Wyobraź sobie sytuację, w której robisz np. remont mieszkania, kupujesz nowe auto, lub potrzebujesz dodatkowych środków na koncie. Jak najlepiej to sfinansować? Skorzystaj z pomocy mBanku, w którym masz konto.

Jeśli jesteś naszym aktywnym klientem, możesz spodziewać się specjalnie przygotowanej dla Ciebie propozycji kredytowej w serwisie transakcyjnym. Dzięki temu zyskasz:

  • propozycję kredytową, opracowaną w oparciu o Twoje relacje z bankiem
  • szybki kredyt gotówkowy, kartę kredytową, kredyt odnawialny lub samochodowy online
  • dostęp do dodatkowych środków bez zbędnych formalności i wychodzenia z domu
  • łatwo sprawdzisz jakie produkty i na jakich warunkach udostępniamy Ci w danym momencie, wystarczy, że spojrzysz na swój pasek finansów w menu głównym lub wejdziesz na swoje konto w Pasaż -> zakładka Oferty specjalne
  • wpisz na wniosku kod: CZAS, a obniżymy prowizję za udzielnie o 2 p.p. od prowizji standardowej
  • dodatkowo jeśli skorzystasz z ubezpieczenia na życie i od innych zdarzeń, obniżymy prowizję o kolejny 1% (RRSO 16,94%)

Sprawdź, czy przygotowaliśmy dla ciebie ofertę specjalną kredytu gotówkowego
 

Dodatkową gotówkę otrzymasz nawet w 15 minut.
Propozycje szybkiego kredytu możesz znaleźć po zalogowaniu na żółtym polu na pasku finansów

 

Chcesz korzystać z możliwości Ofert specjalnych w mBanku, ale nie otrzymałeś propozycji kredytowej?

Przykład reprezentatywny dla konsumenckiego kredytu gotówkowego: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 16,94 % całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 13 200 zł, całkowita kwota do zapłaty 17 812,70 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 4 612,70 zł (w tym: prowizja 16,99 % - 2 242,68 zł, oprocentowanie – 7,2%, odsetki   2 370,02 zł), 47 miesięcznych rat, w tym 46 miesięczne raty równe w wysokości po 378,05 zł, ostatnia rata 377,98 zł. Kalkulacja na dzień 04.06.2020 r.

Oferta specjalna to indywidualna propozycja kredytowa przygotowana na podstawie dotychczasowej współpracy klienta z mBankiem – skierowana do klientów, których zdolność kredytowa zbadana przez bank umożliwia przyznanie wnioskowanego limitu kredytowego. Limit ten może ulec zmianie, ponieważ jego wysokość jest aktualizowana na bieżąco. Jeśli klient pozostaje w związku małżeńskim bez rozdzielności majątkowej, kredyt powyżej 70 000 zł brutto (wraz z kredytowanymi kosztami) wymaga zgody współmałżonka, którą podpisze w placówce.

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt. Szczegóły znajdziesz w : Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kredytu gotówkowego dla osób fizycznych i klientów Private Banking w tamach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na: www.mBank.pl/kg