Jesteś naszym klientem od niedawna? Zastanawiasz się nad założeniem u nas konta?

Ciesz się promocją „Jesienne połączenie” i nie płać prowizji za udzielenie kredytu konsolidacyjnego.

 

 

 • wygodnie spłacasz jedną ratę

 • spłatę rozłożysz nawet na 120 rat

 • możesz dobrać dodatkową gotówkę i przeznaczyć ją na dowolny cel

Kredyt konsolidacyjny to połączenie wszystkich Twoich zobowiązań, które masz w innych bankach w jeden kredyt w mBanku. Jedna miesięczna rata zamiast kilku, przejrzystość i lepsza kontrola domowego budżetu.

 
Możesz przenieść do mBanku

Pamiętaj, żeby na wniosku zaznaczyć chęć skorzystania z promocji „Jesienne połączenie”

(Chcę skorzystać z tańszego kredytu w promocji "Jesienne połączenie”)

 
Wniosek możesz złożyć tak, jak Ci wygodnie

 

w zakładce finanse

 
Wybrane opłaty

Konsolidacyjny kredyt gotówkowy Opłaty i prowizje

Prowizja za udzielenie kredytu konsolidacyjnego w promocji „Jesienne połączenie”

0%

Oprocentowanie nominalne w skali roku z ubezpieczeniem

12,59%

Oprocentowanie nominalne w skali roku bez ubezpieczenia

13,59%

Opłata za udzielenie karencji

0 zł

Opłata za sporządzenie Aneksu o Umowy o kredyt

0 zł

Koszty restrukturyzacji umowy

0 zł

Opłata za realizację dyspozycji kredytobiorcy zmieniającej parametry kredytu lub warunki umowy nie wymagającej sporządzenia aneksu

0 zł

 

Pytania i odpowiedzi

 •  

  Co to jest kredyt konsolidacyjny?

  • Kredyt konsolidacyjny to połączenie wszystkich Twoich zobowiązań kredytowych, które masz w innych bankach w jeden kredyt w mBanku. Jedna miesięczna rata zamiast kilku, przejrzystość i lepsza kontrola domowego budżetu.

 •  

  Czym różni się kredyt konsolidacyjny od kredytu gotówkowego?

  • Podstawową różnicą jest cel kredytowania. Kredytem konsolidacyjnym spłacasz zadłużenie w innych bankach - to połączenie kilku kredytów w jeden. Dodatkowo przy składaniu wniosku o kredyt konsolidacyjny możesz zmniejszyć miesięczną ratę w zamian za wydłużenie okresu kredytowania. Kredyt gotówkowy natomiast możesz przeznaczyć na dowolny cel – zakupy, nieprzewidziane wydatki etc.

 •  

  Czy mogę wziąć kredyt konsolidacyjny online?

  • Tak, możesz skorzystać z wygodnego wniosku online, który wypełnisz za pośrednictwem www, po zalogowaniu do serwisu transakcyjnego lub w aplikacji mobilnej po wejściu w zakładkę produkty/kredyty.

 •  

  Czy kredyt konsolidacyjny można spłacić wcześniej?

  • W dowolnym momencie możesz dokonać bezpłatnej, wcześniejszej, częściowej lub całkowitej spłaty kredytu. Wcześniejsza spłata kredytu możliwa jest przez internet - po zalogowaniu do serwisu transakcyjnego w zakładce produkty, telefonicznie - na mLinii ( +48 42 6 300 800) lub w placówce mBanku.

   Dokonując częściowej i wcześniejszej spłaty kredytu, możesz wybrać:

   • spłatę bez skrócenia okresu kredytowania - wówczas zmniejszy się wysokość kolejnych rat
   • spłatę ze skróceniem okresu kredytowania - wówczas wysokość przyszłych rat nie ulegnie zmianie
 •  

  Jakie zobowiązania mogę skonsolidować?

  • Możesz skonsolidować kredyty/pożyczki terminowe niezabezpieczone, karty kredytowe, kredyty odnawialne, kredyty samochodowe, które masz w innych bankach. Możesz je połączyć w jeden kredyt w mBanku.

 
Może Cię zainteresować

 

Ubezpieczenie na Życie i od innych zdarzeń

 

 • do konsolidacyjnego kredytu gotówkowego
 • pomoc finansowa dla Ciebie i Twojej rodziny w trudnych sytuacjach losowych

Przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład sporządzony dla konsolidacyjnego kredytu gotówkowego udzielonego w ramach Promocji „Jesienne połączenie”: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 14,48% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 65 703 zł, całkowita kwota do zapłaty 109 108,86 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 13,59% w skali roku, całkowity koszt kredytu 43 405,86 zł (w tym: prowizja 0% - 0 zł, oprocentowanie 13,59%, odsetki 43 405,86 zł), 98 miesięcznych rat, w tym 97 miesięcznych rat równych w wysokości po 1 113,35 zł, ostatnia rata 1 113,91 zł. Kalkulacja na dzień 08.09.2022 r.

Nota prawna

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek

Promocja konsolidacyjnego kredytu gotówkowego „Jesienne połączenie” obowiązuje od 28.09.2022 od godz. 10:00 do 30.11.2022 do godz. 23:59.

Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, zwanych dalej Uczestnikami promocji, które otworzyły pierwszy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w mBanku S.A. i które w ciągu 180 dni od otworzenia tego rachunku, w okresie trwania promocji, złożą wniosek o konsolidacyjny kredyt gotówkowy przeznaczony na spłatę kredytów z innych banków, niezwiązanych z działalnością gospodarczą, wynikających z: kredytów i pożyczek terminowych niezabezpieczonych, kart kredytowych, kredytów odnawialnych, kredytów samochodowych (dalej jako „konsolidowane zobowiązania”), zgodnie z „Regulaminem kredytu gotówkowego w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. obowiązującym w banku i zaznaczą na wniosku chęć skorzystania z promocji „Jesienne połączenie” (Chcę skorzystać z tańszego kredytu w promocji "Jesienne połączenie”)  oraz zawrą umowę o konsolidacyjny kredyt gotówkowy w terminie 30 dni od wydania decyzji kredytowej przez bank.

Uczestnicy promocji, którzy spełnią łączne warunki wskazane w Regulaminie promocji oraz warunki przyznawania konsolidacyjnych kredytów gotówkowych, zyskają prawo do otrzymania konsolidacyjnego kredytu gotówkowego w mBanku S.A. ze zmiennym oprocentowaniem nominalnym w skali roku wynoszącym 12,59% (dla kredytów z ubezpieczeniem) lub 13,59% ( dla kredytów bez ubezpieczenia) i prowizją za udzielenie konsolidacyjnego kredytu gotówkowego wynoszącą 0%.

Szczegóły znajdziesz w : Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kredytu gotówkowego dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie promocji „Jesienne połączenie” dostępnych na: https://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyty-gotowkowe/kredyt-konsolidacyjny/promocja

Ubezpieczycielem jest UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem RAU 11124813/A. Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu znajdziesz tu: https://www.mbank.pl//indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-kredytow/ubezpieczenie-do-kredytu-gotowkowego/.

 

Masz problem lub pytanie?

Uzyskaj odpowiedzi w kilka minut!

Porozmawiaj z ekspertem 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat