Kredyt samochodowy online to propozycja skierowana do naszych klientów. Po otrzymaniu pieniędzy z kredytu masz aż 60 dni na wybór i zakup pojadu. Dodatkowo część środków możesz przeznaczyć na dowolny cel np. opony zimowe lub wymarzony wyjazd.

 
Oblicz ratę kredytu i wybierz się po nowy pojazd

 

Wyliczenia mają charakter wstępny i szacunkowy.

 

 
Sprawdź korzyści kredytu samochodowego online

 • po otrzymaniu pieniędzy z kredytu masz aż 60 dni na wybór i zakup pojadu
 • pieniądze możesz wydać zarówno na nowe, jak i używane auto
 • kredyt otrzymujesz w kilkanaście minut i bez zbędnych formalności
 • za 0 zł możesz wydłużyć okres kredytowania lub spłacić kredyt wcześniej
 • kredyt do 70 000 zł załatwisz wygodnie online
 • możesz otrzymać nawet 15% zniżki, kupując OC/AC przez internet
 • pozostajesz jedynym właścicielem pojazdu. Bank nie figuruje w dowodzie rejestracyjnym jako współwłaściciel

Sprawdź jak uzyskać kredyt samochodowy online w mBanku

Złóż wniosek o kredyt

Możesz to zrobić przez internet, w placówce lub podczas rozmowy z konsultantem mLinii (801 300 800)

Zaakceptuj umowę 

Umowę możesz podpisać w placówce lub zaakceptować po zalogowaniu na swoje konto w mBanku. Pieniądze wpłyną wprost na Twoje konto.

Znajdź wymarzony pojazd

Poszukaj najlepszego pojazdu dla siebie. Masz na to 60 dni od momentu zawarcia umowy.

Pamiętaj o ustanowieniu zabezpieczeń

Dokumentami potwierdzającymi zabezpieczenie kredytu samochodowego są: przewłaszczenie pojazdu wraz z cesją praw z polisy AC. Wzory dokumentów znajdziesz na: www.mbank.pl/wzor

Wniosek możesz złożyć tak, jak Ci wygodnie

 

lub zostaw kontakt, a my oddzwonimy

Oprocentowanie i wybrane opłaty

 

Kredyt samochodowy Opłaty i prowizje
Rozpatrzenie wniosku kredytowego 0 zł
Prowizja za udzielenie kredytu od 0% do 10% kwoty kredytu. Prowizja ustalana indywidualnie i wskazywana w umowie kredytowej.
Opłata za wcześniejszą spłatę 0 zł
Opłata za udzielenie karencji 70 zł

 

Wiek pojazdu Oprocentowanie nominalne w skali roku Oprocentowanie nominalne w skali roku przy skorzystaniu z ubezpieczenia na życie i od innych zdarzeń do kredytu samochodowego

do 3 lat

6,49%

5,49%

4-6 lat

6,99%

5,99%

7 lat i powyżej

7,49%

6,49%

Tabele stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.

Wybraliśmy dla Ciebie

 

Ubezpieczenie do kredytu samochodowego

Pomoc finansowa dla Ciebie i Twojej rodziny w trudnych sytuacjach losowych

WIĘCEJ na temat Ubezpieczenie do kredytu samochodowego
 

Zniżki na OC i AC

Kupujesz auto - pamiętaj o ubezpieczeniu. W mBanku ubezpieczysz samochód online, bez formalności.

WIĘCEJ na temat Zniżki na OC i AC

Więcej o kredytach przeczytasz w przewodniku ABC kredytu.

Najczęściej zadawane pytania

 •  

  Co to jest przewłaszczenie warunkowe?

  • Przewłaszczenie warunkowe oznacza, że pozostajesz jedynym właścicielem pojazdu i bank nie figuruje w dowodzie rejestracyjnym jako współwłaściciel. Pamiętaj jednak, że w przypadku braku regularnej spłaty kredytu własność pojazdu może przejść w całości na bank.

 •  

  Kredyt samochodowy online - krok po kroku

  • Krok I: Złóż wniosek

   • przez internet
   • telefonicznie 801 160 160 lub +42 616 01 60
   • w dowolnej placówce mBanku


   Krok II: Umowa kredytowa
   Informację o ostatecznej decyzji kredytowej prześlemy do Ciebie za pośrednictwem wiadomości email. Zapoznaj się z warunkami zawartymi w projekcie umowy kredytowej i postępuj zgodnie ze wskazówkami zawartymi w emailu.


   Krok III: Wypłata środków
   Po zaakceptowaniu umowy kredytowej środki z kredytu przekażemy bezpośrednio na Twój rachunek w mBanku lub inny, wskazany przez Ciebie w trakcie składania wniosku kredytowego. Umowę możesz zaakceptować w serwisie transakcyjnym lub placówce mBanku. Wybór należy do Ciebie.


   Krok IV: Wybierz i kup pojazd
   Po otrzymaniu środków z kredytu masz aż 60 dni na swobodny wybór i zakup auta.


   Krok V: Dostarcz umowę kupna lub fakturę do mBanku
   Po zakupie pojazdu, w terminie 60 dni od chwili akceptacji umowy kredytowej udaj się do placówki mBanku, by przedłożyć dowód zakupu pojazdu i podpisać umowy zabezpieczeń. Zabezpieczeniem kredytu samochodowego online jest umowa przewłaszczenia warunkowego oraz umowa cesji praw z polisy AC.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 9,56%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 36 100 zł, całkowita kwota do zapłaty 45 124,21 zł oprocentowanie nominalne zmienne 6,49% w skali roku, całkowity koszt kredytu 9 024,21 zł (w tym: prowizja za udzielenie kredytu 2 346,50 zł- 6,50%, odsetki 6 677,71 zł), 60 miesięcznych rat równych w wysokości po 752,07 zł. Kalkulacja na dzień 14.10.2019r. na reprezentatywnym przykładzie.

Nota prawna

Umowa o kredyt samochodowy online może zostać zawarta przez klienta mBanku S.A. posiadającego indywidualną propozycję kredytową w ramach Oferty specjalnej przygotowaną na podstawie dotychczasowej współpracy klienta z mBankiem, skierowaną do klientów, których zdolność kredytowa zbadana przez Bank umożliwia przyznanie wnioskowanego limitu kredytowego. Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt samochodowy online w mBanku. Szczegółowe warunki i opłaty związane z kredytem samochodowym online znajdziesz w: Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz w Regulaminie udzielania kredytu samochodowego online dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A dostępnych na: https://www.mbank.pl/ indywidualny/kredyty/kredyt-samochodowy-online.

Składka została wyliczona na dzień 25.08.2017 r. dla żonatego, bezdzietnego kierowcy ze Skierniewic, w wieku 36 lat, korzystającego ze zniżki za 8 lat bezszkodowej jazdy oraz zniżki 10 % na zakup ubezpieczenia przez Internet, jeżdżącego jedenastoletnim samochodem CITROËN C 2 1.4 Comfort. Twoja indywidualna składka może różnić się od podanej w reklamie. Propozycja tylko dla posiadaczy rachunku bankowego w mBanku. Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu dostępne na https://www.mbank.pl/indywidualny/ubezpieczenia/oc/

 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat