Nie korzystałeś jeszcze z kredytu gotówkowego w mBanku?

Teraz jest na to najlepszy czas, bo w promocji nic nie zapłacisz za udzielenie kredytu, a Twoja rata będzie jeszcze niższa.

 

Skorzystaj z kalkulatora i sam oblicz ratę swojego kredytu.

Wyliczenia kalkulatora kredytowego mają charakter wstępny i orientacyjny.

Dlaczego warto wziąć pierwszy kredyt w mBanku ?

  • 0% prowizji za udzielenie kredytu (RRSO 10,47%)
  • Jeszcze niższe oprocentowanie przy skorzystaniu z dobrowolnego ubezpieczenia na życie i od innych zdarzeń
  • Kwota kredytu do 180 000 zł brutto
  • Dogodny okres spłaty nawet do 120 miesięcy
  • Umowa napisana zrozumiałym językiem
  • Za 0 zł możesz wydłużyć okres kredytowania lub spłacić kredyt wcześniej
  • Sam wybierasz dzień spłaty raty i zmieniasz go, jak masz taką potrzebę- bez dodatkowych opłat
  • Jesteś naszym klientem? Kredyt otrzymasz 100% przez internet

Jesteś naszym stałym klientem?

 

Sprawdź, czy przygotowaliśmy dla ciebie ofertę specjalną kredytu gotówkowego. Dodatkową gotówkę otrzymasz nawet w 15 minut.

o

 

Propozycje szybkiego kredytu możesz znaleźć po zalogowaniu na żółtym polu na pasku finansów

o
o

 

Kliknij po kredyt w aplikacji mobilnej. Po zalogowaniu przejdź do zakładki Finanse, a następnie kliknij w kartę Kredyty

o

 

Jeszcze niższe oprocentowanie przy skorzystaniu z ubezpieczenia

 

 

Bez ubezpieczenia Z ubezpieczeniem

Oprocentowanie

9,99% 9,49%

Prowizja za udzielenie

0 zł 0 zł

Jak otrzymać kredyt w kilku prostych krokach?

i.. już! Pieniądze są na Twoim koncie.

Wniosek możesz złożyć tak, jak Ci wygodnie

o W placówce

Znajdź najbliższą placówkę

o W placówce
o na mLinii 800 300 800

lub zostaw kontakt, a my oddzwonimy

o na mLinii 800 300 800

Więcej o kredytach przeczytasz w przewodniku ABC kredytu.

 Oprocentowanie i wybrane opłaty - Wykreślamy prowizję

Promocyjna prowizja za udzielenie kredytu

0 zł

Promocyjne oprocentowanie (nominalne w skali roku) przy skorzystaniu z ubezpieczenia

9,49 %

Promocyjne oprocentowanie (nominalne w skali roku)

9,99 %

Prowizja za udzielenie kredytu poza promocją

5,99 % - 19,99 % 

Opłata za udzielenie karencji

0 zł

Opłata za sporządzenie aneksu do umowy o kredyt

0 zł

Koszty restrukturyzacji umowy

0 zł

Opłata za zmianę parametrów kredytu

0 zł

Opłata za zmianę warunków umowy niewymagającej sporządzenia aneksu

0 zł

Przejdź do pełnej Tabeli prowizji i opłat

 

Reprezentatywny przykład dla kredytu gotówkowego udzielonego w ramach Promocji „Kredyt gotówkowy bez prowizji za udzielenie”: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11 591,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 13 953,22 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 9,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 2 362,22 zł (w tym: prowizja  0 % - 0 zł, oprocentowanie – 9,99% - odsetki 2 362,22 zł ), 45 miesięcznych rat, w tym 44 rat równych w wysokości po 309,89 zł, ostatnia rata: 309,87 zł. Kalkulacja na dzień 08.10.2018 r.

Promocja  kredytu gotówkowego „Kredyt gotówkowy bez prowizji za udzielenie” obowiązuje od 16.10.2018 r. do 03.01.2019 r. włącznie. Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, zwanych dalej Uczestnikami Promocji, którzy złożą w okresie trwania Promocji, wniosek o kredyt gotówkowy na dowolny cel konsumpcyjny niezwiązany z działalnością gospodarczą zgodnie z „Warunkami udzielania kredytu gotówkowego w ramach bankowości detalicznej w mBanku S.A.” oraz zawrą umowę o kredyt gotówkowy w terminie 30 dni od dnia wydania decyzji kredytowej przez Bank. Uczestnikiem Promocji nie może być Klient, który w dniu składania wniosku o kredyt gotówkowy posiada lub posiadał już kredyt gotówkowy dla osób fizyczny w mBanku S.A.

Uczestnicy Promocji, którzy spełnią łączne warunki wskazane w Regulaminie Promocji oraz warunki przyznawania kredytów gotówkowych uregulowane w wymienionych regulaminach, zyskają prawo do otrzymania kredytu gotówkowego w mBanku S.A. z oprocentowaniem nominalnym w skali roku 9,49% przy skorzystaniu z oferty ubezpieczenia oraz 9,99% bez ubezpieczenia i  0 % prowizji za udzielenie kredytu gotówkowego.

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt. Szczegóły znajdziesz w : Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kredytu gotówkowego w ramach bankowości detalicznej mBanku SA oraz w Regulaminie Promocji „Kredyt gotówkowy bez prowizji za udzielenie” dostępnych na: www.mbank.pl/wykreslamy-prowizje

Oferta specjalna to indywidualna propozycja kredytowa przygotowana na podstawie dotychczasowej współpracy klienta z mBankiem – skierowana do klientów, których zdolność kredytowa zbadana przez bank umożliwia przyznanie wnioskowanego limitu kredytowego. Limit ten może ulec zmianie, ponieważ jego wysokość jest aktualizowana na bieżąco. Jeśli klient pozostaje w związku małżeńskim bez rozdzielności majątkowej, kredyt powyżej 70 000 zł brutto (wraz z kredytowanymi kosztami) wymaga zgody współmałżonka, którą podpisze w placówce.

Ubezpieczycielem jest AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. oraz  AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem RAU 11124813/A. Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu znajdziesz tu: https://www.mbank.pl//indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-kredytow/ubezpieczenie-do-kredytu-gotowkowego/

 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat