Nie rezygnuj ze swoich letnich planów! Teraz w promocji nie zapłacisz prowizji za udzielenie ubezpieczonego kredytu gotówkowego powyżej 5 tys. zł (RRSO 7,83%).

W promocji ,,Na Lato”:

  • 0% prowizji za udzielenie kredytu z ubezpieczeniem, powyżej 5 tys. zł lub

  • 1 % prowizji za udzielenie kredytu bez ubezpieczenia

  • wniosek złożysz wygodnie przez Internet

  • wpisz kod: LATO na wniosku, w polu pod kalkulatorem

Jak skorzystasz?

Wejdź na wniosek, a następnie wpisz kod: LATO w polu pod kalkulatorem.

Kliknij ZREALIZUJ KOD i złóż wniosek – gotowe!

 

Promocja trwa jeszcze:

 

Promocja obowiązuje do 30 września 2021 r. do godz. 23:59.

Reprezentatywny przykład sporządzony na podstawie przepisów art. 8 ustawy o kredycie konsumenckim dla kredytu gotówkowego udzielonego w ramach Promocji „Na Lato”: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 7,83% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 17 498 zł, całkowita kwota do zapłaty 21 816,42 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 4 318,42 zł (w tym: prowizja 1% - 174,98 zł, oprocentowanie 7,2%, odsetki 4 143,44 zł), 72 miesięczne raty, w tym 71 miesięczne raty równe w wysokości po 303,01 zł, ostatnia rata 302,71 zł. Kalkulacja na dzień 29.06.2021 r.

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt.
Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek

Promocja kredytu gotówkowego „Na Lato” obowiązuje od 08.07.2021 r. od godz. 10:00 do 30.09.2021 r. do godz. 23:59.

Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, zwanych dalej Uczestnikami promocji, którzy złożą w okresie trwania promocji, wniosek o kredyt gotówkowy na dowolny cel konsumpcyjny niezwiązany z działalnością gospodarczą, wpiszą na wniosku w miejscu przeznaczonym na kod hasło „LATO”, klikną „ZREALIZUJ KOD” oraz zawrą umowę o kredyt gotówkowy w terminie 30 dni od dnia wydania decyzji kredytowej przez bank.
Uczestnicy promocji, którzy spełnią łączne warunki wskazane w Regulaminie promocji oraz warunki przyznawania kredytów gotówkowych, zyskają prawo do otrzymania kredytu gotówkowego w mBanku S.A. ze zmiennym oprocentowaniem nominalnym w skali roku wynoszącym 7,20% i prowizją za udzielenie kredytu gotówkowego wynoszącą 0% w przypadku kredytu powyżej 5 tys. zł z ubezpieczeniem lub 1% prowizji dla kredytu gotówkowego bez ubezpieczenia.

Szczegóły znajdziesz w: Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kredytu gotówkowego dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz w Regulaminie promocji „Na Lato” dostępnych na: www.mbank.pl/kg-nalato

Ubezpieczycielem jest UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem RAU 11124813/A. Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu znajdziesz tu: https://www.mbank.pl//indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-kredytow/ubezpieczenie-do-kredytu-gotowkowego/

W ramach kredytu gotówkowego klient może uruchomić na maksymalnie 3 miesiące wakacje kredytowe. Skorzystanie z tej możliwości wiąże się z wydłużeniem okresu kredytowania.

 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat