Zrób pierwszy krok

 

 

Teraz 0% prowizji za udzielenie pierwszego kredytu gotówkowego w mBanku (RRSO 7,45%)

 

 

Masz nowe plany, marzenia, pasje? Nie rezygnuj z nich!

 

Z pierwszym kredytem łatwo zrealizujesz to, na czym Ci zależy.

Teraz w promocji nie zapłacisz prowizji za udzielenie pierwszego kredytu gotówkowego w mBanku (RRSO 7,45%)

 


 

Jak skorzystasz z promocji?

Wejdź na wniosek, a następnie wpisz kod: PIERWSZY w polu pod kalkulatorem. Kliknij ZREALIZUJ KOD i złóż wniosek – gotowe!

 

 

chcę wziąć pierwszy kredyt

0 zł prowizji

dla pierwszego kredytu gotówkowego w mBanku

7,20%

oprocentowanie nominalne w skali roku

kod: PIERWSZY

wpisz na wniosku w polu pod kalkulatorem

Chcesz przesunąć spłatę pierwszej raty o 1, 2, a nawet 3 miesiące?

 

Skorzystaj z wakacji kredytowych

 

Tę możliwość  znajdziesz na pierwszej stronie wniosku o kredyt gotówkowy, w polu z dodatkowymi opcjami. Zrobisz to bez żadnych dodatkowych formalności. Pamiętaj tylko, że skorzystanie z wakacji kredytowych wiąże się z wydłużeniem okresu kredytowania.

 

chcę wziąć pierwszy kredyt

Skorzystaj z kalkulatora i sam oblicz ratę swojego kredytu

 

 

Nie przegap okazji!

 

Promocja trwa jeszcze:

 

 

  • Promocja obowiązuje do 7 lipca 2021 r. do godz. 23:59.

     

Średni czas, co jaki udzielany jest kredyt gotówkowy w mBanku S.A., został obliczony na podstawie wewnętrznych danych mBanku S.A., za okres 01.06.2019 -17.07.2019 r.

Reprezentatywny przykład sporządzony na podstawie przepisów art. 8 ustawy o kredycie konsumenckim dla kredytu gotówkowego udzielonego w ramach promocji „Pierwszy krok z kredytem gotówkowym”: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 7,45% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 9 392,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 11 626,22 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 2 234,22 zł (w tym: prowizja 0% - 0 zł, oprocentowanie 7,2%, odsetki 2 234,22 zł), 73 miesięczne raty, w tym 72 miesięczne raty równe w wysokości po 159,26 zł, ostatnia rata 159,50 zł. Kalkulacja na dzień 19.05.2021 r.

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt.
Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek

Promocja kredytu gotówkowego „Pierwszy krok z kredytem gotówkowym” obowiązuje od 31.05.2021 r. od godz. 10:00 do 07.07.2021 r. do godz. 23:59.

Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, zwanych dalej Uczestnikami promocji, którzy złożą w okresie trwania promocji, wniosek o kredyt gotówkowy na dowolny cel konsumpcyjny niezwiązany z działalnością gospodarczą, wpiszą na wniosku w miejscu przeznaczonym na kod hasło „PIERWSZY”, klikną „ZREALIZUJ KOD” oraz zawrą umowę o kredyt gotówkowy w terminie 30 dni od dnia wydania decyzji kredytowej przez bank.
Uczestnicy promocji, którzy spełnią łączne warunki wskazane w Regulaminie promocji oraz warunki przyznawania kredytów gotówkowych, zyskają prawo do otrzymania kredytu gotówkowego w mBanku S.A. ze zmiennym oprocentowaniem nominalnym w skali roku wynoszącym 7,20% i prowizją za udzielenie kredytu gotówkowego wynoszącą 0% .

Nie możesz uczestniczyć w promocji, jeśli posiadasz lub posiadałeś kredyt gotówkowy dla osób fizycznych w mBanku S.A.

Szczegóły znajdziesz w: Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kredytu gotówkowego dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz w Regulaminie promocji „Pierwszy krok z kredytem gotówkowym” dostępnych na: www.mbank.pl/kg-pierwszykrok

W ramach kredytu gotówkowego klient może uruchomić na maksymalnie 3 miesiące wakacje kredytowe. Skorzystanie z tej możliwości wiąże się z wydłużeniem okresu kredytowania.

Ocena 4,4 na 5 to średnia z ocen dokonana przez klientów banku w okresie czerwiec 2018 - maj 2019. Dane uzyskaliśmy na podstawie 197 429 ocen, które klienci mBanku pozostawili po wysłaniu wniosku o kredyt gotówkowy.

 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat