Kredyt gotówkowy w promocji „Jestem eko”

  • 0 zł prowizji za udzielenie kredytu
  • oprocentowanie nominalne 11,99%
  • kwota kredytu od 6100 zł do 200 000 zł
  • 100% środków z kredytu przeznaczasz na zakup przedmiotów z listy
  • promocja trwa do 19.07.2023 roku

Sprawdź ratę

 

Kredyt w kilku prostych krokach

 

Złóż wniosek i zaznacz chęć skorzystania z promocji „Jestem eko”

 

Decyzję kredytową dostaniesz nawet natychmiast (max.1 dzień roboczy)

 

Umowę możesz zaakceptować online i od razu cieszyć się środkami na koncie

 

W ciągu 45 dni dostarczasz nam dowód zakupu na email:
monitoring_kredyty@mbank.pl
lub do naszej placówki

Jeśli spełnisz warunki promocji „Jestem eko” możesz też skorzystać z promocji ubezpieczeń!

 •  

  • spełnij warunki promocji „Jestem eko”
  • zyskaj zwrot „money back” za zakup ubezpieczenia

   

  chcę wiedzieć więcej

 

Wybrane opłaty

Za co zapłacę

Opłata

Prowizja za udzielenie kredytu w promocji "Jestem eko"

0%

Prowizja standardowa za udzielenie kredytu

9,99% - 25,99%

Oprocentowanie nominalne kredytu w promocji „Jestem eko”

11,99%

Oprocentowanie nominalne kredytu (jeśli nie dostarczysz dowodu zakupu)

15,99%

Opłata za udzielenie karencji

0 zł

Opłata za sporządzenie aneksu do umowy o kredyt

0 zł

Koszty restrukturyzacji umowy

0 zł

Opłata za zmianę parametrów kredytu

0 zł

Opłata za zmianę warunków umowy niewymagającej sporządzenia aneksu

0 zł

Przejdź do pełnej Taryfy prowizji i opłat

Reprezentatywny przykład sporządzony na podstawie przepisów art. 8 ustawy o kredycie konsumenckim dla kredytu gotówkowego udzielonego w ramach Promocji „Jestem eko”: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 12,68% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 28 485 zł, całkowita kwota do zapłaty 40 437,60 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 11,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 11 952,60 zł (w tym: prowizja 0% - 0 zł, oprocentowanie 11,99%, odsetki 11 952,60 zł), 74 miesięczne raty, w tym 73 miesięczne raty równe w wysokości po 546,45 zł, ostatnia rata 546,75 zł. Kalkulacja na dzień 5.05.2023 r.

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową, będziesz mógł otrzymać kredyt. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.

Promocja kredytu gotówkowego „Jestem eko” obowiązuje od 17.05.2023 (10:00) do 19.07.2023 (23:59). Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, zwanych dalej Uczestnikami promocji, którzy złożą w okresie trwania promocji, wniosek o kredyt gotówkowy na cel konsumpcyjny niezwiązany z działalnością gospodarczą, zaznaczą na wniosku chęć skorzystania z promocji „Jestem eko” (Chcę skorzystać z promocji "Jestem eko" i płacić niższą ratę kredytu.) oraz zawrą umowę o kredyt gotówkowy w terminie 30 dni od dnia wydania decyzji kredytowej przez bank.

Minimalna kwota kredytu w ramach promocji to 6000 zł „na rękę” (kwota wnioskowana czyli „na rękę”). Aby utrzymać prowizję 0% za udzielenie kredytu gotówkowego na cały okres spłaty kredytu gotówkowego, w ciągu 45 dni od dnia, w którym zawrzesz umowę o kredyt gotówkowy w promocji, musisz dostarczyć do banku fakturę potwierdzającą wydanie środków z kredytu gotówkowego na zakup przedmiotów opisanych w regulaminie promocji w sekcji Warunki/zasady promocji.

Jeżeli w terminie 45 dni od dnia, w którym podpiszesz umowę o kredyt gotówkowy w promocji, nie dostarczysz do banku dokumentów potwierdzających wydanie 100% środków z kredytu gotówkowego na zakup przedmiotu opisanego w regulaminie promocji w sekcji Warunki/zasady promocji, podwyższymy marżę kredytu gotówkowego o 4 punkty procentowe od marży obowiązującej w ramach promocji kredytu gotówkowego „Jestem eko” wskazanej w umowie o kredyt gotówkowy.

Klient mBanku może otrzymać decyzję kredytową nawet natychmiast, klient spoza mBanku może otrzymać decyzję kredytową nawet w jeden dzień roboczy. mBank nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne, które mogą opóźnić proces udzielenia kredytu gotówkowego. Uczestnikom promocji, którzy spełnią łącznie warunki wskazane w regulaminie promocji oraz warunki przyznawania kredytów gotówkowych, Bank przyznaje prawo do uzyskania kredytu gotówkowego z prowizją za udzielenie 0% oraz zmiennym oprocentowaniem nominalnym kredytu gotówkowego obowiązującym na dzień złożenia wniosku. Po okresie promocji, Bank będzie naliczał prowizje i opłaty zgodnie z „Taryfą prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.” obowiązującą w Banku. Szczegóły znajdziesz w: Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kredytu gotówkowego dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie promocji „Jestem eko” dostępnych na: https://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyty-gotowkowe/kredyt/ekopromocja

 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat