Twoje dziecko jest już gotowe na pierwsze konto? A może czas zacząć odkładać na jego przyszłość? Otwórz eKonto Junior za 0 zł i skorzystaj z promocji.

Otwórz eKonto Junior z kartą i aplikacją dla dziecka do 13 lat

 • otwarcie, prowadzenie i wypłaty z bankomatów w Polsce

 • kartę do konta z grafiką wybraną przez Twoje dziecko

 • aplikację z łatwym dostępem do salda i historii konta

   

  otwórz ekonto junior

.

Jak dostać 150 zł kieszonkowego za otwarcie eKonta Junior?
 

 

otwórz ekonto junior w promocji

od 15.05 do 26.06.2024 r.

 

 • zrób przelew na kwotę 500 zł w ciągu 7 dniu od otwarcia rachunku

       lub

 • zapłać kartą albo opaską do eKonta Junior min. 2 razy do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzysz rachunek

 

 • zaloguj się do aplikacji mBank Junior
  w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku

 

 • kieszonkowe wypłacimy automatycznie na eKonto Junior do dnia 31.08.2024 r.

Liczba rachunków, które możemy otworzyć w promocji wynosi 10 000 ?

Aktualna liczba rachunków, które możemy otworzyć w promocji:

 

 • 2 825

 •  

  Kieszonkowe wypłacimy automatycznie po spełnieniu warunków do 31.08.2024 roku. 

  Zróbcie pierwszy krok w świat finansów z eKontem Junior i kieszonkowym na start.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka

Skorzystaj z promocji i zyskaj 15% zniżki na ubezpieczenie NNW dla dziecka

otwórz eKonto Junior z kartą

i złóż wniosek o ubezpieczenie NNW dla dziecka

na wniosku zaznacz pole z promocją

i wyraź zgodę na udział w promocji

wysokość miesięcznej składki automatycznie obniży się o 15%,

jeśli wybierzesz wariant optymalny lub premium

Zniżka obowiązuje w pierwszym 5-letnim okresie umowy ubezpieczenia. Promocja trwa od 15.05.2024 r. do 26.06.2024 r.

 

oblicz składkę

Otwórz eKonto z kartą dla dziecka na wakacje

 

 • Pierwszy wakacyjny obóz? A może po prostu samodzielne wyjście na basen? Przekonaj się, ile spokoju i wygodny zyskasz zakładając eKonto Junior wraz z kartą dla Twojego dziecka na wakacje.

 

Wszystkie płatności i stan konta zobaczysz na Twoim koncie, a dziecko sprawdzi je w swojej aplikacji mBank Junior.

 

Zdecyduj, jaki dzienny limit płatności jest odpowiedni dla Twojego dziecka. Na start wynosi on 50 zł.

Powiadomimy Cię też pushem, gdy Twoje dziecko zapłaci kartą.

 

Pieniądze są bezpieczne, gdy dziecko ma kartę, a nie drobne w kieszeni.

A jeśli na obozie dziecku braknie środków, możesz zrobić przelew natychmiastowy.

 

Dzięki opasce płatniczej, dziecko może mieć kieszonkowe zawsze przy sobie nawet na basenie czy na plaży.

Zobacz, jak działa aplikacja mBank Junior!

W aplikacji do konta Twoje dziecko:

 

bez Twojej pomocy samo sprawdzi, ile ma pieniędzy na koncie

 

zobaczy, na co wydało swoje kieszonkowe

 

doda swoje imię i zdjęcie

 

zmieni także wygląd aplikacji wybierając ulubioną skórkę

 

a dzięki interaktywnej grze pozna świat finansów i nauczy się, jak korzystać z karty i aplikacji

 

Pobierz za darmo aplikację mBank Junior

 

 Dowiedz się więcej o aplikacji mBank Junior 

Wprowadź dziecko w świat finansów

  • otwórz konto online – potrzebujesz do tego dokumentu potwierdzającego tożsamość dziecka (np. legitymacja szkolna, dowód osobisty, paszport lub akt urodzenia)
  • aktywuj kartę dla dziecka w Twoim serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej
  • ustalcie razem PIN do karty

   

  Na www.mbank.pl/junior przygotowaliśmy zabawę, która pomoże Twojemu dziecku przygotować się do używania karty w prawdziwym świecie.

 

Wybierzcie zdjęcie na kartę lub kolor opaski do eKonta Junior

Karta do eKonta Junior wykonana jest w 85% z plastiku z recyklingu. 

Wybierzcie fluorescencyjną opaskę płatniczą!

 

 • Teraz decydując się na opaskę płatniczą w kolorze zielonym, Twoje dziecko dostanie bransoletkę świecącą w ciemności. Może dumnie płacić w nowoczesny sposób i pochwalić się przyjaciołom nowym gadżetem.

Czym jest opaska płatnicza?

 

 • To silikonowa bransoletka na rękę, która pełni rolę karty płatniczej. Da Twojemu dziecku możliwość wygodnego i bezpiecznego płacenia, nawet na basenie i pewność, że kieszonkowe nie zgubi się podczas zabawy. Aby zapłacić, wystarczy, że dziecko zbliży opaskę do terminala, a Ty otrzymasz powiadomienie push o płatności.

10% zniżki do Cinema City

Z kartą do eKonta Junior Twoje dziecko ma 10% zniżki na bilety do kina oraz przekąski w kawiarniach i barach sieci Cinema City.

 

sprawdź szczegóły

Pytania i odpowiedzi

 •  

  Kto jest posiadaczem eKonta Junior?

  • Konto należy do rodzica, który może nim zarządzać, jak każdym innym kontem. eKonto Junior jest widoczne w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej rodzica.

 •  

  Co się stanie z eKontem Junior kiedy moje dziecko ukończy 13 lat?

  • eKonto Junior przekształcimy w eKonto osobiste dla rodzica. Dziecko będzie mogło skorzystać z oferty dla klientów młodych.

    

   Karta wydana do eKonta Junior będzie działać maksymalnie do końca 6-go miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym Twoje dziecko skończy 13 lat (np. urodziny dziecka są w styczniu, karta będzie działać do końca lipca). Po upływie tego terminu zastrzeżemy kartę.

 •  

  Czy rodzic może sprawdzić wydatki dziecka na koncie?

  • Konto należy do rodzica, który może nim zarządzać, jak każdym innym kontem. eKonto Junior jest widoczne w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej rodzica, Dodatkowo rodzic może włączyć powiadomienia push w aplikacji i dostawać informacje za każdym razem, kiedy dziecko użyje karty.

 •  

  Jakie dokumenty są potrzebne do otwarcia eKonta Junior?

  • Potrzebujesz dokument potwierdzający tożsamość dziecka: legitymację szkolną, dowód osobisty, paszport lub akt urodzenia. Jeśli jesteś naszym klientem to wystarczy. Jeśli nie jesteś naszym klientem, najpierw otwórz konto dla siebie.

 •  

  Czy eKonto Junior jest bezpłatne?

  • Tak. Założenie, prowadzenie i korzystanie z eKonta Junior jest bezpłatne. Dziecko otrzyma też kartę do konta ze swoim imieniem i nazwiskiem za 0 zł. Wypłaty z bankomatów w Polsce również są za darmo.

Nota prawna:
To nie jest oferta. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczeK. Szczegóły na temat eKonta Junior znajdziesz w Regulaminie rachunku, do którego wydajemy karty debetowe dla dziecka w wieku 0-13 lat w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. na www.mBank.pl/konto-dla-dziecka. Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS -Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać, jeśli Twoje urządzenie ma system operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 15.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityką prywatności aplikacji mobilnych.
Promocja „eKonto Junior z kieszonkowym” edycja 2024 trwa od 15.05 do 31.08.2024 roku i jest to ostatni dzień, w którym możemy wypłacić kieszonkowe. Do promocji można przystąpić w terminie od 15.05.2024 r. do 26.06.2024 r. Liczba rachunków, które możemy otworzyć w promocji wynosi 10 000. O udziale w promocji decyduje kolejność przystąpienia do promocji. Informacja o aktualnej liczbie rachunków, które możemy jeszcze otworzyć w promocji będzie publikowana na stronie, pod adresem: www.mbank.pl/indywidualny/m/ekonto-junior/ i aktualizowana codziennie w dni robocze od poniedziałku do piątku do godz. 16:00.
Kieszonkowe zostanie wypłacone, jeśli Uczestnik promocji w okresie trwania promocji spełni następujące warunki:
1) posiada rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy w mBanku S.A.,
2) złoży wniosek o otwarcie eKonto Junior z kartą dla dziecka,
3) w trakcie składania ww. wniosku, zaakceptuje Regulamin promocji,
4) zawrze umowę o prowadzenie rachunku,
5a) dokona na rachunek otwarty w promocji jednorazowego wpływu w wysokości min. 500 zł w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia rachunku lub
5b) wykona minimum dwie płatności bezgotówkowe kartą Visa Junior lub opaską Mastercard Junior wydaną do rachunku otwartego w promocji, do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyliśmy eKonto Junior w promocji.
6) wykona minimum jedno logowanie do aplikacji mBank Junior w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia rachunku w promocji.
Kieszonkowe w wysokości 100 zł wypłacimy, jeśli Uczestnik promocji spełni warunki opisane w pkt 1-4 oraz dokona wpływu opisanego w pkt. 5a lub płatności opisanej w pkt. 5b.
Kieszonkowe w wysokości 50 zł wypłacimy, jeśli Uczestnik promocji spełni warunki opisane w pkt 1-4 oraz zaloguje się do aplikacji mBank Junior – warunek z pkt. 6. Kieszonkowe wypłacimy na rachunek otwarty w promocji, najpóźniej 31.08.2024 r.

 

Promocja "Ochrona juniora"

To nie jest oferta. Ubezpieczycielem jest UNIQA TU S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 51. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Pośredników Ubezpieczeniowych pod numerem 11124813/A. Promocja „Ochrona juniora” obowiązuje od 15.05.2024 r. do 26.06.2024 r.

Promocja skierowana jest do osób, które w czasie promocji otworzą eKonto Junior z kartą oraz złożą wniosek o zawarcie Umowy ubezpieczenia na podstawie Ogólnych warunków ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków dla dziecka i zaznaczą na wniosku o zawarcie umowy ubezpieczenia pole informujące o promocji oraz wyrażą zgodę na przystąpienie do promocji. Promocja polega na udzieleniu 15% zniżki w każdej miesięcznej składce należnej przez cały czas umowy ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków dla dziecka dla wariantu optymalnego i premium. Zniżka nie przysługuje w przypadku odnowienia umowy ubezpieczenia na kolejny okres. Regulamin promocji „Ochrona juniora” oraz wszystkie informacje o ubezpieczeniu w tym OWU, znajdziesz na https://www.mbank.pl/indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-ochronne/strona-glowna/