Twoje dziecko jest już gotowe na pierwsze konto? A może czas zacząć odkładać na jego przyszłość?
Otwórz eKonto Junior i skorzystaj z promocji opaski płatniczej  oraz akcji specjalnej.

Otwórz eKonto Junior z kartą i aplikacją dla dziecka do 13 lat

 • otwarcie, prowadzenie i wypłaty z bankomatów w Polsce

 • kartę do konta z grafiką wybraną przez Twoje dziecko

 • aplikację z łatwym dostępem do salda i historii konta

   

  otwórz ekonto junior

.

…i oszczędzaj na przyszłość dziecka na 5,5%

W ramach drugiej edycji akcji specjalnej, od 01.09.2023 r. do 17.10.2023 r. oprocentowanie Twoich oszczędności zgromadzonych na eKoncie Junior to 5,5% w skali roku do 5 tysięcy złotych. Środki powyżej tej kwoty nie są oprocentowane. Akcja specjalna obejmuje wszystkich klientów, którzy otworzą eKonto Junior w czasie jej trwania oraz obecnych posiadających już rachunek. Aby zrezygnować z akcji specjalnej, skontaktuj się z mLinią lub odwiedź naszą placówkę. Oprocentowanie obowiązuje tylko w czasie trwania akcji specjalnej.

Otwórz eKonto Junior w promocji i odbierz opaskę płatniczą za 0 zł w wybranym kolorze

 

Promocja trwa do 3.10.2023. Opaskę  otrzyma pierwsze 10 000 osób.

7 116

Czym jest opaska płatnicza?

Silikonowa bransoletka na rękę pełni rolę karty płatniczej, która da Twojemu dziecku możliwość wygodnego i bezpiecznego płacenia, nawet na basenie i pewność, że kieszonkowe nie zgubi się podczas zabawy. Aby zapłacić, wystarczy, że dziecko zbliży opaskę do terminala, a Ty otrzymasz powiadomienie push o płatności.

Konto z kartą dla dziecka to:

Powiadomimy Cię, gdy Twoje dziecko skorzysta z karty. Wystarczy, że włączysz powiadomienia push. Wszystkie płatności będą też widoczne w Twojej historii

Zdecyduj, jaki dzienny limit płatności jest odpowiedni dla Twojego dziecka. Na start wynosi on 50 zł

Pieniądze są bezpieczne, gdy są na koncie, a nie w kieszeni

eKonto Junior to Twoje oddzielne konto, do którego zamawiasz kartę dla dziecka. Dziecko nie ma dostępu do pieniędzy znajdujących się na Twoich innych rachunkach

Zobacz, jak działa aplikacja mBank Junior!

W aplikacji do konta Twoje dziecko:

 

bez Twojej pomocy samo sprawdzi, ile ma pieniędzy na koncie

 

zobaczy, na co wydało swoje kieszonkowe

 

doda swoje imię i zdjęcie

 

zmieni także wygląd aplikacji wybierając ulubioną skórkę

 

a dzięki interaktywnej grze pozna świat finansów i nauczy się, jak korzystać z karty i aplikacji

 

Pobierz za darmo aplikację mBank Junior

 

 Dowiedz się więcej o aplikacji mBank Junior 

Wprowadź dziecko w świat finansów

  • otwórz konto online – potrzebujesz do tego dokumentu potwierdzającego tożsamość dziecka (np. legitymacja szkolna, dowód osobisty, paszport lub akt urodzenia)
  • aktywuj kartę dla dziecka w Twoim serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej
  • ustalcie razem PIN do karty

   

  Na www.mbank.pl/junior przygotowaliśmy zabawę, która pomoże Twojemu dziecku przygotować się do używania karty w prawdziwym świecie.

Wybierzcie wzór na kartę lub kolor opaski do eKonta Junior

Karta do eKonta Junior wykonana jest w 85% z plastiku z recyklingu.

Sprawdź także:

 

Ubezpieczenie do szkoły i przedszkola

 • z kodem DZIECKO zyskasz 40% zniżki na ubezpieczenie
 • złóż wniosek wygodnie w serwisie transakcyjnym i aplikacji
 

Jesteś rodzicem? Te informacje mogą Ci się przydać

 • wskazówki jak ogarnąć finanse najmłodszych
 • sposoby na zadbanie o przyszłość dziecka

Pytania i odpowiedzi

 •  

  Kto jest posiadaczem eKonta Junior?

  • Konto należy do rodzica, który może nim zarządzać, jak każdym innym kontem. eKonto Junior jest widoczne w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej rodzica.

 •  

  Czy rodzic może sprawdzić wydatki dziecka na koncie?

  • Konto należy do rodzica, który może nim zarządzać, jak każdym innym kontem. eKonto Junior jest widoczne w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej rodzica, Dodatkowo rodzic może włączyć powiadomienia push w aplikacji i dostawać informacje za każdym razem, kiedy dziecko użyje karty.

 •  

  Jakie dokumenty są potrzebne do otwarcia eKonta Junior?

  • Potrzebujesz dokument potwierdzający tożsamość dziecka: legitymację szkolną, dowód osobisty, paszport lub akt urodzenia. Jeśli jesteś naszym klientem to wystarczy. Jeśli nie jesteś naszym klientem, najpierw otwórz konto dla siebie.

 •  

  Czy eKonto Junior jest bezpłatne?

  • Tak. Założenie, prowadzenie i korzystanie z eKonta Junior jest bezpłatne. Dziecko otrzyma też kartę do konta ze swoim imieniem i nazwiskiem za 0 zł. Wypłaty z bankomatów w Polsce również są za darmo.

To nie jest oferta. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczeK. Szczegóły na temat ekonta Junior znajdziesz w Regulaminie rachunku, do którego wydajemy karty debetowe dla dziecka w wieku 0-13 lat w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. na www.mBank.pl/konto-dla-dziecka

Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać, jeśli Twoje urządzenie ma system operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 14.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych.

Promocja „Opaska płatnicza do eKonta Junior za 0 zł” trwa od 1.09. do 3.10.2023. W promocji mogą uczestniczyć: klienci mBanku SA będący osobami fizycznymi, mającymi pełną zdolność do czynności prawnych. Uczestnik promocji otrzyma opaskę płatniczą do eKonta Junior za 0 zł, jeśli w okresie trwania promocji spełni łącznie następujące warunki: 1. posiada rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy w mBanku S.A., 2. złoży wniosek o otwarcie eKonto Junior z kartą dla dziecka lub dzieci (maksymalnie dla trójki w jednym wniosku), 3. w trakcie składania powyższego wniosku, zaakceptuje Regulamin promocji oraz wystąpi o wydanie opaski płatniczej, 4. zawrze umowę o prowadzenie rachunku eKonto Junior. Liczba osób, które mogą przystąpić do Promocji wynosi 10 000. O udziale w niniejszej promocji decyduje kolejność przystąpienia do promocji. Informacja o aktualnej liczbie osób, które mogą jeszcze przystąpić do promocji będzie publikowana na stronie, pod adresem: www.mbank.pl/indywidualny/m/ekonto-junior/ i aktualizowana codziennie w dni robocze od poniedziałku do piątku do godz. 16:00. Jednorazowy koszt wydania opaski płatniczej poza promocją to 25 zł.