Skorzystaj z ostatnich dni promocji  i złóż wniosek

Wiesz jaka kwota kredytu jest Ci potrzeba? Oblicz ratę. Wiesz jaką ratę chcesz płacić? Oblicz kwotę kredytu.


Wyliczenia mają charakter wstępny i szacunkowy.

RRSO: 17,43%

Promocyjny kredyt na zasadach prostych jak szyja żyrafy:

Dopasowany do planów

Dogodny okres spłaty, nawet do 96 miesięcy i kwota kredytu do 180 000 zł brutto

Zrozumiały

Umowa jest napisana zrozumiałym językiem a podsumowane swojego kredytu otrzymasz na jednej stronie.

Dostępny tak, jak Ci wygodnie

Jesteś klientem mBanku? Jeśli cenisz szybkość i wygodę, kredyt możesz uzyskać 100% online.

Na elastycznych warunkach

Za 0 zł możesz wydłużyć okres kredytowania lub spłacić kredyt wcześniej. 

Spłacany w wygodnych ratach

Ty wybierasz dzień spłaty raty i zmieniasz go, jeśli masz taką potrzebę. Szybko i bez opłat.

Sprawdź jak otrzymać kredyt w kilku prostych krokach

Chcesz złożyć wniosek o kredyt? Nic prostszego

Oprocentowanie i wybrane opłaty

Teraz w promocji - oprocentowanie maleje wraz ze wzrostem kwoty kredytu. 

  
Oprocentowanie (nominalne w skali roku)  od 5,99% do  8,99%
Prowizja za udzielenie kredytu od 7,99% do 13,99% całkowitej kwoty kredytu
Opłata za udzielenie karencji 0 zł
Opłata za sporządzenie aneksu do umowy o kredyt 0 zł
Koszty restrukturyzacji umowy 0 zł

Opłata za zmianę parametrów kredytu

0 zł

Opłata za zmianę warunków umowy niewymagającej sporządzenia aneksu

0 zł

 

RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania

Koszty kredytu:

Reprezentatywny przykład dla kredytu gotówkowego udzielonego w ramach Promocji „Większy plan – niższe oprocentowanie na lato”: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 17,43 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8300 zł, całkowita kwota do zapłaty 10 791,87 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 8,99 % w skali roku, całkowity koszt kredytu 2491,87 zł (w tym: prowizja za udzielenie kredytu 995,17 zł – 11,99% , odsetki 1496,70 zł), 40 miesięcznych rat równych w wysokości po 269,80 zł, ostatnia rata: 269,67 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 20.06.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie.

 

Nota prawna:

Promocja kredytu gotówkowego „Większy plan – niższe oprocentowanie na lato” obowiązuje od 29.06.2016 r. do 27.07.2016 r. Uczestnikiem może być osoba, która w trakcie trwania Promocji złoży wniosek o kredyt gotówkowy na dowolny cel konsumpcyjny niezwiązany z działalnością gospodarczą. Jeżeli Uczestnikowi Promocji na skutek wniosku spełniającego wszystkie warunki określone Regulaminem został przyznany kredyt gotówkowy, skorzysta on z obniżonego oprocentowania nominalnego oraz prowizji za udzielenie kredytu zgodnie z tabelą zamieszczoną w Regulaminie Promocji. 

Maksymalna kwota kredytu gotówkowego udzielona na podstawie umowy zawartej w formie elektronicznej przez dotychczasowych klientów mBanku bez możliwości skorzystania z Oferty specjalnej wynosi maksymalnie 50 000 zł brutto. Udzielenie kredytu gotówkowego osobie nie będącej klientem mBanku S.A. lub będącej klientem mBanku, do którego nie została skierowana informacja o wstępnie wyliczonej zdolności kredytowej w ramach Oferty specjalnej uzależnione jest od udokumentowania uzyskiwanego wynagrodzenia zaświadczeniem o zarobkach (z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło/ zlecenia, kontraktu zawodowego) lub pełną historią operacji pobraną z rachunku klienta za okres ostatnich pełnych 6 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku, potwierdzającą wpływ wynagrodzenia na dany rachunek. Może ona zostać wygenerowana bezpośrednio z serwisu internetowego banku prowadzącego rachunek wnioskodawcy i przesłana w formie skanu (plik typu PDF) załączonego do odpowiedzi na maila ze wstępną decyzją kredytową.

Oferta specjalna to indywidualna propozycja kredytowa przygotowana na podstawie dotychczasowej współpracy klienta z mBankiem – skierowana do klientów, których zdolność kredytowa zbadana przez bank umożliwia przyznanie wnioskowanego limitu kredytowego. Limit ten może ulec zmianie, ponieważ jego wysokość jest aktualizowana na bieżąco. Jeśli  klient pozostaje w związku małżeńskim bez rozdzielności majątkowej, kredyt powyżej 50 000 zł brutto (wraz z kredytowanymi kosztami) wymaga zgody współmałżonka, którą podpisze w placówce

Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt w mBanku lub zmienić warunki jego spłaty. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z kredytem gotówkowym znajdziesz w: Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie udzielania kredytów konsumpcyjnych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., w Warunkach udzielania kredytu gotówkowego w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz w Regulaminie Promocji „Większy plan – niższe oprocentowanie na lato” dostępnych na: www.mbank.pl/kg

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat