Możesz wnioskować o podwyższenie posiadanego już kredytu gotówkowego i zyskać:

 

    • jeden kredyt i harmonogram zamiast kilku
    • teraz obniżka prowizji o 80% za udzielenie kredytu - na wniosku wpisz kod TANIEJ
    • nową ratę, w ustalonej przez Ciebie wysokości. Możesz wydłużyć okres kredytowania, dzięki czemu wysokość Twojej raty pozostanie na podobnym poziomie
    • krótki i zrozumiały aneks do umowy o kredyt gotówkowy

Jak to działa? To proste.

 

Wejdź na wniosek i skorzystaj z kalkulatora. Dopasuj wysokość miesięcznej raty do swoich potrzeb i możliwości finansowych.

 

Na wniosku (w polu pod kalkulatorem) wpisz kod: TANIEJ i sprawdź prowizję za udzielenie kredytu. Nie zapomnij o kodzie. To on gwarantuje obniżkę prowizji.

 

Kliknij: ZREALIZUJ KOD i złóż wniosek.

Ciesz się wygodą i porządkiem w finansach – masz jeden kredyt, jedną ratę, jeden harmonogram.

Oprocentowanie i wybrane opłaty

 

Za co zapłacę

Opłata

Prowizja za udzielenie kredytu z kodem LATO

-80% od prowizji standardowej

Prowizja standardowa za udzielenie kredytu

9,99% - 25,99%

Oprocentowanie kredytu standardowe

13,99%

Oprocentowanie kredytu dla klientów aktywnych 

12,99%

Oprocentowanie kredytu dla klientów z mKontem Intensive

12,49%

Opłata za udzielenie karencji

0 zł

Opłata za sporządzenie aneksu do umowy o kredyt

0 zł

Koszty restrukturyzacji umowy

0 zł

Opłata za zmianę parametrów kredytu

0 zł

Opłata za zmianę warunków umowy niewymagającej sporządzenia aneksu

0 zł

przejdź do pełnej tabeli prowizji i opłat

*Pamiętaj, że koszt odsetkowy kredytu z wakacjami jest wyższy niż bez wakacji.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 15,59% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11 696,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 17 300,74 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 12,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 5 604,74 zł (w tym: prowizja 3,99% - 466,67 zł, oprocentowanie – 12,99%, odsetki 5 138,07 zł), 68 miesięcznych rat, w tym 67 miesięcznych rat równych w wysokości po 253,62 zł, ostatnia rata 253,73 zł. Kalkulacja na dzień 19.09.2023 r.

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową, będziesz mógł otrzymać kredyt. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na  www.mBank.pl/slowniczek.  Prowizja za udzielenie kredytu gotówkowego zostanie obniżona o 80% od standardowej prowizji określonej w Taryfie prowizji i opłat, jeśli na wniosku o kredyt gotówkowy klikniesz „dodaj kod”, w polu wpiszesz słowo TANIEJ i klikniesz realizuj kod. Szczegóły znajdziesz w: Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. i Regulaminie kredytu gotówkowego dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. Klient mBanku może otrzymać decyzję kredytową nawet natychmiast, klient spoza mBanku może otrzymać decyzję kredytową nawet w jeden dzień roboczy. mBank nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne, które mogą opóźnić proces udzielenia kredytu gotówkowego.

W ramach kredytu gotówkowego klient może uruchomić na maksymalnie 3 miesiące wakacje kredytowe. Skorzystanie z tej możliwości wiąże się z wydłużeniem okresu kredytowania.