Spełniaj marzenia i realizuj swoje cele z dodatkową gotówką.

Teraz z kodem: ZIMA prowizja za udzielenie kredytu gotówkowego niższa o 75% (RRSO 14,22 %)

Zwiększ kwotę swojego kredytu i zyskaj:

  • jeden kredyt, zamiast kilku

  • nową ratę, w ustalonej przez Ciebie wysokości. Możesz wydłużyć okres kredytowania, dzięki czemu wysokość Twojej raty pozostanie na podobnym poziomie

  • krótki i zrozumiały aneks do umowy o kredyt gotówkowy

  • jeden harmonogram spłat

Pamiętaj!
Wpisz na wniosku kod: ZIMA i obniż prowizję za udzielenie kredytu o 75%.

Twoje plany nie mogą czekać, a Ty potrzebujesz chwili oddechu? Skorzystaj z wakacji od kredytu i przesuń spłatę pierwszej raty.

  • Kiedy potrzebujesz chwili oddechu skorzystaj z wakacji kredytowych, z którymi przesuniesz spłatę pierwszej raty o 1, 2, a nawet 3 miesiące.
    Możliwość skorzystania z wakacji znajdziesz na pierwszej stronie wniosku o kredyt gotówkowy, w polu z dodatkowymi opcjami. Zrobisz to bez żadnych dodatkowych formalności. Pamiętaj tylko, że skorzystanie z wakacji kredytowych wiąże się z wydłużeniem okresu kredytowania.

 
Zobacz jakie to proste
 

Zaloguj się do serwisu transakcyjnego, przejdź do Pasażu i złóż wniosek o podwyższenie kredytu gotówkowego.

Jeśli będą konieczne dodatkowe dokumenty, szczegółowe informacje prześlemy do Ciebie e-mailem i smsem.

Aneks zaakceptujesz w serwisie transakcyjnym lub w wybranej przez Ciebie placówce. Dodatkowe pieniądze szybko pojawią się na Twoim koncie.

Ciesz się wygodą i porządkiem w finansach – masz jeden kredyt, jedną ratę, jeden harmonogram.

 
Oprocentowanie i wybrane opłaty

Za co zapłacę

Opłata

Oprocentowanie (nominalne w skali roku)

9,5%

Prowizja za udzielenie kredytu (od kwoty podwyższenia)

9,99% - 25,99%

Prowizja za udzielenie kredytu (od kwoty podwyższenia) z kodem ZIMA

-75% od prowizji standardowej

Prowizja z ubezpieczeniem

- 1 punkt procentowy

Opłata za udzielenie karencji

0 zł

Opłata za sporządzenie aneksu do umowy o kredyt

0 zł

Koszty restrukturyzacji umowy

0 zł

Opłata za zmianę parametrów kredytu

0 zł

Opłata za zmianę warunków umowy niewymagającej sporządzenia aneksu

0 zł

przejdź do pełnej tabeli prowizji i opłat

*Pamiętaj, że koszt odsetkowy kredytu z wakacjami jest wyższy niż bez wakacji.

Przykład reprezentatywny dla konsumenckiego kredytu gotówkowego: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 14,22% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15 875 zł, całkowita kwota do zapłaty 20 577,71 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 9,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 4 702,71 zł (w tym: prowizja 7,49% - 1 189,04 zł, oprocentowanie – 9,5%, odsetki 3 513,67 zł), 48 miesięcznych rat, w tym 47 miesięcznych raty równych w wysokości po 428,70 zł, ostatnia rata 428,81 zł. Kalkulacja na dzień 17.11.2021r.

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt. Szczegóły znajdziesz w : Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kredytu gotówkowego dla osób fizycznych i klientów Private Banking w tamach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na: www.mBank.pl/kg Ubezpieczycielem jest UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem RAU 11124813/A. Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu znajdziesz tu: https://www.mbank.pl//indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-kredytow/ubezpieczenie-do-kredytu-gotowkowego/