Twoja karta wygląda tak, jak chcesz

Unikatowa karta do Twojego pierwszego konta bankowego - sam możesz decydować o jej wyglądzie, wybierając projekt z galerii kart lub swoje zdjęcie. Płatności kartą nic nie kosztują, a środki możesz wypłacać za darmo ze wszystkich bankomatów w Polsce.

 

Wybierz swoją kartę i w łatwy sposób otwórz swoje eKonto m

 

Zobacz, co masz za 0 zł

 

Masz 13-20 lat

Masz 21-24 lat

Masz 25 lat lub więcej

Miesięczna opłata za prowadzenie konta

0

0

0 
przy wpływach min. 1000 zł w miesiącu lub opłata 5 zł

Miesięczna opłata za kartę

0

0
jeśli zapłacisz kartą min. 5 razy albo opłata 4 zł
0 
jeśli zapłacisz kartą min. 5 razy albo opłata 4 zł

Przelewy internetowe

0

0
0

Wypłata kartą z bankomatów w Polsce

0

0
przy wypłacie min. 50 zł albo opłata 1,30 zł
0 
przy wypłacie min. 100 zł albo opłata 1,30 zł

 

Wiemy, że Twoje plany są wielkie, a gotówki często za mało.
Mamy dla Ciebie rozwiązanie

Płać kartą, zamiast gotówką, a my pomożemy Ci odkładać drobne kwoty

Sprawdź, jak możesz odkładać

 • 1.  

  Zaokrąglenie kwot do pełnych 10 zł

  • Po wykonaniu transakcji (przelew, wypłata z bankomatu, płatność kartą) jej wartość zostaje zwiększona (zaokrąglona do góry) do pełnych dziesiątek złotych.

   Przykładowo: dla transakcji za 17, 20 zł, zaokrąglenie do 20 zł wynosi 3, 80 zł. W tym przypadku kwota, która zostanie przekazana na Twój cel z eKonta m wynosi 3,80 zł.

   Dla transakcji mniejszych lub równych 10 zł, zaokrąglenie wynosi 0 zł. Dla transakcji, które są wielokrotnością 10 zł, zaokrąglenie wynosi 5 zł.

 • 2.  

  Stała kwota od każdej transakcji

  • Po wykonaniu transakcji (przelew, wypłata z bankomatu, płatność kartą) jej wartość zostaje każdorazowo zwiększona o wybraną kwotę z przedziału 3 – 10 zł. Kwota zostanie pobrana automatycznie z Twojego eKonta m i przelana na cele.

   Przykładowo: Ustalasz stałą kwotę 4 zł. W tym przypadku po każdej transakcji taka suma zostanie przekazana na Twój cel z eKonta m.

   Dla transakcji mniejszych lub równych 10 zł, zaokrąglenie wynosi 0 zł. Dla transakcji, które są wielokrotnością 10 zł, zaokrąglenie wynosi 5 zł.

 • 3.  

  Wybrany procent wydanej kwoty z przedziału 1-15% 

  • Po wykonaniu transakcji (przelew, wypłata z bankomatu lub płatności kartą) jej wartość zostaje każdorazowo zwiększona o wybraną wartość procentową od 1% do 15%. Kwota zostanie pobrana automatycznie z Twojego eKonta m i przelana na cele.

   Przykładowo: Wybierasz z przedziału 10%. Dokonując transakcji na kwotę 15 zł, na Twój cel zostanie przeznaczone 1,5 zł. Kwota zostanie pobrana automatycznie z Twojego eKonta m i przelana na cele.

   Dodatkowo dla transakcji mniejszych lub równych 10 zł, zaokrąglenie wynosi 0 zł. Dla transakcji, które są wielokrotnością 10 zł, zaokrąglenie wynosi 5 zł. 

Jak to zrobić? Załóż własny cel przy składaniu wniosku o otwarcie konta bądź później w serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej. Nazwij swoje marzenia, określ kwoty, których potrzebujesz do ich realizacji i łatwiej odkładaj pieniądze.

Z eKontem m dodatkowo:

W pakiecie z kontem otrzymujesz aplikację mobilną…

 • Sprawdzasz stan konta, kiedy tego potrzebujesz
 • Płacisz bez wyciągania portfela z usługą Google Pay lub Apple Pay
 • Łatwo rozliczysz się ze znajomymi korzystając z przelewu na numer telefonu
 • Otrzymujesz powiadomienia o przelewach wpływających na Twoje konto
  … a to wszystko za darmo

Najczęściej zadawane pytania

To, co zobaczysz poniżej to informacje natury prawnej, czyli wszystkie szczegóły, które dotyczą tej oferty.

 

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Opłata za kartę debetową Visa Me wydaną do rachunku dla osób od 21 lat wynosi 0 zł pod warunkiem zrealizowania 5 transakcji z miesięcznie. W przypadku niespełnienia warunku opłata miesięczna za kartę debetową Visa Me do konta wynosi 4 zł. W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki za granicą w walucie innej niż waluta, w której jest prowadzony rachunek kartą debetową Visa Me, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 5,9% od wartości transakcji.


Opłata za prowadzenie konta dla osób od 25 lat wynosi 0 zł pod warunkiem wpływu min. 1000 zł na miesiąc. W przypadku nie spełnienia warunku, opłata wynosi 5 zł.

Odkładanie drobnych kwot z pomocą usługi Moje cele  możliwe jest tylko w przypadku posiadania konta w mBanku.

Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z prowadzeniem rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. (mBank) oraz Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBank S.A. dostępnych na https://www.mbank.pl/download/regulaminy/Regulamin_otwierania_i_prowadzenia_rachunkow_oszczednosciowo-rozliczeniowych_w_mBanku.pdf. Opłata za połączenie z mLinią zgodna z taryfą operatora.

W przypadku mOkazji oferowanych klientom w systemie transakcyjnym mBanku, maksymalna wartość jednorazowo naliczonego zwrotu nie może przekroczyć kwoty 760 zł. Jeżeli wartość należnego zwrotu przekroczy 760 zł, wówczas kwota zwrotu przekraczająca limit nie jest naliczana i nie jest należna. Szczegółowe informacje dotyczące mOkazji określa Regulamin Promocji mOkazje na portalu Facebook oraz Regulamin Promocji mOkazje w Serwisie Transakcyjnym oraz Aplikacji Mobilnej mBanku. Powyższe dokumenty są dostępne na www.mBank.pl/mOkazje.

1
Opłata za wypłaty gotówki kartą z bankomatów dla osób w wieku od 21 do 24 lat wynosi 1,30 zł przy wypłatach poniżej 50 zł.

Opłata za wypłaty gotówki kartą z bankomatów dla osób w wieku powyżej 24 lat wynosi 1,30 zł przy wypłatach poniżej 100 zł.

 

 Opłata interchange dla kart debetowych mBanku wynosi 0,2 % wartości transakcji.