Oblicz ratę w kalkulatorze kredytowym i złóż wniosek online

Wyliczenia kalkulatora kredytowego mają charakter wstępny i orientacyjny.


Zasady kredytu gotówkowego są proste jak struna

 

Dopasowany do planów

Dogodny okres spłaty, nawet do 96 miesięcy i kwota kredytu do 180 000 zł brutto

Zrozumiały

 

Umowa jest napisana zrozumiałym językiem a podsumowane swojego kredytu otrzymasz na jednej stronie.

Dostępny tak, jak Ci wygodnie

Jesteś klientem mBanku? Jeśli cenisz szybkość i wygodę, kredyt możesz uzyskać 100% online.

Na elastycznych warunkach

Za 0 zł możesz wydłużyć okres kredytowania lub spłacić kredyt wcześniej. 

Spłacany w wygodnych ratach

Ty wybierasz dzień spłaty raty i zmieniasz go, jeśli masz taką potrzebę. Szybko i bez opłat.

 

Sprawdź jak otrzymać kredyt w kilku prostych krokach

 Chcesz złożyć wniosek o kredyt? Nic prostszego

Oprocentowanie i wybrane opłaty

  

Oprocentowanie (nominalne w skali roku)

5,99% - 8,99%

Prowizja za udzielenie kredytu

8,99% - 16,99%

Opłata za udzielenie karencji

0 zł

Opłata za sporządzenie aneksu do umowy o kredyt

0 zł

Koszty restrukturyzacji umowy

0 zł

Opłata za zmianę parametrów kredytu

0 zł

Opłata za zmianę warunków umowy niewymagającej sporządzenia aneksu

0 zł

 

Przydatne dokumenty

Nota RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania.

Koszty kredytu:

Reprezentatywny przykład dla kredytu gotówkowego wnioskowanego przez www.mbank.pl lub serwis transakcyjny: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 15,30%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 5 700 zł, całkowita kwota do zapłaty 7 278,97 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 6,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1 578,97 zł (w tym: prowizja 740,43 zł- 12,99%, odsetki 838,54  zł), 42 miesięczne raty równe w wysokości po 173,31 zł, ostatnia rata: 173,26 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.09.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Nota prawna:
Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt w mBanku lub zmienić warunki jego spłaty. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z kredytem gotówkowym znajdziesz w: Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie udzielania kredytów konsumpcyjnych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., w Warunkach udzielania kredytu gotówkowego w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.” oraz w Regulaminie kredytu gotówkowego dostępnych na dostępnych na: www.mbank.pl/kg 
Nota prawna – oferta specjalna kredytu gotówkowego:
Oferta specjalna to indywidualna propozycja kredytowa przygotowana na podstawie dotychczasowej współpracy klienta z mBankiem – skierowana do klientów, których zdolność kredytowa zbadana przez bank umożliwia przyznanie wnioskowanego limitu kredytowego. Limit ten może ulec zmianie, ponieważ jego wysokość jest aktualizowana na bieżąco. Jeśli klient pozostaje w związku małżeńskim bez rozdzielności majątkowej, kredyt powyżej 70 000 zł brutto (wraz z kredytowanymi kosztami) wymaga zgody współmałżonka, którą podpisze w placówce. 
Nota prawna – ubezpieczenie spłaty kredytu
Promocja Ubezpieczenia spłaty kredytu dla kredytobiorców mBanku „Pakiet Premium” „Rata pod ochroną- edycja jesienna” obowiązuje od 05.10.2017 r. do 15.04.2018 r. Z Promocji może skorzystać osoba, która w okresie jej trwania złoży wniosek o kredyt gotówkowy na dowolny cel konsumpcyjny niezwiązany z działalnością gospodarczą lub wniosku o kredyt na spłatę zobowiązań kredytowych zaciągniętych w innych bankach niezwiązanych z działalnością gospodarczą wraz z Ubezpieczeniem spłaty kredytu dla Kredytobiorców Banku „Pakiet Premium”.
Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest również spełnienie warunków objęcia ochroną ubezpieczeniową w zakresie Umowy ubezpieczenia na warunkach określonych w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia spłaty kredytu dla Kredytobiorców Banku „Pakiet Premium” oraz złożenie oświadczenia o przystąpieniu do Umowy ubezpieczenia w czasie trwania Promocji. Uczestnik Promocji otrzyma obniżoną opłatę z tytułu Ubezpieczenia spłaty kredytu dla kredytobiorców Banku „Pakiet Premium” w wysokości 0,082% x liczba miesięcy okresu ubezpieczenia (liczba miesięcy na jakie Ubezpieczony zostaje objęty ochroną ubezpieczeniową) kredytu gotówkowego lub kredytu konsolidacyjnego) x kwota (kredytu gotówkowego lub konsolidacyjnego) w dniu uruchomienia kredytu gotówkowego lub konsolidacyjnego. Ubezpieczycielem jest AXA Ubezpieczenie TUiR S.A. Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie Promocji „Rata pod ochroną- edycja jesienna” dostępnym na https://www.mbank.pl/indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-kredytow/ubezpieczenie-splaty-kredytu-gotowkowego/

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat