Weź swój pierwszy kredyt gotówkowy w mBanku!

Tylko do 10 października masz 0% prowizji za udzielenie.

Najważniejsze:

 

    • na wniosku kredytowym wpisz kod PROMO i nie płać prowizji za jego udzielenie
    • jeśli jesteś już naszym klientem to decyzję kredytową masz nawet w 30 sekund!
    • to ważne, ile potrzebujesz, dlatego możesz wnioskować o kredyt na kwotę od 500 zł do 200 000 zł
    • automatyczna spłata co miesiąc z Twojego konta (samodzielnie wybierasz dzień spłaty)
 

 
Wniosek możesz złożyć tak, jak Ci wygodnie

 

w zakładce finanse

 
Wakacje od kredytu

Kiedy potrzebujesz chwili oddechu, skorzystaj z wakacji kredytowych, z którymi przesuniesz spłatę pierwszej raty o 1, 2, a nawet 3 miesiące. Możliwość skorzystania z wakacji znajdziesz na pierwszej stronie wniosku o kredyt gotówkowy (w polu z dodatkowymi opcjami). Zrobisz to bez żadnych dodatkowych formalności. Pamiętaj tylko, że skorzystanie z wakacji kredytowych wiąże się z wydłużeniem okresu kredytowania.

 
Wybrane opłaty

Za co zapłacę

Opłata

Prowizja za udzielenie kredytu gotówkowego w promocji „Twój pierwszy kredyt gotówkowy w mBanku” z kodem PROMO

0%

Prowizja standardowa za udzielenie kredytu

9,99% - 25,99%

Oprocentowanie kredytu w promocji „Twój pierwszy kredyt gotówkowy w mBanku”

12,99%

Opłata za udzielenie karencji

0 zł

Opłata za sporządzenie aneksu do umowy o kredyt

0 zł

Koszty restrukturyzacji umowy

0 zł

Opłata za zmianę parametrów kredytu

0 zł

Opłata za zmianę warunków umowy niewymagającej sporządzenia aneksu

0 zł

Przejdź do pełnej Taryfy prowizji i opłat

 

Pamiętaj, że koszt odsetkowy kredytu z wakacjami jest wyższy niż bez wakacji.

Nota prawna:

Reprezentatywny przykład sporządzony na podstawie przepisów art. 8 ustawy o kredycie konsumenckim dla kredytu gotówkowego udzielonego w ramach promocji „Twój pierwszy kredyt gotówkowy w mBanku”: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 13,80% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 28 452 zł, całkowita kwota do zapłaty 41 498,76 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 12,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 13 046,76 zł (w tym: prowizja 0% - 0 zł, oprocentowanie 12,99%, odsetki 13 046,76 zł), 74 miesięczne raty, w tym 73 miesięczne raty równe w wysokości po 560,80 zł, ostatnia rata 560,36 zł. Kalkulacja na dzień 8.08.2023 r.

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową, będziesz mógł otrzymać kredyt. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.

Promocja kredytu gotówkowego „Twój pierwszy kredyt gotówkowy w mBanku” obowiązuje od 8.08.2023 r. (10:00) do 10.10.2023 r. (23:59). W promocji mogą uczestniczyć osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które spełnią łącznie warunki:

- nigdy nie posiadały ani nie posiadają kredytu gotówkowego w mBanku

- na wniosku o kredyt gotówkowy w odpowiednim polu wpiszą słowo PROMO

- zawrą umowę o kredyt gotówkowy w terminie 30 dni od wydania decyzji kredytowej przez mBank.

 

Uczestnikom promocji, którzy spełnią łącznie warunki wskazane w regulaminie promocji oraz warunki przyznawania kredytów gotówkowych, Bank przyznaje prawo do uzyskania kredytu gotówkowego w promocji z prowizją za udzielenie 0%. Klient mBanku może otrzymać decyzję kredytową nawet natychmiast, klient spoza mBanku może otrzymać decyzję kredytową nawet w jeden dzień roboczy. mBank nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne, które mogą opóźnić proces udzielenia kredytu gotówkowego. Szczegóły znajdziesz w: Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kredytu gotówkowego dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie promocji „Twój pierwszy kredyt gotówkowy w mBanku” dostępnych na: https://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyty-gotowkowe/kredyt-pierwszy/

 

Masz problem lub pytanie?

Uzyskaj odpowiedzi w kilka minut!

Porozmawiaj z ekspertem 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat