0 zł

Koszty restrukturyzacji umowy

0 zł

Opłata za zmianę parametrów kredytu

0 zł

Opłata za zmianę warunków umowy niewymagającej sporządzenia aneksu

0 zł


 Przejdź do pełnej Tabeli prowizji i opłat

Promocja nawet do 70 zł zwrotu za zakupu ubezpieczenia na Życie

i od innych zdarzeń do kredytu gotówkowego.

 

  • pomoc finansowa dla Ciebie i Twojej rodziny w trudnych sytuacjach losowych
  • wygoda i oszczędność czasu – minimum formalności; nie musisz wypełniać oświadczenia o stanie zdrowia i ankiety medycznej

Promocja trwa od 18.06.2018 r. do 29.08.2018 r.

Więcej o kredytach przeczytasz w przewodniku ABC kredytu.

Reprezentatywny przykład dla kredytu gotówkowego, sporządzony na podstawie art. 8 ustawy o kredycie konsumenckim,   udzielonego w ramach Promocji „Kredyt bez prowizji II”: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 10,48%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów)  10 748 zł, całkowita kwota do zapłaty 13 159,96 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 10,00% w skali roku, całkowity koszt kredytu 2 411,96 zł zł (w tym: prowizja  0 % - 0 zł, oprocentowanie – 10,00% - odsetki  2 411,96 zł  ), 48 miesięcznych rat, w tym 47 rat równych w wysokości po 272,60 zł, ostatnia rata: 272,43 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 28.06.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Nota prawna:
Promocja  kredytu gotówkowego „Kredyt bez prowizji II” obowiązuje od 05.07.2018 r. do 08.08.2018 r. włącznie. Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, zwanych dalej Uczestnikami Promocji, którzy złożą w okresie trwania Promocji, wniosek o kredyt gotówkowy na dowolny cel konsumpcyjny niezwiązany z działalnością gospodarczą zgodnie z „Warunkami udzielania kredytu gotówkowego w ramach bankowości detalicznej w mBanku S.A.” oraz zawrą umowę o kredyt gotówkowy w terminie 14 dni od dnia wydania decyzji kredytowej przez Bank. Uczestnikiem Promocji nie może być Klient, który w dniu składania wniosku o kredyt gotówkowy posiadał już kredyt gotówkowy dla osób fizyczny w mBanku S.A.

Uczestnicy Promocji, którzy spełnią łączne warunki wskazane w Regulaminie Promocji oraz warunki przyznawania kredytów gotówkowych uregulowane w wymienionych regulaminach, zyskają prawo do otrzymania kredytu gotówkowego w mBanku S.A. z oprocentowaniem nominalnym w skali roku 9,5% przy skorzystaniu z oferty ubezpieczenia oraz 10% bez ubezpieczenia i  prowizją 0% za udzielenie kredytu gotówkowego.

Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z kredytem gotówkowym znajdziesz w: Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie udzielania kredytów konsumpcyjnych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., w Warunkach udzielania kredytu gotówkowego w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.” oraz w Regulaminie Promocji kredytu gotówkowego „Kredyt bez prowizji II” dostępnych na: www.mbank.pl/kg

Nota prawna – oferta specjalna kredytu gotówkowego:

Oferta specjalna to indywidualna propozycja kredytowa przygotowana na podstawie dotychczasowej współpracy klienta z mBankiem – skierowana do klientów, których zdolność kredytowa zbadana przez bank umożliwia przyznanie wnioskowanego limitu kredytowego. Limit ten może ulec zmianie, ponieważ jego wysokość jest aktualizowana na bieżąco. Jeśli klient pozostaje w związku małżeńskim bez rozdzielności majątkowej, kredyt powyżej 70 000 zł brutto (wraz z kredytowanymi kosztami) wymaga zgody współmałżonka, którą podpisze w placówce.

Ubezpieczycielem jest AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. oraz  AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem RAU 11124813/A. Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu znajdziesz tu: https://www.mbank.pl//indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-kredytow/ubezpieczenie-do-kredytu-gotowkowego/

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat