Możesz zawiesić płatność rat kapitałowych kredytu samochodowego nawet na 3 miesięcy - sprawdź jak to zrobić

 

Spełnij marzenie o nowym samochodzie już teraz. Kredyt samochodowy online przygotowaliśmy z myślą o naszych stałych klientach. Po otrzymaniu pieniędzy z kredytu masz aż 120 dni na wybór i zakup wymarzonego pojazdu. Dodatkowo część pieniędzy możesz przeznaczyć na inny, dowolny cel. Opony zimowe, bagażnik rowerowy, a może wyjazd? Śmiało – Ty decydujesz!

 
Oblicz ratę kredytu i wybierz się po nowy pojazd

 

Wyliczenia mają charakter wstępny i szacunkowy.

 

 
Sprawdź korzyści kredytu samochodowego online

 • po otrzymaniu pieniędzy z kredytu masz aż 120 dni na wybór i zakup pojazdu
 • pieniądze możesz wydać zarówno na nowe, jak i używane auto
 • kredyt otrzymujesz w kilkanaście minut i bez zbędnych formalności
 • za 0 zł możesz wydłużyć okres kredytowania lub spłacić kredyt wcześniej
 • kredyt do 70 000 zł załatwisz wygodnie online
 • możesz otrzymać nawet 15% zniżki, kupując OC/AC przez internet
 • pozostajesz jedynym właścicielem pojazdu. Bank nie figuruje w dowodzie rejestracyjnym jako współwłaściciel

Sprawdź jak uzyskać kredyt samochodowy online w mBanku

Złóż wniosek o kredyt

Możesz to zrobić przez internet, w placówce lub podczas rozmowy z konsultantem mLinii (801 300 800)

Zaakceptuj umowę 

Umowę możesz podpisać w placówce lub zaakceptować po zalogowaniu na swoje konto w mBanku. Pieniądze wpłyną wprost na Twoje konto.

Znajdź wymarzony pojazd

Poszukaj najlepszego pojazdu dla siebie. Masz na to 120 dni od momentu zawarcia umowy.

Pamiętaj o ustanowieniu zabezpieczeń

Dokumentami potwierdzającymi zabezpieczenie kredytu samochodowego są: przewłaszczenie pojazdu wraz z cesją praw z polisy AC. Wzory dokumentów znajdziesz na: www.mbank.pl/wzor

Wniosek możesz złożyć tak, jak Ci wygodnie

Oprocentowanie i wybrane opłaty

 

Kredyt samochodowy Opłaty i prowizje
Rozpatrzenie wniosku kredytowego 0 zł
Prowizja za udzielenie kredytu od 0% do 10% kwoty kredytu. Prowizja ustalana indywidualnie i wskazywana w umowie kredytowej.
Opłata za wcześniejszą spłatę 0 zł
Opłata za udzielenie karencji 70 zł

 

Wiek pojazdu Oprocentowanie nominalne w skali roku Oprocentowanie nominalne w skali roku przy skorzystaniu z ubezpieczenia na życie i od innych zdarzeń do kredytu samochodowego

do 3 lat

6,49%

5,49%

4-6 lat

6,99%

5,99%

7 lat i powyżej

7,20%

6,20%

Tabele stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.

Wybraliśmy dla Ciebie

 

Ubezpieczenie do kredytu samochodowego

Pomoc finansowa dla Ciebie i Twojej rodziny w trudnych sytuacjach losowych

WIĘCEJ na temat Ubezpieczenie do kredytu samochodowego
 

Ubezpiecz auto

 • 15% taniej z kodem WIOSNA

 • online, bez wychodzenia z domu – w serwisie lub aplikacji mobilnej

WIĘCEJ na temat Ubezpiecz auto

Więcej o kredytach przeczytasz w przewodniku ABC kredytu.

Najczęściej zadawane pytania

 •  

  Co to jest przewłaszczenie warunkowe?

  • Przewłaszczenie warunkowe oznacza, że pozostajesz jedynym właścicielem pojazdu i bank nie figuruje w dowodzie rejestracyjnym jako współwłaściciel. Pamiętaj jednak, że w przypadku braku regularnej spłaty kredytu własność pojazdu może przejść w całości na bank.

 •  

  Kredyt samochodowy online - krok po kroku

  • Krok I: Złóż wniosek

   • przez internet
   • telefonicznie 801 160 160 lub +42 616 01 60
   • w dowolnej placówce mBanku


   Krok II: Umowa kredytowa
   Informację o ostatecznej decyzji kredytowej prześlemy do Ciebie za pośrednictwem wiadomości email. Zapoznaj się z warunkami zawartymi w projekcie umowy kredytowej i postępuj zgodnie ze wskazówkami zawartymi w emailu.


   Krok III: Wypłata środków
   Po zaakceptowaniu umowy kredytowej środki z kredytu przekażemy bezpośrednio na Twój rachunek w mBanku lub inny, wskazany przez Ciebie w trakcie składania wniosku kredytowego. Umowę możesz zaakceptować w serwisie transakcyjnym lub placówce mBanku. Wybór należy do Ciebie.


   Krok IV: Wybierz i kup pojazd
   Po otrzymaniu środków z kredytu masz aż 120 dni na swobodny wybór i zakup auta.


   Krok V: Dostarcz umowę kupna lub fakturę do mBanku
   Po zakupie pojazdu, w terminie 120 dni od chwili akceptacji umowy kredytowej udaj się do placówki mBanku, by przedłożyć dowód zakupu pojazdu i podpisać umowy zabezpieczeń. Zabezpieczeniem kredytu samochodowego online jest umowa przewłaszczenia warunkowego oraz umowa cesji praw z polisy AC.

Przykład reprezentatywny kredytu samochodowego online.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 9,77%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 34 400,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 43 201,10 zł oprocentowanie nominalne zmienne 6,49% w skali roku, całkowity koszt kredytu 8 801,10 zł (w tym: prowizja za udzielenie kredytu 2 408,00 zł - 7,00%, odsetki 6 393,10 zł), 60 miesięcznych rat równych w wysokości po 720,02 zł, ostatnia rata 719,92 zł. Kalkulacja na dzień 11.10.2021r. na reprezentatywnym przykładzie.

Nota prawna

Umowa o kredyt samochodowy online może zostać zawarta przez klienta mBanku S.A. posiadającego indywidualną propozycję kredytową w ramach Oferty specjalnej przygotowaną na podstawie dotychczasowej współpracy klienta z mBankiem, skierowaną do klientów, których zdolność kredytowa zbadana przez Bank umożliwia przyznanie wnioskowanego limitu kredytowego. To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową, będziesz mógł otrzymać kredyt  samochodowy online w mBanku. Szczegółowe warunki i opłaty związane z kredytem samochodowym online znajdziesz w: Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz w Regulaminie udzielania kredytu samochodowego online w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A dostępnych na: https://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyt-samochodowy-online.

Nota prawna Ubezpieczenie OC i AC:

To nie jest oferta. Ubezpieczycielem jest UNIQA TU S.A. z siedzibą w Warszawie. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem RAU 11124813/A.

Podana zniżka 15% obowiązuje przy zakupie ubezpieczenia OC z Assistance Midi i Zieloną Kartą lub pakietu OC/AC przez internet. Wysokość składki płaconej w ratach jest wyższa niż w przypadku składki płaconej jednorazowo. Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu, w tym Ogólne Warunki Ubezpieczenia wraz z wyłączeniami odpowiedzialności, dostępne są na stronie www.mBank.pl/indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-samochodowe/oc-ac/.

 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat