Sprawdź, co masz z eKontem możliwości

 Płacisz, jak Ci wygodnie Więcej

 

Płać wygodnie telefonem albo kartą

 Samodzielnie płacisz w sieci Więcej

 

Dokonuj szybkich płatności BLIK, wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w aplikacji

Odkładasz łatwiej Więcej

 

Moje cele to Twoja wirtualna skarbonka, aktywuj je i odkładaj pieniądze na wymarzony cel

 Program PolecamBank Więcej

 

Polecasz mBank znajomym i zgarniasz nawet 100 zł za polecone konto

Zobacz, co masz za 0 zł

Otwórz eKonto możliwości w promocji wygodnie - bez wychodzenia z domu.

 

Wcześniej zadzwoni do Ciebie aby ustalić dogodny termin spotkania.

 

Sprawdź jak to zrobić

 

chcę otworzyć ekonto możliwości w promocji

 

Wniosek złożysz w 15 minut a konto może być aktywne nawet tego samego dnia

sprawdź, jak to zrobić

 

 

Zyskaj dodatkowe 50 zł

 

Wniosek złożysz w 5 minut a konto będzie aktywne natychmiast po akceptacji umowy*

sprawdź, jak to zrobić

 

chcę otworzyć ekonto możliwości w promocji przez e-dowód

Sprawdź, jak łatwo zyskać nawet 190 zł!

Teraz konto otworzysz 100% zdalnie, bez wychodzenia z domu – przeczytaj, jak otworzyć konto na selfie

 

Jak to działa?

 

Otwórz promocyjne eKonto możliwości w dniach od 1.03.2021 r. do 30.06.2021 r.

 • Zapłać minimum 3 razy telefonem
 • Wykonaj minimum 3 przelewy na numer telefonu
 • Utrzymaj minimum 30 zł na celu oszczędnościowym
 • 20 zł - za płatności telefonem
 • 20 zł - za przelewy na numer telefonu
 • 20 zł - za cel oszczędnościowy
 • 80 zł - dodatkowa premia za spełnienie trzech powyższych warunków
  oferty Otwórz konto na selfie i zyskaj dodatkowe 50 zł
 • Do 31.07.2021 r. zapłać 1 raz kartą wydaną do eKonta możliwości
 • Zwrócimy Ci na konto 50 zł
sprawdź szczegóły oferty Otwórz konto na selfie i zyskaj dodatkowe 50 zł

Przykład dla promocji „I możesz więcej - IV edycja": Czas na wykonanie warunków promocji masz od dnia otwarcia rachunku do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku. Na przykład, jeżeli konto otworzyłeś w połowie marca, to czas na spełnienie warunków masz do końca kwietnia, a premię wypłacimy Ci do końca maja. Jeżeli warunki spełniłeś jeszcze w marcu, to premię wypłacimy Ci również do końca maja.

 • mOkazja nie wymaga zapisu.
 • Do 31.07.2021 r. zapłać 1 raz kartą debetową wydaną do eKonta możliwości otwartego na selfie.
 • Zwrócimy Ci na konto 50 zł. Mamy na to 60 dni, od dnia kiedy rozliczymy Twoją transakcję, która spełnia warunki mOkazji.
 • Z mOkazji możesz skorzystać 1 raz

Do promocji „I możesz więcej - IV edycja” możesz przystąpić od 1.03.2021 r. do 30.06.2021 r. Promocja trwa od 1.03.2021 r. do 31.10.2021 r. Zapoznaj się z regulaminem.

Chcesz otworzyć konto bez promocji? Sprawdź tutaj

Dowiedz się, jak odkładać pieniądze w prosty sposób

Moje cele to Twoja wirtualna skarbonka, do której odkładasz pieniądze tak, jak Ci wygodnie. Wybierz swój sposób odkładania:

Zaokrąglanie końcówek do pełnych 10 zł

Stała kwota od transakcji (3-10 zł)

Procent od kwoty transakcji (1-15%)

Własne przelewy na dowolną kwotę

Odłożone pieniądze możesz wypłacić w dowolnym momencie.

Razem z kontem otrzymujesz aplikację mobilną, z którą możesz:

 • rozliczyć się szybko ze znajomymi, znając tylko ich numer telefonu
 • błyskawicznie płacić BLIKIEM w internecie – nasi klienci płacą tą metodą aż 1175 razy na godzinę !
 • płacić telefonem…a nawet zegarkiem - nie znamy ograniczeń
 • mieć stały i bezpieczny dostęp do konta – logujesz się do aplikacji odciskiem swojego palca
 • szybko zablokować czasowo swoją kartę, jeśli masz problem z jej odnalezieniem

Razem można więcej. Polecaj konto w mBanku swoim znajomym i zgarnij 100, 200 zł… a nawet więcej!

Twoja karta wygląda tak, jak chcesz

Wybierz swoją kartę i w łatwy sposób otwórz swoje eKonto możliwości

Teraz do płatności wystarczy tylko telefon.
Sprawdź więcej na www.mBank.pl/googlepay lub www.mBank.pl/applepay

Sprawdź, jak jeszcze możesz otworzyć konto

 
Najczęściej zadawane pytania

Przeczytaj na blogu:

 

mStart

Mamy dla Ciebie ściągę, która ułatwi Ci korzystanie z mBanku! Kliknij i zobacz, jak zacząć

więcej na temat mStart

To nie jest oferta. 

Do promocji „I możesz więcej - IV edycja” można przystąpić od 01.03.2021 r. do 30.06.2021 r. Promocja obowiązuje od 01.03.2021r. do 31.10.2021r. i jest skierowana do nowych klientów Banku, mających ukończone 18 lat, którzy w okresie, w którym można przystąpić do promocji złożą promocyjny wniosek o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego eKonto możliwości (konto promocyjne), wraz z wnioskiem o wydanie debetowej karty płatniczej (karta), zaakceptują oświadczenia zawarte na ww. wniosku oraz zawrą z Bankiem umowę o prowadzenie bankowych rachunków dla osób fizycznych. Definicję nowego klienta określa Regulamin Promocji. Uczestnik Promocji, który spełni powyższe warunki uczestnictwa, może otrzymać premie w wysokości do 140 zł w drugim miesiącu następującym po miesiącu, w którym otwarto konto promocyjne. Warunkiem przyznawania premii jest spełnienie warunków od dnia otwarcia konta promocyjnego do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta promocyjnego: wykonanie minimum trzech płatności telefonem, wykonanie minimum trzech przelewów na numer telefonu, posiadanie aktywnego celu oszczędnościowego. Za spełnienie powyższych 3 warunków, Uczestnik Promocji otrzymuje dodatkową premię. Szczegółowe zasady przyznania i wypłaty premii zostały opisane w Regulaminie Promocji „I możesz więcej - IV edycja” zamieszczonym na: https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/i-mozesz-wiecej-iv-edycja.   

eKonto możliwości to: 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta, 0 zł za kartę, 0 zł za wypłaty kartą na dowolną kwotę ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. Szczegółowe informacje dotyczące eKonta możliwości są umieszczone w Regulaminie otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnym na  www.mBank.pl/m

Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za konta osobiste w mBanku S.A., są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości

detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie usług płatniczych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnych na stronie  www.mBank.pl/lp/regulaminy-kont/.  

Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za kartę debetową są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulamin kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na www.mBank.pl/indywidualny/karty/karty-debetowe/karta-do-ekonta/.

Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma system operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 12.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityką prywatności aplikacji mobilnych. Więcej informacji na: https://www.mbank.pl/indywidualny/aplikacja-i-serwis/platnosci/.

Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z rachunkiem umożliwiającym regularne oszczędzanie, znajdują się w Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku, dostępnych na stronie www.mBank.pl/cele/2, w placówkach mBanku oraz u operatorów mLinii.

Opłata za kartę debetową Visa Me wydaną do rachunku dla osób od 13 do 24 lat wynosi 0 zł. Dla Klientów korzystających z rachunków eKonto możliwości wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą z w danym miesiącu kalendarzowym są bezpłatne. W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki za granicą w walucie innej niż waluta, w której jest prowadzony rachunek, kartą debetową Visa Me, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 5,9% od wartości transakcji. Dedykowana grafika jest dostępna dla kart debetowych Visa Me. Zasady umieszczania grafik określa Regulamin kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za kartę debetową Visa Me, są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. Opłata interchange dla kart debetowych mBanku wynosi 0,2 % wartości transakcji.   

Średnia liczba transakcji BLIK w mBanku S.A., została obliczona na podstawie wewnętrznych danych mBanku S.A., za okres od 01.01.2019 r. do 30.09.2019 r.

Szczegóły dotyczące usług płatniczych i systemu płatności BLIK zawiera Regulamin usług płatniczych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępny na  https://www.mbank.pl/pomoc/dokumenty/oferta-indywidualna/konta/uslugi-platnicze/.
mOkazja
To nie jest oferta. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek
Aby skorzystać z mOkazji Nagroda od mBanku i otrzymać zwrot w wysokości 50 zł, należy do 31.07.2021 r. dokonać płatności kartą debetową mBanku wydaną do rachunku eKonto możliwości, otwartego na selfie w ramach promocji „I możesz więcej – IV edycja”. Maksymalna wartość zwrotu w ramach tej mOkazji to 50 zł. Z mOkazji można skorzystać 1 raz. Zwrot z transakcji nastąpi do 60 dni od daty zaksięgowania transakcji spełniającej warunki tej mOkazji i na Rachunek klienta, którego jest posiadaczem, i z którego została wykonana płatność za zakupy w mOkazjach. W przypadku mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku w ramach promocji własnych Banku, maksymalna wartość jednorazowo naliczonego zwrotu pieniędzy lub wartość innych korzyści w ramach jednej transakcji płatniczej nie może przekroczyć kwoty 1 000 zł. Jeżeli wartość należnego zwrotu przekroczy 1 000 zł, wówczas kwota zwrotu przekraczająca limit nie jest naliczana i nie jest należna.
W przypadku mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej w ramach promocji własnych Banku połączonych z promocjami partnerów mBanku, korzyści przyznawane przez partnera mOkazji inne niż zwrot na rachunek klienta, udzielane są zgodnie z § 6 pkt.1 Regulaminu programu mOkazje. Jeśli korzyści określone w danej promocji są inne niż zwrot pieniędzy oraz przyznaje je i rozlicza bezpośrednio partner nie stosujemy limitu wartości 1000 złotych przy jednej transakcji płatniczej. Szczegółowe informacje dotyczące mOkazji określa Regulamin Programu mOkazje. Powyższy dokument jest dostępny na www.mBank.pl/mOkazje Z mOkazji możesz skorzystać od 09.07.2021 r. do 31.07.2021 r.