Twoja karta wygląda tak, jak chcesz

Unikatowa karta do Twojego pierwszego konta bankowego - sam możesz decydować o jej wyglądzie, wybierając projekt z galerii kart lub swoje zdjęcie. Płatności kartą nic nie kosztują, a środki możesz wypłacać za darmo ze wszystkich bankomatów w Polsce.

 

Wybierz swoją kartę i w łatwy sposób otwórz swoje eKonto m

Fajne zniżki i okazje

na zakup biletów i przekąski w kasie kina

w wybranych sklepach stacjonarnych przy płatności kartą mBanku

przy płatności kartą w szkole za kurs

w sklepie internetowym, skupiającym ponad 150 znanych marek z całego świata

Zobacz, co masz za 0 zł

Najczęściej zadawane pytania

 •  

  1. Czy eKonto m jest faktycznie za 0 zł?

   • Otwarcie eKonta m nic nie kosztuje;
   • Jeśli masz 13-24 lata opłata miesięczna za prowadzenie konta wynosi 0 zł;
   • Jeśli ukończyłeś 25 rok życia eKonto m jest za 0 zł, jeśli zasilisz konto kwotą min. 1000 zł miesięcznie. W innym wypadku opłata za konto wyniesie 5 zł/m-c.
 •  

  2. Kiedy wypłaty z bankomatów w Polsce są bezpłatne?

   • Wypłaty z bankomatów w Polsce są zawsze bezpłatne, jeśli wypłacasz gotówkę BLIKIEM. Dowiedz się, czym jest BLIK
   • Jeśli wypłacasz gotówkę kartą i masz:
    - 13-20 lat – wypłaty z bankomatów w Polsce są bezpłatne;
    - 21-24 lata – wypłaty z bankomatów w Polsce są bezpłatne przy wypłacie kwoty min. 50 zł. Jeśli wypłacisz mniej, pobierzemy opłatę 1,30 zł;
    - 25 lat lub więcej - wypłaty z bankomatów w Polsce są bezpłatne przy wypłacie kwoty min. 100 zł. Jeśli wypłacisz mniej, pobierzemy opłatę 1,30 zł.
 •  

  3. Ile kosztuje miesięcznie posiadanie karty Visa Me do eKonta m?

   • Jeśli masz 13-20 lat, za kartę nic nie płacisz;
   • Jeśli masz 21 lat lub więcej za kartę nie płacisz, gdy dokonasz nią min. 5 płatności w miesiącu. W innym przypadku w kolejnym miesiącu pobierzemy opłatę 4 zł.
 •  

  4. W jaki sposób można dowiedzieć się więcej o ofercie dla młodych w mBanku?

 •  

  5. Czy mogę otworzyć konto bez wychodzenia z domu?

  • Oczywiście, możesz skorzystać z dwóch możliwości:

   • złóż wniosek na tej stronie i wybierz opcję Kurier. Kurier przywiezie do Ciebie umowę w dogodnym terminie. Złożenie wniosku zajmuje około pięciu minut.
   • zadzwoń do naszego eksperta na numer 801 300 800. Wspólnie wypełnicie wniosek, a doradca odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące oferty i procesu otwarcia rachunku. Umowę podpiszesz w obecności Kuriera.

Z eKontem m dodatkowo:

 Aplikacja mobilna

Aplikacja poinformuje Cię o wszystkich zdarzeniach na Twoim koncie. W wygodny sposób sprawdzisz stan środków i wykonasz przelew.

 Program PolecamBank

Mamy dla Ciebie fajny deal. Zaproś znajomego do mBanku i zyskaj do 100 zł.

Rachunek eKonto dla młodych otworzysz w kilku prostych, opisanych poniżej krokach …

Wypełnij wniosek online

 

Otwórz eKonto m

W ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych zadzwoni do Ciebie kurier, aby umówić się na dostarczenie umowy. Przygotuj dokument tożsamości podany we wniosku. Podpisz umowę i przekaż ją kurierowi.

Aktywuj konto zgodnie z instrukcją w pakiecie aktywacyjnym.

Kartę (jeśli została zamówiona) wyślemy na Twój adres korespondencyjny w ciągu maksymalnie 10 dni. Aktywuj kartę i nadaj jej PIN.

 

Wypełnij wniosek online

 

Otwórz eKonto m

Udaj się do wybranej przez Ciebie placówki. Doradca poprosi Cię o okazanie dokumentu podanego we wniosku. Po weryfikacji Twojej tożsamości podpiszesz umowę.

Aktywuj konto zgodnie z instrukcją w pakiecie aktywacyjnym.

Kartę (jeśli została zamówiona) wyślemy na Twój adres korespondencyjny w ciągu maksymalnie 10 dni. Aktywuj kartę i nadaj jej PIN.

 

Udaj się do wybranej przez Ciebie placówki w celu złożenia wniosku. Doradca poprosi Cię o okazanie dokumentu tożsamości.

 

Wybierz placówkę

Po weryfikacji Twojej tożsamości podpiszesz umowę.

Aktywuj konto zgodnie z instrukcją w pakiecie aktywacyjnym.

Kartę (jeśli została zamówiona) wyślemy na Twój adres korespondencyjny w ciągu maksymalnie 10 dni. Aktywuj kartę i nadaj jej PIN.

 

To, co zobaczysz poniżej to informacje natury prawnej, czyli wszystkie szczegóły, które dotyczą tej oferty.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Opłata za kartę debetową Visa Me wydaną do rachunku dla osób od 21 lat wynosi 0 zł pod warunkiem zrealizowania 5 transakcji z miesięcznie. W przypadku niespełnienia warunku opłata miesięczna za kartę debetową Visa Me do konta wynosi 4 zł. W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki za granicą w walucie innej niż waluta, w której jest prowadzony rachunek kartą debetową Visa Me, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 5,9% od wartości transakcji.


Opłata za prowadzenie konta dla osób od 25 lat wynosi 0 zł pod warunkiem wpływu min. 1000 zł na miesiąc. W przypadku nie spełnienia warunku, opłata wynosi 5 zł.

Odkładanie drobnych kwot z pomocą usługi Moje cele  możliwe jest tylko w przypadku posiadania konta w mBanku.

Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z prowadzeniem rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. (mBank) oraz Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBank S.A. dostępnych na https://www.mbank.pl/download/regulaminy/Regulamin_otwierania_i_prowadzenia_rachunkow_oszczednosciowo-rozliczeniowych_w_mBanku.pdf. Opłata za połączenie z mLinią zgodna z taryfą operatora.

W przypadku mOkazji oferowanych klientom w systemie transakcyjnym mBanku, maksymalna wartość jednorazowo naliczonego zwrotu nie może przekroczyć kwoty 760 zł. Jeżeli wartość należnego zwrotu przekroczy 760 zł, wówczas kwota zwrotu przekraczająca limit nie jest naliczana i nie jest należna. Szczegółowe informacje dotyczące mOkazji określa Regulamin Promocji mOkazje na portalu Facebook oraz Regulamin Promocji mOkazje w Serwisie Transakcyjnym oraz Aplikacji Mobilnej mBanku. Powyższe dokumenty są dostępne na www.mBank.pl/mOkazje.

1
Opłata za wypłaty gotówki kartą z bankomatów dla osób w wieku od 21 do 24 lat wynosi 1,30 zł przy wypłatach poniżej 50 zł.

Opłata za wypłaty gotówki kartą z bankomatów dla osób w wieku powyżej 24 lat wynosi 1,30 zł przy wypłatach poniżej 100 zł.

 

Program PolecamBank edycja 1/2018 trwa od 1.03.2018 r. do 31.08.2018 r. Polega na przyznaniu Premii do 100 zł za polecenie rachunku osobistego eKonto lub/i mKonto (w ofercie standardowej lub w promocji) klientowi, który skończył 18 lat w dniu składania wniosku o ww. rachunek. Warunkiem wypłaty Premii jest spełnienie następujących warunków:

- Zaloguj się do serwisu transakcyjnego, zarejestruj się w Programie PolecamBank, przystąp do edycji 1/2018 jako Uczestnik Programu i stwórz swój identyfikator poleceń.

- Zaproś Nowego Klienta do mBanku - wyślij do niego link, który zawiera Twój identyfikator poleceń.

- Aktywnie korzystaj z rachunku osobistego - zrób jedną z następujących operacji, w miesiącu poprzedzającym wypłatę Premii: Wyślij przelew ze swojego rachunku osobistego w mBanku na rachunek w innym banku. Odbierz przelew z innego banku na swój rachunek osobisty w mBanku. Zapłać kartą debetową lub kredytową (nie firmową). Wypłać gotówkę dowolną kartą (nie firmową).

- Nowy Klient, którego zaprosiłeś do Programu, we wniosku wpisze Twój identyfikator polecenia. Podpisze umowę o prowadzenie rachunku i zamówi kartę do rachunku. W okresie 60 dni od dnia jego otwarcia wykona 5 dowolnych transakcji (dla rachunku wspólnego - każdy z posiadaczy musi wykonać 5 transakcji).

Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie oraz warunki otrzymania Premii opisaliśmy w Regulaminie Programu PolecamBank – edycja 1/2018, który zamieściliśmy na stronie: www.mbank.pl/indywidualny/promocje/programy/polecambank.

 

Opłata interchange dla kart debetowych mBanku wynosi 0,2 % wartości transakcji.